2728293031

Ida/Viru

Varia: Täpsustused korralduses, COVID-tõendi kontrollirakenduse uuendus
04.11.2021

Valitsus täpsustas eelmisel nädalal vastu võetud korraldust, tuues laste ja noorte huvihariduse valdkonnas selgemalt esile, et spordivõistlused loetakse osaks huviharidusest. See tähendab, et spordivõistlustel võistlejana osalemiseks kehtib kuni 18-aastastele (kaasa arvatud) või praeguse õppeaasta jooksul 19-aastaseks saavatele õpilastele samasugune kord nagu trennis ja koolis käies.

Jalgpall: Ida-Virumaa FC Alliance võitis teise kohtumise järjest
04.11.2021

Esiliiga B 29. voorus võitis Ida_Virumaa FC Alliance võõrsil Harju JK Laagri tulemusega 3:1. Yuri Sousa Lima Lellis lõi ühe värava esimesel ja teise teisel poolajal, Mihhail Orlov lisas esimese poolaja lisaminutil jällegi penaltist värava seisuks 2:1.

Kergejõustik: Toimus Äkke krossituuri III etapp
04.11.2021

Äkke krossituuri III etapil olid kiiremad: 1 km - Marten Virkebau, Adelina Zaitseva, 2 km - Andero Virkebau, Jelizaveta Triffonova, 3 km - Andrei Kuznetsov, Polina Varðavskaja. Kokku oli osalejaid 77.