Korvpall: Optibet Rahvaliiga: Enteh - Sillamäe SK
Aeg: 06.11.2021 14:00 - 06.11.2021 15:30:00

Jalgpall: Coolbet saaliliiga: S. Sillamäe Alexela - S. Narva United FC
Aeg: 06.11.2021 15:00 - 06.11.2021 16:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone

Jäähoki: Coolbet Hokiliiga: Narva PSK - HC Everest
Aeg: 06.11.2021 16:30 - 06.11.2021 18:00:00
Toimumiskoht: Narva jäähall

Leheküljed: [1] 2 3 4 5 6 7

Varia: Sporditegevuse korraldamine alates 1.11.2021
01.11.2021

Treenimisel/võistlemisel ja spordi- ja liikumisüritustel käsitletakse 18-aastaseid erinevalt. Seda seetõttu, et tagada koolilastele võrdsemad võimalused huvitegevusest (treenimine/võistlemine) osalemiseks. Liikumisüritustel osalevad reeglina nii lapsed kui täiskasvanud läbisegi, seega on seal testimise nõue alates 12-eluaastast.

Kergejõustik: Toimus Äkke krossituuri II etapp
01.11.2021

Teisel etapil olid 4 km kiiremad Andrei Kuznetsov ja Polina Varšavskaja, 2 km Andero Virkebau ja Anastasia Jagudina, 1 km Marten Virkebau ja Adelina Zaitseva. Kokku oli osalejaid 73.

Laskmine: Narvas toimusid Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises
01.11.2021

Ida-Virumaa lahtistel meistrivõistlustel õhkrelvadest laskmises saavutasid Narva LSK laskurid 12 esikohta, 13 teist ja 9 kolmandat kohta.

Judo: Auhinnalised kohad rahvusvaheliselt judovõistluselt Rothberg CUP
01.11.2021

Tallinnas toimunud rahvusvahelisel judovõistlusel Rothberg CUP saavutasid Ida-Virumaa noored judokad kaks esi-, neli teist- ja kolm kolmandat kohta.

Jalgpall: Trans kaotas, Alliance ja Ganza võitsid
01.11.2021

Premium liiga 28. voorus kaotas JK Narva Trans kodus Tallinna FC Florale tulemusega 0:2 (0:0). Esiliiga 28. voorus võitis Ida-Virumaa FC Alliance JK Viimsi tulemusega 1:0 (0:0), värava lõi 86. mänguminutil penaltist Mihhail Orlov. Saalijalgpalli esiliiga 1. voorus võitis Narva SK Ganza FC Otepää Ravens võistkonda tulemusega 9:2 (2:1), Mihhail Orlovilt kolm väravat.

Vabamaadlus: Õpilaste Eesti meistrivõistlustelt neli esikohta
01.11.2021

Põltsamaal toimunud õpilaste Eesti meistrivõistlustel vabamaadluses võitsid SK Kuldkaru maadlejatest meistritiitli 48 kg Nikolai Golovkin, 62 kg Mark Mensikov, 68 kg Nikolai Tarassov ja 75 kg Ilja Sobolev. Võistkondlikult oli vabamaadluses parim SK Kuldkaru.

Poks: Toimusid Narva lahtised meistrivõistlused
02.11.2021

Narva lahtised meistrivõistlused poksis olid pühendatud Stanislav Burkovi ja Juri Moskaljovi mälestusele.

Iluuisutamine: Toimus Narva Cup
02.11.2021

Narva Cupil saavutasid Narva Paemurru Spordikooli kasvandikud kolm esikohta: Junior B - Polina Kurotshkina, Young 2002-2006 Evelina Loorand, Intermidiatre Novice Kristjan Libert ja teise koha Young 2007-08 Anastasija Šustova.

Raha: Eesti Kultuurkapitali Ida-Virumaa ekspertgrupp ootab 22. novembriks taotlusi tegevustoetuseks
02.11.2021

Tegevustoetuse eraldamise eesmärk on toetada Ida-Virumaa loominguliste kollektiivide ja spordiorganisatsioonide tegevust. Toetuse suuruseks on kuni 500 eurot.

Koolitus/Seminar: LTI koolitused liikumisvaldkonnas
02.11.2021

LTI KOOLITUSED - 2 meetrit ekraanist ehk liikumistegevused online tunnis 12.11.2021 kell 14:30-17:30 Veebikoolitus zoom keskkonnas. Liikumisülesanded ainetundide rikastamiseks. Liikumisalased loovülesanded oma toas või õueskeskkonnas kaugõppe perioodil. Liikumistunni ülesehitus online tunnis. Liikumispausid.

Ujumine: Eneli Jefimova uue Eesti rekordiga Euroopa meistrivõistlustel teine
03.11.2021

Eneli Jefimova ujus lühiraja Euroopa meistrivõistlustel uue Eesti rekordi 100 m rinnuliujumises ajaga 1:04,25 ja saavutas sellega II koha.

Varia: Täpsustused korralduses, COVID-tõendi kontrollirakenduse uuendus
04.11.2021

Valitsus täpsustas eelmisel nädalal vastu võetud korraldust, tuues laste ja noorte huvihariduse valdkonnas selgemalt esile, et spordivõistlused loetakse osaks huviharidusest. See tähendab, et spordivõistlustel võistlejana osalemiseks kehtib kuni 18-aastastele (kaasa arvatud) või praeguse õppeaasta jooksul 19-aastaseks saavatele õpilastele samasugune kord nagu trennis ja koolis käies.

Jalgpall: Ida-Virumaa FC Alliance võitis teise kohtumise järjest
04.11.2021

Esiliiga B 29. voorus võitis Ida_Virumaa FC Alliance võõrsil Harju JK Laagri tulemusega 3:1. Yuri Sousa Lima Lellis lõi ühe värava esimesel ja teise teisel poolajal, Mihhail Orlov lisas esimese poolaja lisaminutil jällegi penaltist värava seisuks 2:1.

Kergejõustik: Toimus Äkke krossituuri III etapp
04.11.2021

Äkke krossituuri III etapil olid kiiremad: 1 km - Marten Virkebau, Adelina Zaitseva, 2 km - Andero Virkebau, Jelizaveta Triffonova, 3 km - Andrei Kuznetsov, Polina Varšavskaja. Kokku oli osalejaid 77.

Korvpall: KK HITO/BC Karjamaa kaotas võõrsil
05.11.2021

Saku II liigas kaotas KK HITO/BC Karjamaa Tartu Ülikool Terminal Oil võistkonnale tulemusega 69:74, poolaeg kaotati ühe punktiga 33:34. Selles kohtumises oli parim korvikütt Jarko Kool 19 punktiga.

Jalgpall: Coolbet saaliligas võidud
06.11.2021

Coolbet saaliliiga 2. voorus võitis S. Narva United FC S. Sillamäe Alexela võistkonda tulemusega 7:4, poolaeg 4:3. Sillamäelastest kaks väravat Vassili Kulikult ja narvakatest Sergei Aleksandrovilt. S. NPM Silmet FC Sillamäe võitis võõrsil S. Rummu Dünamot tulemusega 7:3, poolaeg lõppes 0:0 viigiga.

Jäähoki: Narva PSK jätkab kaotustega
06.11.2021

Coolbet Hokiliigas kaotas Narva PSK HC Everestile tulemusega 2:9 (0:1 ; 0:5 ; 2:3), kaks väravat Everesti kasuks lõi Eduard Drozdov.

Tõstmine: Spordiklubi EDU tõstjatelt uued Eesti noorte rekordid
08.11.2021

Valgas toimusid Eesti U20 meistrivõistlused tõstmises, kus Spordiklubi EDU tõstjad Emely Raud, Aleksei Kuzmin ja Ivan Vorobjov püstitasid oma vanuseklassides ja kehakaalus uued Eesti rekordid. Alfred Neulandi mälestusvõistlustel saavutasid Emely Raud neidudest ja Aleksei Kuzmin noorte U17 vanuseklassis II koha.

Jalgpall: Trans kaotas, saalijalgpallis võit ja kaotused
08.11.2021

Premium liiga 29. voorus kaotas JK Narva Trans Paide Linnameeskonnale tulemusega 1:5, poolaeg lõppes 0:0 viigiga. Auvärava narvakatele lõi 81. mänguminutil Artjom Škinjov. Saalijalgpalli esiliiga 2. voorus kaotas Jõhvi FC Phoenix Aruküla Radiusele tulemusega 4:5, poolaeg 2:3, Deniss Venderilt kaks väravat. Narva United FC II võitis Kadrina Vitamin Welli tulemusega 6:3, poolaeg 2:0. Narva SK Ganza sai hävitava kaotuse Tallinna FC Cosmos II tulemusega 0:16 (0:7).

Jäähoki: Narva PSK kaotas lisaajal, Everesti naised suurelt
08.11.2021

Coolbet Hokiliigas jätkab kaotustega Narva PSK, kes lisaajal kaotas SK Viru Sputnik tulemusega 3:4 (0:1; 2:1; 1:1; 0:1 OT), kaks väravat nii Maksim Urlihhilt kui Igor Statkevichilt Sputniku kasuks. Naiste Hokiliigas kaotas HC Everest Viljandi jäähallis toimunud kohtumises HK Roosa Panter I tulemusega 1:8 (0:3; 1:2; 0:3), ainsa värava lõi Estrit Aasma.

Koroona: Toimusid Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused paarismängus
08.11.2021

Ida-Virumaa meistriteks paarismängus tulid Jüri Mironjuk ja Ralf Burk. Võistluse võitjad olid Guido Trees, Olav Karu Peningi spordiklubist.

Kergejõustik: Toimus Äkke krossituuri viimane etapp
08.11.2021

Äkke krossituuri viimane etapp oli ühisstart. 1 km olid kiiremad - Marten Virkebau ja Ksenia Goldman, 2,5 km - Andero Virkebau ja Jelizaveta Triffonova, 5 km - Andrei Kuznetsov ja Natalja Sazonova.

Kergejõustik: Toimusid Ida-Virumaa sisekergejõustiku meistrivõistlused
08.11.2021

Kolm alavõitu saavutasid Savva Novikov (KJK Visa/Jõhvi SK) PU16 vanuseklassis - 50 m ja 50 m tõkkeid, kõrgus; Anna Panenko (KJK Atleetika) TU18 vanuseklassis - 50 m, kaugus ja kolmik; Anfisa Karyagina (KJK Visa/Jõhvi SK) TU18 vanuseklassis - 50 m tõkkeid, kõrgus ja kuul. Kõrgushüppes ületas Olivia Oleinik TU14 vanuseklassis 1.45, mis on parem vanemate vanuseklasside tulemusest. Osalejaid oligi rohkem U14 vanuseklassis.

Sportaeroobika: Jõhvi Spordihallis toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused
08.11.2021

Ida-Virumaa meistrivõistlustel sportaeroobikas oli esindatud kolm klubi. 22 välja antud meistritiitlist võitis 18 SK Fööniks, kaks sai nii Jõhvi SK kui Narva Pärlid SK võistlejad.

Ujumine: Kohtla-Järvel toimus laste ujumisvõistlus Vetesellist Vahumeistriks
08.11.2021

Wiru Spordikeskuse ujulas toimunud laste ujumisvõistlusel Vetesellist Vahumeistriks olid võitjate seas seitsme klubi võistlejad - kokku oli esindatud üheksa klubi.

Male: Toimus SK Diagonaal välkmale seeriavõistluse IV etapp
08.11.2021

SK Diagonaal välkmale seeriavõistluse IV etapi esikolmik: Roman Abramov (SK Diagonaal) [8p 9-st], Daniil Šnurov (MA Vabaettur) [8p], WCM Svetlana Pritulina (SK Valge Ratsu) [6p].

Korvpall: Optibet Rahvaliigas peeti järjekordsed kohtumised
08.11.2021

Kohtla-Järvel peetud kohtumises kaotas Enteh Sillamäe SK tulemusega 51:58, poolaeg 27:33. Entehi parim Pavel Maikov 21 punktiga ja Sillamäelt Oleg Leontjev 23 punktiga. Jõhvis peetud kohtumises ei piisanud KK HITO/BC Karjamaa mängija Kaspar Kaukesi 27 punktist, et võita Jõhvi Kossutiimi võistkonda, kus neli mängijat said kirja kahekohalise punktisumma. Lõpptulemus Jõhvi Kossutiimi kasuks 77:67, poolaeg 38:32.

Jalgpall: Ida-Virumaa FC Alliance jätkab võiduteed
09.11.2021

Esiliiga B 30. voorus võitis Ida-Virumaa FC Alliance kodus JK Tallinna Kalev U21 tulemusega 2:1, poolaeg 2:0. Avavärava lõi kohe esimesel mänguminutil Mihhail Orlov, teise värava kümnendal mänguminutil Danila Tsõgankov. Tänu viimastele võitudele tõusis Alliance nüüd turniiritabelis kolmandaks.

Laskmine: Eesti C-klassi ja noorte ning Jõudi meistrivõistlustelt Narva laskuritele medalid
09.11.2021

Haapsalus toimunud Eesti C-klassi ja noorte meistrivõistlustelt tõid Narva laskurid koju viis individuaalset kuldmedalit, neli hõbemedalit ja kolm pronksmedalit ning kolm võistkondlikku kuld- ja ühe pronksmedali. Lisaks samas toimunud Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustelt kolm individuaalset kuldmedalit.

Varia: Eesti Olümpiakomitee esitles Team Estoniat
12.11.2021

Eesti Olümpiakomitee esitles Kultuurikatlas Eesti tippspordi toetamise süsteemi Team Estonia, mille eesmärk on olümpiamängudel ja teistel rahvusvahelistel tiitlivõistlustel medalite võitmine. Team Estoniasse kuulub olümpiaaladelt ja mitteolümpiaaladelt 250 sportlast ning viie pallimänguala koondislased, kelle hulgas on ka sportlased Ida-Virumaalt.

Varia: Sporditegevuse korraldamine alates 15.11.2021
13.11.2021

Senised piirmäärad tegevustes osalejate arvule muutuvad: edaspidi on lubatud sisetingimustes kuni 1000 ja välistingimustes kuni 2000 osalejat varasema 6000 ja 12 000 asemel. Kehtestatud piirmäära hulka ei arvestata üritusega seotud töötajaid, esinejaid jne, vaid publikut või osalejaid.

Jalgpall: Narva United võitis kodus
13.11.2021

Coolbet saaliliiga 3. voorus võitis S. Narva Unites FC S. Rummu Dünamot tulemusega 6:2, poolaeg kaotati 0:1. Aleksandr Metelitsalt ja Andrei Panteleevilt kaks väravat.

Jäähoki: Everesti naistele võit
14.11.2021

Viljandi jäähallis peetud kohtumises võitis HC Everest HK Fellin Fuuriad naiskonda tulemusega 3:1 (1:0 ; 2:0 ; 0:1). Kõikide Everesti väravate autor Maria Disko.

Jalgpall: Saaliliigades võidud ja kaotused
14.11.2021

Coolbet saaliliiga 3. voorus võitis S. NPM Silmet FC Sillamäe S. FC Jõgeva Wolves tulemusega 10:4 (5:2), Svjatoslav Jakovlevilt kolm, Aleksandr Dubõkinilt, Vladislav Ivanovilt ja Ivan Klimovichilt kaks väravat. S. Sillamäe Alexela aga kaotas napilt 6:7 (2:4) S. Tartu Ravens Futsal võistkonnale. Aleksandr Kulik ja Jelissei Zahharov kahe värava autorid. Saalijalgpalli esiliiga 3. voorus said mõlemad Narva võistkonnad kaotused.

Ujumine: Toimus Voka taliujumise II etapp
14.11.2021

Voka taliujumise II etapi esikolmik naistest: Sigrid Külm (Tartu), Eve Puunurm (Voka), Kristiina Sarnet (Tallinn) ja meestest: Ravel Leisalu, Tanel Leisalu, Robert Sarnet.

Ujumine: Tallinnas lõppesid Eesti lühiraja meistrivõistlused
15.11.2021

Lõppenud Eesti lühiraja meistrivõistlustel püstitas Jannes Niine (UK Aktiiv) kolm uut isiklikku rekordit kui võitis 50 m seliliujumise ja tuli teiseks nii 100 m kui 200 m seliliujumises. Violanta Gurjanova (Jõhvi Spordikool) tuli 400 m kompleksujumises kolmandaks. Eneli Jefimova (Kalevi Ujumiskool) püstitas 200 m kompleksujumises uue Eesti noorterekordi ajaga 2.17,39.

Kabe: Toimusid Kabeklubi INTO meistrivõistlused vene kabes
15.11.2021

Jõhvi seltsimajas toimusid laupäeval kabeklubi INTO meistrivõistlused vene kabes, mille võitis Heino Int nelja punktiga neljast.

Male: Aleksandr Volodin Eesti meister kiirmales
15.11.2021

Tallinnas toimunud Eesti meistrivõistlustel kiirmales saavutas meestest esikoha 8 punktiga 9-st Aleksandr Volodin (SK Diagonaal), naistest oli Svetlana Pritulina (SK Valge Ratsu) 5,5 punktiga 8-st kolmas, seenioridest 50+ Sergei Novikov (SK Diagonaal) teine, 65+ Einar Vaino (SK Diagonaal) teine (turniiril kolmas) ja Nikolai Dunajev (MK Lootus) kolmas (turniiril neljas).

Jalgpall: Täna ja homme kohtub Eesti saalijalgpalli koondis Narvas Taaniga
15.11.2021

Sõpruskohtumiste algus Narva Spordikeskuses on kell 19.00. Eesti koondises viis Narva United FC mängijat: Artjom Taar väravavaht, Stanislav Bõstrov, Sergei Aleksandrov, German-Guri Tsvibelberg ja Anton Panov väljakumängijad.

Kikkpoks: Aleksandra Džikajeva Euroopa noorte meister
15.11.2021

Montenegros toimunud noorte ja juunioride Euroopa meistrivõistlustel saavutas narvalanna Aleksandra Džikajeva (Dzhikaeva) -48 kg neidude seas esikoha. Ta oli esimene ka möödunud aastal Ungaris toimunud Euroopa noorte meistrivõistlustel.

Jalgpall: Eesti saalijalgpalli koondis kaotas esimese kohtumise Taanile
16.11.2021

Narva Spordikeskuses toimunud sõpruskohtumises kaotas Eesti saalijalgpalli koondis Taanile tulemusega 1:4 (0:2), auvärava autoriks Stanislav Bõstrov 37 mänguminutil.

Laskmine: Juunioride Eesti meistrivõistlustelt medalid
16.11.2021

Raplas toimunud juunioride Eesti meistrivõistlustel saavutasid esikoha 60 lasku õhupüssist laskmises Katrin Smirnova ja Artjom Plotnikov, teise koha saavutas Anastassia Olewicz. 40 lasku õhupüstolist laskmises oli teine Aleksandra Moissejeva. Samas toimunud 46. Raplamaa auhinnavõistlustel saavutasid esikoha 40 lasku õhupüssist laskmises poistest Kirill Rumjantsev ja tüdrukutest Karina Smirnova, Aleksandra Bojartšuk oli kolmas.

Jalgpall: Taani võitis ka korduskohtumise
16.11.2021

Teise sõpruskohtumise saalijalgpallis võitis Taani napilt 4:3, poolajale mindi 0:0 viigiseisus. Eesti eest lõid väravad 31 mänguminutil seisuks 1:1 Edwin Stüf, 32 mänguminutil Artur Makarov ja 34 mänguminutil Artur Bõstrov seisuks 3:1, seejärel lõid taanlased omakorda kolm väravat järjest.

Jalgpall: Ida-Virumaa FC Alliance kindlustas enne viimast vooru III koha
18.11.2021

Esiliiga B 31. voorus võitis Ida-Virumaa FC Alliance koduväljakul JK Tabasalu, millega kindlustas endale sellel hooajal kolmanda koha. Yuri Sousa Lima Lellis viigistas 42. mänguminutil seisu ja nii mindigi vaheajale. Teise poolaja 74. mänguminutil lõi Yuri Sousa Lima Lellis mänguseisuks 2:1 ja mängu lisaminutitel Richard Tohver võiduseisuks 3:1.

Jalgpall: Narva võistkondade omavahelises kohtumises oli parem Ganza
18.11.2021

Saalijalgpalli esiliiga 4. voorus võitis Narva SK Ganza Narva United FC II tulemusega 5:3, poolaeg 3:2. Nikita Solovjovilt kaks väravat, ühe värava lõid Aleksandr Pavlov, Artus Timoska ja Mihhail Orlov. United'i omadest said väravad kirja Maksim Raužin, Aleksandr Metelitsa, Dmitri Nossenkov.

Korvpall: Reinar Halliku KK/Iisaku Gümnaasium oli kodusaalis edukas
18.11.2021

Saku I liiga kohtumises võitis RHKK/Iisaku Gümnaasium Paide Viking Window võistkonda tulemusega 68:64, poolaeg 48:41. Üleplatsimees oli Teven Dewayne Jones 23 punktiga, Marcus Merimaa lisas 18 punkti. Turniiritabelis ollakse nüüd kolme võiduga viiendal kohal.

Mõttesport: Toimus Mäetaguse mälumängu II etapp
19.11.2021

Mäetaguse mälumängu II etapil saatis edu Maainspektsiooni võistkonda, teiseks tuli Kaare ja kolmandaks SMS võistkond.

Korvpall: KK HITO/BC Karjamaa kaotas võõrsil suurelt
19.11.2021

Saku II liigas kaotas KK HITO/BC Karjamaa KK Viimsi võistkonnale tulemusega 65:94, poolaeg 30:34. Mängu saatuse otsustas sisuliselt kolmas veerandaeg, mis kaotati 23 punktiga. Erik Raud viskas 18 ja Taniel Šapovalov 17 punkti.

Jalgpall: Trans mängis viiki, Sillamäe võistkonnad kaotasid, Narva United ja Jõhvi Phoenix võitsid
21.11.2021

Premium liiga 30. voorus mängis JK Narva Trans 0:0 viiki Nõmme Kalju FC. Coolbet saaliliigas seni kaotusteta püsinud Npm Silmet FC Sillamäe pidi tunnistama Rõuge Saunamaa 6:4 (3:2) paremust, kus Aleksandr Dubõkin tegi kübaratriki. Narva United FC võitis suurelt 8:2 (4:2) FC Jõgeva Wolves võistkonda, kübaratrikk Stanislav Bõstrovilt, kaks tabamust said kirja Sergei Fedorov ja German-Guri Tsvibelberg. Punktiarve on avamata Sillamäe Alexelal. Rummo Dünamole jäädi alla 3:5 (1:3). Saalijalgpalli esiliigas võitis Jõhvi FC Phoenix FC Äksi Wolves võistkonda tulemusega 5:4 (2:1).

Male: Narva U18 kiirmale meister on Rihard Aga
21.11.2021

Narvas toimunud U18 kiirmale meistrivõistluste esikolmik: 1. Rihard Aga (Narva SK Maletäht) [6,5p 7-st]; 2. Deniss Andrijaškin (Narva SK Maletäht) [6p]; 3. Vladislav Protassov (Narva SK Maletäht) [5,5p].

Kabe: Toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused vene kabes
21.11.2021

Jõhvi seltsimajas toimunud Ida - Virumaa meistrivõistlused vene kabes võitis tihedas konkurentsis lisavõistlusega Jefim Titijevski.

Jalgpall: Alliance kaotas hooaja viimase kohtumise
21.11.2021

Esiliiga B 32. voorus kaotas Ida-Virumaa FC Alliance FC Tallinnale tulemusega 1:3, poolaeg 0:1. Auvärava lõi 50. mänguminutil Anton Volossatov. Ida-Virumaa FC Alliance kindlustas liigas kolmanda koha 53 punktiga juba enne viimast vooru.

22.11.2021

Coolbet Hokiliigas kaotas Narva PSK HC Vipersile tulemusega 6:12 (0:4; 0:1; 6:7). Jegor Nevzorovilt ja Kirill Ilinilt kaks väravat.

Korvpall: Optibet Rahvaliiga Ida regioonis jätkab täiseduga BK Narva
22.11.2021

Optbet Rahvaliigas võitis BK Narva kodusaalis Tööriistamarket/Lüganuse võistkonda tulemusega 90:75, poolaeg 43:32. Resultatiivsemad olid Aleksandr Ragni 27 ja Deniss Makarenko 24 punktiga, Lüganuse võistkonna parim oli Henry Tammann 22 punktiga.

Kergejõustik: Toimusid Kohtla-Järve sisemeistrivõistlused
22.11.2021

Kohtla-Järve sisekergejõustiku meistrivõistlustel võisteldi U14, U16, U18, U20-23 ja täiskasvanute vanuseklassis. Meestest võitis 1000 m jooksu isikliku rekordiga 2.25,8 Deniss Šalkauskas (Tartu ÜASK). Häid tulemusi näitasid nii noored kui seeniorid, kes võistlesid meestega ühes vanuseklassis.

Jalgpall: Esiliiga B oktoobrikuu parimaks mängijaks tunnistati Mihhail Orlov
22.11.2021

Oktoobrikuu parim mängija Mihhail Orlov kuulus Ida-Virumaa FC Aliiance’i põhikoosseisu kõigis viies oktoobrikuu kohtumises, 17-aastane ründaja lõi kaheksa väravat, olles sellega klubi parim väravakütt ning Esiliiga B arvestuses neljas. Võistkonnal seisavad nüüd ees üleminekumängud Esiliiga võistkonna Pärnu Jalgpalliklubiga.

Judo: Eesti täiskasvanute meistrivõistlustelt medalid
23.11.2021

Tartus toimunud Eesti täiskasvanute meistrivõistlustel saavutas II koha Mihhail Šur -60 kg, III koha Boriss Stupkin -73 kg ja Valeria Ušanova -70 kg (kõik Kohtla-Järve Spordiselts Kalev) ning Viktorija Judajeva -52 kg (SK Energia/Buffen-Do).

Laskmine: Eesti noorte B-klassi meistrivõistlustelt medalid
23.11.2021

Eesti noorte B-klassi meistrivõistlustel saavutasid Narva noored laskurid kolm esi-, 6 teist- ja 4 kolmandat kohta.

Male: Toimusid Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused
23.11.2021

Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused toimusid onlines. Ida-Virumaa esindajatest olid A-turniiril naistest teine Svetlana Pritulina ja kolmas Jelizavetta Bitkova, B-turniiril neidudest esimene Jekaterina Smirnova ja Diana Beljajeva teine, C-turniiril poistest Maksim Gridin kolmas ja tüdrukutest Nadežda Pritulina esimene, D-turniiril poistest Artjom Gvozdev esimene ja Valeri Rassokin teine ning tüdrukutest Laura-Valeria Dmitrijeva esimene ja Linda-Alisia Lagoda teine.

Võrkpall: Rahvaliigas peeti kaks kohtumist
24.11.2021

Naiste II tugevusgrupis kaotas Alutaguse naiskond SK Torma Spordile 0:3 ja võitis Jõhvi SK tüdrukuid tulemusega 3:0 (25:18; 25:12; 25:13). Sellega on Alutaguse naiskonnal esimese poole alagrupimängud mängitud ja alagrupis praegu teine koht kindlustatud.

Koolitus/Seminar: Tartu Ülikooli täiendusõppekursused treeneritele ja kehalise kasvatuse õpetajatele detsembris
26.11.2021

Detsembris on kaks koolitust: 3.-26. detsember - Harjumuse jõud ja vaim: spordi ja liikumisega seotud harjumuste kujundamine ning 4. detsember - Koormuste valik üldkehalise ettevalmistuse treeningutel.

Jalgpall: Alliance võitis esimese üleminekumängu, saalijalgpallis võit ja kaotused
27.11.2021

Esiliiga esimeses üleminekumängus sai Ida-Virumaa FC Alliance 4:1 (2:1) võidu Pärnu Jalgpalliklubi üle, Yuri Sousa Lima Lellis lõi kaks väravat. Coolbet Saaliliigas võitis S. Narva United FC S. Rõuge Saunamaad tulemusega 7:5 (2:3),Sergei Aleksandrovilt viis väravat. S. Npm Silmet FC Sillamäe kaotas 2:10 (1:3) S. Viimsi FC Smsrahale, mõlema värava autor Aleksandr Dubõkin ja S. Sillamäe Alexela 3:6 (3:3) S. JK Kohilale.

Kabe: Kabeklubi INTO võistkond kaitses tiitlit
27.11.2021

Jõhvi seltsimajas toimunud Ida-Virumaa võistkondlikud meistrivõistlused vene kabes võitis järjekordselt Jõhvi kabeklubi INTO kolme kohapunktiga neljast.

Jäähoki: Nii Narva PSK kui HC Everest kaotasid
27.11.2021

Coolbet Hokiliigas sai järjekordse kaotuse Narva PSK, kes kaotas Välk 494 5:8 (1:3; 3:3; 1:2). HC Everest kaotas HC Pantrile tulemusega 2:5 (1:0; 1:3; 0:2).

Jalgpall: Transile kaotus, saalijalgpallis Narva võistkondadele võidud, Jõhvile napp kaotus
29.11.2021

Premium liiga 31. voorus kaotas JK Narva Trans Tallinna FCI Levadiale tulemusega 0:2 (0:0). Saalijalgpalli esiliiga võitis S. Narva SK Ganza S. Kadrina Vitamin Welli tulemusega 5:3 (3:0), Artur Timoskalt kaks väravat. S. Narva United FC II oli parem S. FC Äksi Wolves tulemusega 7:4 (3:1), Ilja Jazevilt kolm väravat. S. Jõhvi FC Phoenix kaotas võõrsil S. Rantipol Võru Heliosele 8:9 (6:5), Artur Salmuselt ja Nichita Gorealt kaks väravat.

Jäähoki: HC Everest ja Viru Sputnik kaotasid
29.11.2021

Nädalavahetusel HC Everestile teine kaotus. Seekord jäädi napilt alla Välk 494 tulemusega 3:4 (0:2; 2:0; 1:2). SK Viru Sputnik kaotas HC Vipersile tulemusega 6:12 (1:1; 3:7; 2:4).

Koolisport: Ahtme Spordihallis toimus võistluse “Ida-Virumaa 10 Olümpiastarti” 1. etapp
29.11.2021

Esimesest etapist võtsid osa noored sportlased 13 maakonna koolist, võisteldi kahes vanuserühmas. Vanemas rühmas võistlesid 2008-2009. ja nooremas 2010. aastal ja hiljem sündinud noorsportlased.

Korvpall: Mänge peeti Saku I, Saku II ja Opibet Rahvaliigas
29.11.2021

Saku I liigas kaotas RHKK/Iisaku Gümnaasium võõrsil Tamsalu Las Toros/Taltech võistkonnale tulemusega 65:78, poolaeg 30:40. Saku II liigas oli KK HITO/BC Karjamaa võõrsil võidukas kui võideti Rae Koss/Rae Spordikooli tulemusega 86:55, poolaeg 38:19. Optibet Rahvaliigas võitis Tööriistamarket/Lüganuse Enteh võistkonda tulemusega 85:37, poolaeg 34:12 ja BK Narva Jõhvi Kossutiimi tulemusega 104:68, poolaeg 55:29.

Male: Toimus XXI Pühajärve rahvusvaheline kiirturniir
29.11.2021

XXI Pühajärve rahvusvahelisel kiirturniiril oli parim Eesti esindaja Aleksandr Volodin (SK Diagonaal) 31 punktiga 37-st viies. Võitis 34 punktiga Venemaa esindaja GM Alexander Morozevich.

Vabamaadlus: Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustelt medalid
29.11.2021

Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustel saavutasid SK Kuldkaru maadlejad vabamaadluses neli esikohta: noortest 48kg - Ruslan Konetski, täiskasvanutest 70kg - Nikolai Tarassov, 74kg - Vlad Rjabtsev, 79kg - Ilja Sobolev. Võistkondlikult oli Ida-Virumaa vabamaadluses kolmas.

Ujumine: Kohtla-Järvel toimusid rahvusvahelised võistlused Swim Grand Prix
29.11.2021

Kahepäevasel Wiru Grand Prix’il osales rohkem kui 300 ujujat 18. klubist (16 Eestist ning 2 Leedust) ja medali võitsid koguni 85 sportlast. Ida-Virumaa klubidest 5 kulda on Kohtla-Järve UK Aktiiv (kokku 21 medalit) ja Jõhvi Spordikoolil (kokku 12 medalit). Narva SK Energia kasvandikud said 17 medalit (4 + 5 + 8). Individuaalarvestuses sai 5 medalit Ute Viktoria Liu Yeung (Jõhvi SK) ja Deniss Tšikaljov (Tshikalev) (Narva SK Energia).