2728293031

Ida/Viru

Raha: Tradehouse Noorsportlase stipendiumile kandideerimine on avatud
27.10.2021

Tradehouse OÜ annab juba üheksandat aastat välja 20 000 € suuruse Noorsportlase Stipendiumi. Tradehouse Noorsportlase Stipendiumi taotlemine 2021. aastaks on avatud ning taotlusi saab esitada kuni 7. novembrini. Stipendiumi eesmärk on toetada kuni 26-aastaste noorsportlaste ettevalmistust ja osalemist kohalikel ning rahvusvahelistel võistlustel. Stipendiumifond on ka tänavu kokku 20 000 €.

Poks: Euroopa U19 meistrivõistlustelt pronksmedal
27.10.2021

Montenegros toimunud noorte ehk kuni 19-aastaste Euroopa meistrivõistlustel jõudis Narva poksikasvandik Anton Vinogradov poolraskekaalu (kuni 80kg) võistlusklassis poolfinaali, kus pidi tunnistama Euroopa meistriks tulnud Venemaa poksija Aleksandr Grunitševi paremust. Poolfinaalkoht tähendas noorele ja värskele Eesti noorte meistrile pronksmedalit ning senise karjääri säravaimat tulemust.

Võrkpall: Rahvaliigas esimesed kohtumised peetud
27.10.2021

Ida-Virumaa võistkondadest osaleb sel hooajal Rahvaliigas kolm võistkonda: Naiste II tugevusgrupis Alutaguse ja Jõhvi Spordikool ning meeste III tugevusgrupis Jõhvi Spordikool. Alutaguse naiskond võitis Mustveed 3:0, Jõhvi Spordikool kaotas SK Torma Spordile 0:3. Jõhvi Spordikooli poisid kaotasid tasavägise mängu Mustveele 2:3.

Orienteerumine: Orienteerujatele Eesti meistrivõistlustelt neli medalit
27.10.2021

Viimase alana sellel hooajal toimusid nädalavahetusel Harjumaal, Voosel Eesti meistrivõistlused orienteerumisjooksu pikal rajal, kus osales 255 orienteerujat. RSK Jõhvikas orienteerujatest tuli Eesti meistriks Jüri Rokko M65, hõbemedali sa Anne Jundas N75 ja pronksmedalid Urmas Sulaoja M55 ja Ülle Raudsepp N60.