Aeg: 25.10.2021 15:00 - 29.10.2021 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja

Kabe: Toimusid Ida-Virumaa Spordiveteranide Ühenduse meistrivõistlused
25.10.2021

Jõhvi seltsimajas toimusid Ida-Virumaa spordiveteranide ühenduse meistrivõistlused vene kabes, mille võitis suure õnnega pooleks Valeri Kondratjuk nelja punktiga neljast.

Korvpall: Tööriistamarket/Lüganuse võistkonnale kaotus
25.10.2021

Maidla spordihoones toimunud Lääne-Virumaa I liiga kohtumises ei piisanud Tööriistamarket/Lüganuse võistkonnal kolmanda ja neljanda veerandaja võitmisest "Meie" Toidukaubad võistkonna vastu, sest esimene ja teine veerandaeg kaotati suuremalt. Kohtumine kaotati 88:92, poolaeg 32:59.

Kergejõustik: Dmitri Aristov võitis Rabajooksu, Deniss Šalkauskas Pärnu Rannajooksu
25.10.2021

Tallinnas Nõmmel toimunud 94. Rabajooksu võitis Dmitri Aristov ajaga 18.56, Pärnu Rannajooksu 10 km kiirem oli Deniss Šalkauskas ajaga 00:31:52.5.

Varia: Kultuuriministeeriumi selgitused sporditegevuse korraldamiseks alates 25.10.2021
25.10.2021

Alates 25.10.2021 ei saa enam negatiivse koroonatesti alusel sportimisega seotud teenuseid tarbida. St, et sportimine, treenimine, huvitegevus, huviharidus, spordivõistlused ning spordi- ja liikumisüritused on lubatud üksnes COVID-19 vaktsineerimise või COVID-19 läbipõdemise tõendiga.

Male: Kohtla-Järvel toimusid Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused
25.10.2021

Ida-Virumaa lahtistel meistrivõistlustel oli osalejaid Kohtla-Järvelt, Kiviõlist, Narvast, Jõhvist ja Tallinnast - kokku 53. Kõige rohkem osalejaid 16 oli põhiturniiril. Kõik olid rahul, et sel aastal sai läbi viidud täisväärtuslik turniir, kus mängisid nii noored kui täiskasvanud alates 8. kuni 86. eluaastani.