Esilehele      Sisukord
Esilehele

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Kalender

Kabe: Ida-Virumaa SVÜ meistrivõistlused
Aeg: 23.10.2021 10:00 - 23.10.2021 14:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi seltsimaja
Korraldaja: Jõhvi kabeklubi Into, Heino Int


Kergejõustik: Ida-Virumaa meistrivõistlused murdmaajooksus
Aeg: 23.10.2021 11:00 - 23.10.2021 14:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse suusaklubi, Avo Sambla


Male: Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused 1. päev
Aeg: 23.10.2021 11:00 - 23.10.2021 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina


Male: Ida-Virumaa noorte lahtised meistrivõistlused 1. päev
Aeg: 23.10.2021 11:00 - 23.10.2021 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina


Ujumine: Laste ujumisvõistlus „IdaVirumaa ujumistähed“
Aeg: 23.10.2021 11:00 - 23.10.2021 14:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve ujumisklubi Aktiiv, Sergei Mihhailov

Wiru Spordikeskuse ujula Järveküla tee 41


Karate: Kohtla-Järve linna meistrivõistluseedr kyokushinkai karates
Aeg: 23.10.2021 11:00 - 23.10.2021 14:00:00
Korraldaja:

Ahtme kergejõustikuhall Ahtme mnt 61
Korraldaja Spordiklubi Seibun, Aleksei Korikov


Jalgpall: Tipneri karikavõistlused 1/8 finaal: JK Narva Trans - Tartu JK Welco
Aeg: 23.10.2021 16:00 - 23.10.2021 18:00:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion


Jäähoki: Coolbet Hokiliiga: Narva PSK - HC Panter
Aeg: 23.10.2021 16:30 - 23.10.2021 18:00:00
Toimumiskoht: Narva jäähall


Korvpall: Lääne-Virumaa I liiga: Tööriistamarket/Lüganuse - "Meie" Toidukaubad
Aeg: 23.10.2021 17:00 - 23.10.2021 18:30:00
Toimumiskoht: Maidla põhikooli spordihoone



Uudised


Kergejõustik: Toimus Äkke krossituuri I etapp
23.10.2021

Äkke krossituuri I etapi kiiremad olid 0,5 km distantsil Marten Virkebau ja Adelina Zaitseva ning 1 km rajal Ardo Virkebau ja Jelizaveta Triffonova. Kokku oli rajal 62 jooksusõpra.


Kergejõustik: Pannjärvel toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused murdmaajooksus
23.10.2021

Naiste põhidistantsil 2 km olid kiiremad Kaisa Kukk ajaga 8.12,9, Herta Rajas 9.00,5 ja Julia Kisseljova 9.13,3 ning meeste 4 km distantsil Dmitri Aristov ajaga 15.45,7, Allain-Marco Anton 16.21,8 ja Tiit Oinus 16.31,8. Kokku oli jooksurajal 65 jooksusõpra.


Korvpall: KK HITO/BC Karjamaale võõrsilt kaotus
23.10.2021

Saku II liigas kaotas KK HITO/BC Karjamaa Jõgeva VSK tulemusega 53:77, poolaeg 21:41. Visketabavus jättis seekord soovida, eriti kolmepunktivisetel, kus tabavusprotsent oli kõigest 20.


Jalgpall: Narva Trans jätkab karikasarjas
23.10.2021

E.Tipneri karikasarja 1/8 finaalis võitis JK Narva Trans kodus Tartu JK Welco tulemusega 3:0, poolaeg lõppes 0:0 viigiga. Narvakate väravate eest hoolitsesid Nikita Mihhailov, Eduard Golovljov ja Aleksandr Zakarliuka.




Narva Asimuut 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles