Ida/Viru

Laskesuusatamine: Toimus laskesuusatamise õhkrelva noortesarja Even Tudebergi auhindadele IV etapp
11.10.2021

Laskesuusatamise õhkrelva noortesari Even Tudebergi auhindadele IV etapp oli Nõmme lahtised meistrivõistlused, kus Äkke Suusaklubi/SK Energia noortest tulid auhinnalisele kohale M8, 1,5 km 2. koht - Maksim Petrauskas ja 3. koht - Ivan Všivtsev ning M17, 6,0 km 1. koht - Gordei Petrov.

Kergejõustik: Toimus 66. Viljandi Linnajooks
11.10.2021

66. Viljandi linnajooksu põhidistantsil 10,4 km sai kolmanda koha Deniss Salkauskas Ibrahim Mukunga ees.

Jäähoki: HC Everestile võit
11.10.2021

Coolbet Hokiliigas võitis HC Everest HC Pantrit tulemusega 5:3 (1:1; 2:2; 2:0). Anton Kuznetcov, Egor Antonenko, Ivan Emelianov, Alexei Lebedev ja Florentin Mantulov.

Jalgpall: Narva Transi naistele jälle kaotus
11.10.2021

Naiste esiliiga 18. voorus kaotas JK Narva Trans (N) Saku Sporting II (N) tulemusega 1:2, kuigi poolaeg Anna Kulieva väravast võideti 1:0.

Kergejõustik: Joosti ümber Äkkeküla
11.10.2021

Jooksu ümber Äkkeküla kiiremad olid Äkke Suusaklubist Anastassia Fedortseva ajaga 32:34,38 ja Aleksei Jaruškin ajaga 26:05,35. Kokku oli osalejaid erinevatel distantsidel 120.