Esilehele      Sisukord
Esilehele

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Uudised


Jäähoki: Avati Coolbet hokiliiga hooaeg
27.09.2021

Coolbet hokiliigat alustas kaotustega Narva PSK, kes kaotas HC Everestile tulemusega 3:5 (2:1; 0:2; 1:2) ja SK Viru Sputnikule tulemusega 5:6 (2:1; 2:4; 1:1).


Kergejõustik: Toimus 39. Viking Window Paide-Türi rahvajooks
27.09.2021

39. Viking Window Paide-Türi rahvajooksu pikal 13,5 km distantsil saavutas Kaisa Kukk naistest teise koha (üldjärjestuses lõpetas 8), Tatjana Mannima oli N40 vanuseklassis teine (üldjärjestuses 53), Igor Jan Krawczyk (SK Mitš) oli esimene U14 vanuseklassis (üldjärjestuses 37).


Varia: Omnigym välijõuseadmete esitlus 01.10.21 kell 11:00
27.09.2021

Omnigym muudetavate raskustega välijõusaali seadmed rinnalt surumispink ja kükipink on demotuuril Narva Paemurru Spordikooli staadionil 01.10.2021 kell 11.00 Ott Kiivikase juhendamisel.


Kergejõustik: Sillamäel selgitati Eesti meistrid 20 km maanteekäimises
27.09.2021

20 km maanteekäimise Eesti meistrivõistlustel saavutas teise koha isikliku rekordiga 1:39.58 Artur Djatšuk (KJK Kalev Sillamäe). Võitis samuti isikliku rekordiga 1:39.56 Virgo Adusoo Bruno Junki käimisklubist.


Jalgpall: Transile viik, Jõhvi ja Narva naistele kaotused
27.09.2021

Premium liiga 25. voorus mängis JK Narva Trans 2:2 viiki FC Kuressaarega. Poolaeg kaotati 0:1. Narvakate värava lõi Aleksandr Zakarliuka penaltist, teine vastaste omavärav. Naiste esiliiga 17. voorus kaotas JK Narva Trans (N) Tallinna FC Flora II (N) tulemusega 0:7, (0:3) ja Jõhvi FC Phoenix (N) JK Tabasalu (N) 0:6.


Petank: Vokas selgitati spordiklubi Viru meister üksikmängus
27.09.2021

Spordiklubi Viru meistriks krooniti Henri Mitt, kes finaalis alistas Sander Rose tulemusega 13:8. Kolmas Andrei Grintšak, kes pronksimängus alistas Enn Tokmani tulemusega 13:1. Kokku oli osalejaid 13.


Kergejõustik: Toimus 9. Iisaku rahvajooks
27.09.2021

9.Iisaku rahvajooksu 10 km esikolmik: Dmitri Aristov (Treeningpartner, Kohtla Järve) 0:36:15, Deniss Šalkauskas (TÜ ASK, Jõhvi) 0:39:58, Andrei Škubel (Treeningpartner, Tallinn) 0:40:14. Naiste 5 km distantsi võitis Hillevi Velba Jõhvist.




Narva Asimuut 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles