Korvpall: Superkarikas 1/8 finaal: RHKK - Avis Utilitas Rapla
Aeg: 23.09.2021 19:00 - 23.09.2021 20:30:00
Toimumiskoht: Iisaku gümnaasiumi võimla

Koolisport: Kettagolf jõuab koolidesse
23.09.2021

22. septembril sai Eesti Koolispordi Liidu ning Eesti Discgolfi Liidu eestvedamisel alguse kampaania “Kettagolf koolidesse”. Kampaania raames jagatakse õppevideosid, korraldatakse koolitusi ja toimub suur koolidevaheline võistlus.

Koolisport: Discgolfi varustuse eripakkumine koolidele
23.09.2021

Eesti Koolispordi Liidu ning Eesti Discgolfi Liidu eestvedamisel alguse saanud kampaania “Kettagolf koolidesse” raames pakutakse koolidele treenimise hõlbustamiseks Eesti päris oma kettatootja Disctroyer ja kettavarustuse maaletooja spordivarustust koolisõbralike hindadega. Kampaaniahinnad kehtivad kuni 31. märtsini 2022.

Varia: Eesti Rahvuskultuurifondi toetused spordile
23.09.2021

Sihtasutus Eesti Rahvuskultuuri Fond võtab 15. oktoobrini vastu taotlusi stipendiumideks ja kultuuriprojektide finantseerimiseks. Stipendiume ja toetusi jagatakse 138-st Sihtasutuse Eesti Rahvuskultuuri Fond nimelisest allfondist.

Jalgpall: Transile teine kaotus järjest
23.09.2021

Premium liiga 19. voorus kaotas JK Narva Trans turniiritabelis teisel kohal olevale Tallinna FC Flora võistkonnale tulemusega 2:5, poolaeg 1:2. Narvakate väravad lõid Nikita Mihhailov ja Aleksandr Zakarliuka.

Korvpall: Esimene kohtumine Reinar Halliku Korvpallikoolil kaheksandikfinaalis peetud
23.09.2021

Kuigi Jones, Teven Dewayne ja Reinar Hallik viskasid kahepeale üle poolte võistkonna punktidest (vastavalt 30 ja 23) ei piisanud sellest, et võita Avis Utilitas Rapla võistkonda, sest nende võistkonnas viskasid kolm mängijat üle kahekümne punkti. Mäng lõppes 113:84 Rapla kasuks, poolaeg 66:56.