Ida/Viru

Võistlustants: Eesti 10-tantsu ja breiktantsu meistrivõistlused ning karikavõistlused võistlustantsus 1. päev
Aeg: 18.09.2021 00:00 - 18.09.2021 00:00:00

Kergejõustik: V Sillamäe treppide jooks
Aeg: 18.09.2021 10:00 - 18.09.2021 14:15:00

Võistlus on edasi lükatud.
Mere pst 2, Sillamäe.

Taekwon-Do: 14. Kohtla-Järve lahtised meistrivõistlused ja V Eesti taekwondo karikas

Korraldaja: Narva Äkke suusaklubi, Vladimir Všivtsev

Male: Koolide võistkondlikelt meistrivõistlustelt kuld ja pronks, Aleksandr Volodinile esikoht rahvusvaheliselt turniirilt
18.09.2021

Eesti koolide võistkondlikel meistrivõistlustel kiirmales saavutas 1.-6. klasside seas I koha Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool koosseisus Nadežda Pritulina, Maksim Gridin, Daniel Aalund ja Eva Dadon ning III koha Narva Pähklimäe Gümnaasium koosseisus Maksim Šilkin, Artjom Kaletin, Marta Korstin ja Tihhon Kossenko. I C'est la Vie rahvusvahelise maleturniiri Tallinnas võitis GM Aleksandr Volodin.

Kergejõustik: Noortele käijatele Balti võistkondlikelt meistrivõistlustelt medalid
18.09.2021

Leedus Birštonases toimunud noorte (U20, U18, U16 vanuseklasside) Balti võistkondlikel meistrivõistlustel maanteekäimises võitis Eesti koondis teise koha. U18 10000 m kuld Artur Djatšuk (KJK Kalev-Sillamäe), 5000 m hõbe Polina Simonenko (KJK Atleetika), pronks Maria Ivanova (KJK Kalev-Sillamäe) ja U16 5000 m hõbe Ivan Titov (KJK Kalev-Sillamäe).

Kergejõustik: Püssi juubelijooksu võitsid Dmitri Aristov ja Julija Kiseljova
18.09.2021

40. korda toimunud Püssi seeriajooks toimus mõnusas õhkkonnas kus auhindu said peaaegu kõik osalejad. Samuti autasustati suve jooksul Juubelijooksu väljakutse võtnud sportlasi.

Korvpall: Korvpallihooaeg Ida-Virumaal algas
18.09.2021

Esimese kohtumine Optibet Rahvaliiga Ida regioonis peeti Sillamäel, kus kohalik spordiklubi võõrustas BK Narvat. Külalised võitsid kohtumise tulemusega 80:52.

Jalgpall: Trans kaotas, Alliance võitis
18.09.2021

Premium liiga 24. voorus kaotas JK Narva Trans liidrile Tallinna FCI Levadiale tulemusega 0:3, poolaeg 0:1. Esiliiga B 22. voorus võitis Ida-Virumaa FC Alliance JK Tabasalu tulemusega 5:3, poolaeg 3:1. Kaks esimest väravat lõi Yuri Sousa Lima Lellis ja kolm väravat lisas Mihhail Orlov.