Kergejõustik: Pannjärve jooksusari - avatud start
Aeg: 07.09.2021 00:00 - 07.09.2021 00:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse suusaklubi, Avo Sambla

Plakat

Kabe: Toimus Into seeriaturniiri 9. etapp
07.09.2021

Jõhvi Seltsimajas toimunud Into seeriaturniiri 9. etapi, mis toimus kaheringilisena, võitis Aleksandr Serõn 5 punktiga kaheksast.

Lauatennis: Valeria Petrova Eesti meistrivõistluste kolmekordne võitja
07.09.2021

Tallinnas toimunud Eesti meistrivõistlustel lauatennises saavutas Valeria Petrova (LTK Narova) I koha nii individuaalselt kui paaris- ja segapaarismängus. Paarismängus oli tema partneriks Vitalia Reinol (LTK Narova) ja segapaarismängus Osqar Pukk (Tartu SS Kalev).

Jalgpall: Tallinnas kogunesid neidude U19 koondise kandidaadid
07.09.2021

Eesti neidude U19 koondise kandidaatide treeningkogunemisele oli kutsutud ka Anneli Liivamägi JK Narva Trans.

Judo: Nõos toimus noorte judoturniir
07.09.2021

Nõos toimunud noorte judoturniirilt toodi Ida-Virumaale kolm esikohta - WU14-52 - Anna Flotskiy (Kohtla-Järve Spordiselts Kalev), MU14-46 - Igor Sahharov (SK Energia/Buffen-do), WU10-26 - 1 Diana Linjova (SK Energia/Buffen-do), kolm teist ja viis kolmandat kohta.

Sõudmine: Mikhail Kushteynile Euroopa U23 meistrivõistlustelt 7. koht
07.09.2021

Poolas toimunud Euroopa U23 meistrivõistlustel sõudmises saavutas Mikhail Kushteyn (Narva SK Energia) B finaalis esikoha ja üldjärjestuses 7. koha.