Ida/Viru

Jalgpall: Tipneri karikavõistlused 1/16 finaal: JK Narva Trans - Tallinna FC Eston Villa
Aeg: 09.08.2021 19:00 - 09.08.2021 21:00:00
Toimumiskoht: Narva Kreenholmi staadion

Aerutamine: Elizaveta Fedorova naistest parim aerutaja Eesti meistrivõistlustel
09.08.2021

Aidus toimunud Eesti meistrivõistlustel saavutas Elizaveta Fedorova (SK Narva Vikingid) neli esikohta ja ühe teise koha. Natalja Damaskinale 4 teist kohta ja üks esikoht.

Jalgpall: Narva United võitis seenioride karikavõistluste etapi
09.08.2021

Tallinnas Sportland Arenal toimus seenioride karikavõistluste teine etapp, kus oli võidukas Narva United. Etapp võideti kaotusteta väravate vahega 10:0, kui neljast mängust saadi kolm võitu ning üks kohtumine lõppes viigiliselt.

Petank: Eesti meistrivõistlustelt segatriodes pronksmedal
09.08.2021

Sakus toimunud Eesti meistrivõistlustel segatriodes saavutas III koha 25 võistkonna seas trio Oksana Rõdenkova, Oleg Rõdenkov, Urmas Jõeäär.

Kergejõustik: Jõudi meistrivõistlustelt medalid
09.08.2021

Pärnu Rannastaadionil toimunud Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustel saavutas Anna Romanenko NVI I koha kuulitõukes tulemusega 10.07, kolmanda koha kettaheites (27.83) ja odaviskes (20.47).

Discgolf: Toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused paarismängus
09.08.2021

Kiviõli Seikluskeskuse discgolfipargis peetud Ida-Virumaa meistvõistluste esikolmik: 1. Martin Aul / Timo Juursalu -11, 2. Andrus Lehismets / Hristo Neiland -9, 3. Jaak Kivend / Rein Viiol -3.

Korvpall: KK HITO/Suurköögid Eesti meister 3x3 harrastajates
09.08.2021

Alexela 3x3 Eesti meistrivõistlustel saavutas harrastajate klassis I koha KK HITO/Suurköögid meeskond koosseisus Margo Tali, Allan-Erik Elp, Urmet Roosimägi ja Veiko Simm, U18 vanuseklassis saavutas võistkond Kirsid III koha.