Discgolf: Kesk-Eesti mees IDAS (Väike madin Jääkaruga)
Aeg: 26.07.2021 18:30 - 26.07.2021 20:30:00

Mäetaguse Jääkaru.

Veteranid: Käärikul toimusid Eesti meistrivõistlused seenioridele
26.07.2021

Nädalavahetusel Käärikul toimunud Eesti meistrivõistlustel seenioridele oli paljudes vanuseklassides ja aladel üks kuni kolm võistlejat. Sellega oli võimalus kindlustada endale meistritiitel ilma kaasvõistlejatega konkureerimata. Ida-Virumaale toodi 19 meistritiitlit.

Discgolf: Toimus Ida-Virumaa nädalamängude 12. etapp
26.07.2021

Ida-Virumaa nädalamängude 12. etapp toimus Alutaguse Kuldsel Kotkal. Edasijõudnutes mängisid nulli Tõnis Soppe ja Dan Sööl. Harrastajatest saavutas võidu ümbermängimisel Ringo Krilovs, alustajatest oli parim Raido Zopp.

Petank: Toimusid Eesti meistrivõistlused 55+ üksikmängus ja triodele
26.07.2021

Nädalavahetusel Pedeli petangiväljakutel toimunud Eesti meistrivõistlustel 55+ saavutas Ivar Viljaste üksikmängus I koha ja trio koosseisus Jaan Sepp (SHK), Ljudmila Varendi (Viru), Viktor Švarõgin (Viru) III koha.

Male: Tallinnas toimusid Eesti noorte, täiskasvanute ja klubide välkmale meistrivõistlused
26.07.2021

Nädalavahetusel Tallinnas Paul Kerese Malemajas toimunud noorte välkmale meistrivõistlustelt toodi Ida-Virumaale kolm meistritiitlit, meestest saavutas II koha Aleksandr Volodin ja klubidest Kohtla-Järve SK Diagonaal III koha.

Jalgpall: Ida-Virumaa võistkondadele kaotused
26.07.2021

E.Tipneri karikavõistlustel kaotas Jõhvi FC Phoenix Tallinna FC Zapoos võistkonnale 0:2 (0:2). Naiste esiliiga 8. voorus kaotas JK Narva Trans (N) Tallinna FC Flora II (N) tulemusega 1:8 (0:4). Auvärava autor Sofja Zamorskaja penaltist. Jõhvi FC Phoenix (N) kaotasi JK Tabasalu (N) tulemusega koguni 0:14 (0:8).

Varia: Valitsuse kehtestatud piirangud ja erakorralise kahjuhüvitise kriisiabi voor
26.07.2021

Valitsus otsustas kabinetinõupidamisel vähendada COVID-19 leviku piiramiseks nii siseruumides kui ka välitingimustes nakkusohutuse kontrollita üritustel ja tegevustel osalejate piirarve.

Motosport: Pühajõel sõideti MX liiga, naiste, Castrol Eesti meistrivõistluste etapp ja selgitati Ida-Virumaa meistrid
26.07.2021

Toilas Pühajõe motokeskuses sõideti MX Liiga selle aasta 3. etapp, mille raames peeti ka naiste Eesti meistrivõistluste 2. etapp ja peeti Castrol Eesti meistrivõistluste eelviimane etapp külgkorvidele ja quadidele. Samas selgitati välja Ida-Virumaa meistrid, kus Open klassis võitis Dmitri Vinogradov (Kawasaki, Narva SK Energia) Riho Keerme (KTM, Jõhvi MK) ja Fred-Georg Pääro (KTM, Pühajõe MK) ees. Eakamate 40+ arvestuses sõitsid end esikolmikusse Aleksei Teplov (Kawasaki, Narva SK Energia), Rein Viiol (Yamaha, Ida MK) ja Meelis Liivrand (KTM, Freetime Racing).