Ida/Viru

Kergejõustik: Toimus 6. Narva Trail Run
12.07.2021

6. Narva Trail Run kiiremad 4 km distantsil olid Grigori Fomihõhh (Äkke SK) ja Jelizaveta Ševtsova (KJK Kalev Sillamäe) ning 1 km distantsil Timur Kukula ja Jelizaveta Trifonova - mölemad Äkke SK. Kokku oli osalejaid 75.

Kergejõustik: Joosti Toila valla jooksusarja kolmas jooks
12.07.2021

Toila SPA jooksu kiiremad 6 km rajal olid Dmitri Aristov, Ilja Dzjuba ja Sander Osvet ((M50). Naisi oli rajal ainult viis ja nendest kiirem oli Kristina Oja.

Male: Eesti meistrivõistlustelt kaks pronksi
12.07.2021

Viljandis toimunud 55. Ilmar Raua mälestusturniir oli ühtlasi U20 vanuseastme noormeeste ja neidude Eesti meistrivõistlusteks, samuti seenioride 50+ ja 65+ Eesti meistrivõistlusteks. U20 vanuseklassis saavutas III koha Andrei Timošin (Kohtla-Järve Spordiselts Kalev) ja seenioride 50+ vanuseklassis samuti III koha Sergei Novikov (SK Diagonaal).

Varia: Käärikul lõppesid 46. Eesti omavalitsuse suvemängud
12.07.2021

Käärikul lõppenud 46. Eesti omavalitsuste suvemängude teisel päeval saavutas Anna Romanenko (Alutaguse vald) II koha NVI kuulitõukes. Kokkuvõttes saavutas Alutaguse vald II grupis 6. koha, Toila vald 15. koha. I grupis oli Jõhvi vald 18.

Kergejõustik: Dmitri Aristov 40. jooksul ümber Pühajärve teine
12.07.2021

Pühajärve juubelijooksul lõpetasid 497 osalejat. Teisena lõpetas Dmitri Aristov ajaga 35.42.

Rullsuusatamine: Alutagusel toimus EVIKO suusarulli II etapp
12.07.2021

EVIKO suusarulli II etapil tulid Alutaguse Suusaklubist koondtulemuste põhjal esikolmikusse: M12 - Andrias Rääst I, Marten Nurgamaa II, N12 - Anette Kivimägi II, Mirell Kuningas III, N14 - Anette Ahu II, Mirta Rajas III, M16 - Joonas Nurgamaa III, M - Danny-Rocco Anton III, N35+ - Margit Ahu III.