Suusatamine: Pannjärve suusasarja III etapp
Aeg: 02.03.2021 18:00 - 02.03.2021 20:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse suusaklubi, Avo Sambla

Aeg: 03.03.2021 18:00 - 03.03.2021 20:00:00

NB! Etapp jääb ära.

Jalgpall: Saalijalgpalli esiliiga: S.Narva United FC II - S. JK Sillamäe Kalev
Aeg: 04.03.2021 20:00 - 04.03.2021 21:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus

Koroona: Jõhvi valla lahtised meistrivõistlused 3. etapp paarismängus, EMSL Jõud meistrivõistlused

Aeg: 07.03.2021 17:00 - 07.03.2021 18:00:00

Jalgpall: Coolbet saaliliiga: S.Narva United FC - S. Ravens Futsal Ares Security
Aeg: 09.03.2021 20:00 - 09.03.2021 21:00:00

Leheküljed: [1] 2 3

Varia: Sporditegevuse jätkamine alates 3. märtsist 2021
01.03.2021

Kultuuriministeeriumi poolt saadetud 3. märtsist (kolmapäev) kuni 28. märtsini kehtivad sporditegevuse juhised.

Suusatamine: Lähtel toimusid Alexela Noorte suusasarja IV etapp ja Eesti noorte meistrivõistlused
01.03.2021

Alexela Noorte suusasarja IV etapil võitis Anete Ahu N12 (19 osalejat) I ja Mirta Rajas II koha, N14 (22 osalejat) Herta Rajas II koha, M14 (28 osalejat) Joonas Nurgamaa II koha, M11 (55 osalejat) Andrias Rääst III koha. Eesti noorte meistrivõistlustel vabatehnika eraldistardis saavutas parima koha, neljanda, Herta Rajas 2,5 km distantsil N14 vanuseklassis 37 osaleja seas.

Suusatamine: Pannjärve suusasarja III etapp toimub homme
01.03.2021

Seoses kehtestatud uute piirangutega jääb 03.03 toimuma pidanud Kohtla-Nõmme etapp ära, Pannjärve suusaraja III etapp toimub homme, 02.03.2021.

Jäähoki: HC Everest jätkab võidulainel
01.03.2021

Coolbet Hokiliigas võitis HC Everest Narva PSK tulemusega 9:5 (3:1; 4:3; 2:1), seejuures Andrei Rozinkolt viis väravat.

Jalgpall: Narva võistkondadele saalijalgpalli esiliigas võit ja kaotus
01.03.2021

Saalijalgpalli esiliigas võitis S.Narva United FC II S.Viimsi FC Smsraha U19 võistkonda tulemusega 5:2 (3:0), kahe värava autor Daniil Dikopavlenko. S.Narva SK Ganza, kellel siiani kirjas ainult kaotused, kaotas turniiritabeli liidrile S.Kadrina Vitamin Well võistkonnale tulemusega 4:10 (0:3)

Laskesuusatamine: Toimus laskesuusatamise õhkrelva noortesarja etapp Even Tudebergi auhindadele
02.03.2021

Lähtel toimunud laskesuusatamise õhkrelva noortesarja VI etapil Even Tudebergi auhindadele olid sprindis esikolmikus M10 Vlad Shibanov kolmas, N11 Adelina Zaitseva teine ja N12 Jelizaveta Triffonova kolmas - kõik Äkke Suusaklubi /SK Energia võistlejad.

Jalgpall: Coolbet saaliliigas Sillamäe võistkonnale kaotus
02.03.2021

Coolbet saaliliiga 5. voorus kaotas S.NPM Silmet FC Sillamäe S.Ravens Futsal Ares Security võistkonnale tulemusega 4:6, poolajale mindi 4:2 eduseisus. Kohtumise parim oli kolme väravaga sillamäelane Aleksandr Dubõkin.

Suusatamine: Toimus Pannjärve suusasarja III etapp
03.03.2021

Ida-Virumaa argipäeva suusaõhtute sarja kuuluva Pannjärve suusasarja viimasel etapil olid kiiremad: 1 km Anette Ahu (N12), Jevgeni Vološin (M60+); 3 km Herta Rajas (N14), Mikhail Blohhin (M16); 6 km esikolmik: Tomas Kaurson (M) aeg 0:13:18, Anatoly Shibanov (M40) aeg 0:13:19, ja Aleksei Jaruškin (M) aeg 0:13:20.

Suusatamine: Ida-Virumaa argipäeva suusaõhtud 2021
03.03.2021

Hooajale on planeeritud kaheksa etappi. Muudatusi jälgige kalenderplaanis.

Suusatamine: Lõppes selle aasta Pannjärve suusasari
03.03.2021

Pannjärve suusasarjas oli kavas kolm etappi. Kokkuvõttes selgusid parimad 14 vanuseklassis. Kolmes vanuseklassis olid parimad Virkebau, kahes Ahu ja Rajase perekonna esindajad.

Varia: Täiendav selgitus individuaaltreeningutega jätkamiseks
03.03.2021

Kultuuriministeerium selgitab täiendavalt, mida loetakse individuaaltreeninguks, kuidas seda korraldada ning kuidas selle üle järelevalvet pidada.

Jalgpall: Narva United II ja Sillamäe Kalev mängisid viiki
05.03.2021

Saalijalgpalli esiliiga 7. voorus mängisid S.Narva United FC II ja S.JK Sillamäe Kalev 6:6 viiki. Poolaja võitis Narva 4:3. Parim väravakütt oli sillamäelane Jelissei Zahharov kolme väravaga.

Jalgpall: Ida-Virumaa võistkondadest võit ainult Sillamäele
07.03.2021

Esiliiga B 1. voorus kaotas Ida-Virumaa FC Alliance FC Tallinnale tulemusega 0:3 (0:1), kõigi kolme värava autoriks oli Viktor Plotnikov. Coolbet saaliliiga 14. voorus kaotas S.Narva United S.Viimsi FC Smsraha võistkonnale tulemusega 2:9 (1:4). S.NPM Silmet FC Sillamäe võitis S.Rummu Dünamot tulemusega 13:9 (6:4). Superesituse tegi Aleksandr Dubõkin, kes viskas 7 väravat.

Jäähoki: Everest/Grizzlys võitis
07.03.2021

Eesti naiste hokiliigas võitis Everest/Grizzlys HK Säde naiskonda tulemusega 5:1 (1:0 ; 4:0 ; 0:1) ja jätkab kuue võidu ja 13 punktiga teisel kohal.

Jäähoki: Narva PSK kaotus, Everestile võit
08.03.2021

Kodus peetud kohtumistes kaotas Narva PSK liidrile Välk 494 tulemusega 3:7 (1:2 ; 0:4 ; 2:1), kaks väravat Alexander Bogdanovilt. Kohtla-Järve Everest aga võitis Andrei Parshini lisaajal löödud väravast 4:3 (2:2 ; 0:1 ; 1:0 ; 1:0 OT).

Ujumine: Baltimaade meistrivõistlustelt medalid
08.03.2021

Leedus toimunud Baltimaade meistrivõistlustel Eesti noortekoondises võistelnud Violanta Gurjanovale kokku 5 medalit: üks kuld, kolm hõbe ja üks pronks, Ute Victoria Liu Yeungile tüdrukute teatevõistkonnas pronks - mõlemad Jõhvi Spordikooli kasvandikud.

Jalgpall: Narva United kaotas kodus
10.03.2021

Coolbet saaliliiga 7. voorus kaotas S.Narva United FC S.Ravens Futsal Ares Security võistkonnale tulemusega 1:2, poolaeg lõppes 0:0 viigiga. Narvakate värava autor Nikita Bayteryakov.

Varia: Sporditegevusega jätkamise juhend alates 11. märtsist
10.03.2021

Olulisemad muudatused sporditegevusega jätkamiseks, mis kehtivad 11. märtsist kuni 11. aprillini (kaasa arvatud).

Jalgpall: Narva Trans jätkab Tipneri karikavõistlustel
11.03.2021

E.Tipneri karikavõistluste veerandfinaalis võitis JK Narva Trans JK Tallinna Kalev tulemusega 2:1, poolaeg lõppes 0:0 viigiga. Mõlema värava autor Vitalii Kalenkovich.

Varia: Karolin Kaivoja võib jõuda esimese eestlasena jalgpalli MM-le
11.03.2021

Eesti Televisiooni saates Pealtnägija tutvustati Kohtla-Nõmmelt pärit Kaivojade perekonda, kellest kolm on kõik jalgpallikohtunikud. Karolin nendest on jõudnud naiste 2023. aasta MM-finaalturniiri saja kohtuniku kandidaadi hulka, kes võib jõuda esimese eestlasena jalgpalli MM-ile.

Varia: Spordivõistluste korraldamise juhend alates 11.03.2021
11.03.2021

Kultuuriministeeriumi selgitav info spordivõistluste korraldamiseks alates 11.03.2021.

Raha: Eesti Kultuurkapital jagas raha
12.03.2021

Eesti Kultuurkapitali Ida-Virumaa ekspertgrupi 2021. aasta I jaotuse tulemused.

Varia: NETFIT koolinoortele nüüd TASUTA
12.03.2021

Koostöös MyFitnessiga on loodud võimalus kõigile koolinoortele vanuses kuni 19 eluaastat liituda tasuta NETFIT Noortepaketiga.

Jäähoki: Everestile võit
14.03.2021

Coolbet Hokiliigas võitis Kohtla-Järve HC Everest Narva PSK tulemusega 7:4 (4:4 ; 2:0 ; 1:0), Ilja Lekomtsevilt kaks väravat. HC Everestil seisab ees veel üks kohtumine HC Pantriga, kes mõlemad jahivad hõbemedaleid. Kuldmedalid said kaela Välk 494 mängijad, kes viimases kohtumises olid paremad HC Pantrist tulemusega 5:3 (1:2 ; 2:0 ; 2:1).

Male: Toimus SK Diagonaal välkmale 8. etapp
14.03.2021

SK Diagonaal välkmale 8. etapil jäädi kohti jagama: 1.-2. Tarmo Tuul (Tõnu Truusi MKK) ja Karl Aleksander Sirp (Tartu Kalev) [5,5p 7-st], 3.-5. Sergei Mashkov, Alexander Schmidt (Saksamaa) ja Holger Jürjo (MK Areng) [4,5p].

Jalgpall: Premium liigas esimesed kohtumised peetud
15.03.2021

Nädalavahetusel peeti Premium liiga 3. vooru kohtumisi, kus JK Narva Trans kaotas võõrsil Paide Linnameeskonnale tulemusega 1:5. Poolaeg kaotati 0:1, auvärava Transi eest lõi Denis Poliakov.

Spordiliit: Spordiliit jagas harrastusspordi raha
17.03.2021

Eilsel Ida-Virumaa Spordiliidu juhatuse koosolekul, mis toimus zoomis ainult juhatuse liikmete osavõtul, jagati 2021. a. riigieelarve ja liikumisharrastuse projektitoetuse rahad klubidele.

Jalgpall: Loositi Tipneri karikavõistluste poolfinaalpaarid
17.03.2021

Evald Tipneri karikavõistluste poolfinaalis läheb JK Narva Trans vastamisi Tallinna FC Floraga, kellega kohtuti möödunud aastal finaalis.

Raha: Lisaeelarvest toetatakse spordivaldkonda ligi 2,7 miljoni euroga
18.03.2021

Valitsuskabinetis saavutatud lisaeelarve kokkuleppes kaetakse spordivaldkonna vältimatuid kulutusi 2,7 miljoni euro ulatuses. Eraldi riskifond 6 miljonit eurot on osaliselt mõeldud rahvusvaheliste spordiürituste riskifondiks. Lisaeelarve eelnõu saadetakse Riigikokku pärast otsust valitsuse istungil.

Võrkpall: Ühised Zoomi-treeningud algavad
20.03.2021

Et koroonakevad paistab tulevat pikk, alustab Eesti Võrkpalli Liit alates esmaspäevast, 22. märtsist vähemalt 11. aprillini kestvate ja lastele mõeldud ülevabariigiliste Zoom-treeningutega, mida viivad läbi erinevad Eesti tippvõrkpallurid ja treenerid.

Varia: Avanes AMIF taotlusvoor spordiprogrammi elluviimiseks
20.03.2021

Siseministeerium otsib partnerit kohanemist ja lõimumist toetava kolmandate riikide kodanikele suunatud spordiprogrammi läbiviimiseks.

Jalgpall: Trans mängis viiki
21.03.2021

Premium liiga 2. voorus mängis JK Narva Trans kodus 1:1 viiki Pärnu JK Vaprus. Poolajale mindi Bi Sehi Elysee Irie väravast 1:0 juhtimisel.

Male: Toimus SK Diagonaal kiirmale 7. etapp
21.03.2021

SK Diagonaal kiirmale 7. etapil jäid 1.-2. kohta jagama Kirill Smorodkin (SK Diagonaal) ja Mihkel Tomson (Tartu Kalev) [6p 7-st], kolmanda koha saavutas Sofia Blokhin (MK Vektor) [5,5p].

Jalgpall: S.Npm Silmet FC Sillamäe lõpetas hooaja veerandfinaalis
21.03.2021

S.Npm Silmet FC Sillamäe vastaseks veerandfinaalis oli S. Tallinna FC Cosmos. Esimene kohtumine kaotati võõrsil tulemusega 2:8 (1:3) ja teine kodus 2:5 (1:2). Sillamäelaste parim oli Aleksandr Dubõkin, kes võõrsil viskas ühe ja kodus mõlemad väravad. S.Narva United FC vastaseks poolfinaalis on S.Tartu Ravens Futsal Ares Security.

Jäähoki: Narva PSK võitis viimase kohtumise ja jätkab karikamängudega
22.03.2021

Coolbet Hokiliigas võitis Narva PSK tasavägises kohtumises HC Vipersit tulemusega 5:4 (1:2; 2:0; 2:2), kolm litrit väravasse saatis Kirill Ilin.

Varia: Kandidaatide esitamine maakondlikesse ekspertgruppidesse
22.03.2021

Eesti Kultuurkapital kutsub üles esitama kandidaate maakondlikesse ekspertgruppidesse perioodiks 2021-2023. Kandidaatide esitamise tähtaeg on neljapäev, 8. aprill 2021. Uued liikmed kinnitab Kultuurkapitali nõukogu aprilli lõpus.

Jäähoki: Everest/Grizzlyz võitis suurelt
22.03.2021

Eesti naiste hokiliigas Kohtla-Järvel peetud kohtumises võitis Everest/Grizzlys HK Fuuriad tulemusega 13:1 (3:0 ; 5:1 ; 5:0). Kõige rohkem litreid vastaste väravasse viskasid Christin Lauk - kolm, Maria Disko, Estrit Aasma ja Aleksandra-Olga Seppar - kaks.

Varia: Algas meediapädevuse nädal
22.03.2021

Algas meediapädevuse nädal, mille raames juhitakse tähelepanu nii inforuumis valitsevatele ohtudele kui ka nutimaailmas ja väljaspool seda toimuva vahel tervisliku tasakaalu otsimisele. Koroonaviiruse laialdase leviku tõttu toimuvad üritused eelkõige veebi vahendusel. Tegevust leiavad nii õppijad ja õpetajad kui kõik teised huvilised.

Varia: Virtuaal tervisespordi väljakutse
23.03.2021

Mulgimaa tubli spordiklubi üleskutse virtuaalseks sporditegevuseks 22. märtsist - 22. aprillini 2021 Eestis ja maailmas ning kus võimalik ja tohib.

Orienteerumine: Toila vald kutsub orienteeruma läbi valla
23.03.2021

Toila valla spordi-ja kultuurikeskus korraldab QR koodi orienteerumise võistluse kõikidele huvilistele. Orienteeruda saab alates 19.03.2021-02.04.2021 Vokas, Toilas ja Kohtla-Nõmmel.

Varia: Eesti Olümpiakomitee infotund
24.03.2021

Lähtuvalt olukorrast toimub märtsi EOK infotund taas Zoom keskkonnas 30. märtsil kell 11.00.

Varia: Ida-Virumaa liikumisuuring
26.03.2021

Tartu Ülikooli Narva Kolledži poolt teostatud ja Aet Kiisla poolt läbi viidud Ida-Virumaa liikumisuuringu eesmärk oli välja selgitada idavirumaalaste liikumisharjumused ning kaardistada võimalused, mis enim toetavad inimeste liikumisharjumusi ja sportimist.

Koolitus/Seminar: Treeneri võimalus ja oskus lapse või noore seksuaalse väärkohtlemise ennetamiseks
26.03.2021

Koolitus toimub 16.04.2021 kella 10.00 - 15.00 zoomi veebikeskkonnas, registreerimise tähtaeg 14.04.2021, maksumus 50 eurot.

Jalgpall: Esimeses poolfinaalmängus kaotus
27.03.2021

Coolbet saaliliiga esimeses poolfinaalmängus kaotas S.Narva United FC S.Ravens Futsal Ares Security võistkonnale tulemusega 2:4, poolaeg 1:2. Narvakate väravate autorid Sergei Aleksandrov ja German-Guri Tsvibelberg.

Jäähoki: HC Everestile hõbemedalid
28.03.2021

Coolbet Hokiliiga viimases otsustavas kohtumises võitis Kohtla-Järve HC Everest kodus oma peamist konkurenti teisele kohale HC Pantrit tulemusega 4:2 (1:0 ; 1:2 ; 2:0). Võidu nimel panustas selles kohtumises kõige rohkem Andrei Parshin kolme väravaga, ühe lisas Danila Levanov.

Jalgpall: Narva United viigistas poolfinaalseeria
28.03.2021

Coolbet saaliliiga teises poolfinaalmängus võitis S.Narva United FC S.Ravens Futsal Ares Security võistkonda tulemusega 5:2 kuigi poolaeg kaotati 1:2. Kolm väravat lõi Erik Grigorjev, väravaga panustasid võitu Semen Fedotov ja Vitaly Kutuzov.

Varia: Laste ja noorte heaolu tagamine spordis: võimalused küsida abi ning ennetada väärkohtlemist
31.03.2021

Lapsi ja noori tuleb kaitsta kõikvõimaliku halva kohtlemise eest, toetada nende heaolu ja turvatunnet ka spordivaldkonnas. Siin ideid ja võimalusi, kuidas olla hoolivad ja arukad laste ja noorte spordiharrastamise toetamisel ning igakülgse turvalisuse ja heaolu tagamisel.