Aeg: 31.01.2021 00:00 - 31.01.2021 00:00:00
Toimumiskoht: Narva Äkkeküla Pähklimäe terviserajad

Matkamine: Märgaladepäeva suusamatk Muraka rabas
Aeg: 31.01.2021 10:00 - 31.01.2021 15:00:00

Aeg: 31.01.2021 11:00 - 31.01.2021 13:00:00

Varia: Uuendatud juhendid sporditegevusega jätkamiseks 1. veebruarist 2021
31.01.2021

1. veebruarist hakkavad uued piirangud kehtima Harjumaal ja Ida-Virumaal. 3. veebruarist hakkavad uued piirangud kehtima mujal Eestis.

Jäähoki: Narva PSK kaotas kodus
31.01.2021

oolbet hokiliigas kaotas Narva PSK Välk 494 tulemusega 3:9 (0:2 ; 2:4 ; 1:3). Narvakate väravate autoriteks olid Aleksandr Rabotinski, Alexander Bogdanov ja Pjotr Malõšev.

Suusatamine: Toimus Alexela noorte suusasarja II etapp
31.01.2021

Haanjas toimunud Alexela noorte suusasarja teisel etapil olid Alutaguse Suusaklubist klassika eraldistardist sõidus esikolmikus Anette Kivimägi II koht (2 km N11), Mirta Rajas I koht ja Anette Ahu III koht (2 km N12), Herta Rajas III koht (3 km N14).

Male: Toimus SK Diagonaal kiirmale IV etapp
31.01.2021

SK Diagonaal seeriavõistluse IV etapi kiirmales võitis Vladislav Nazarov (MK Lootus), järgnesid Andrey Smorodkin (Venemaa) ja Mihkel Tomson (Tartu Kalev).

Jalgpall: Transile taliturniiril võit
31.01.2021

Taliturniiril-B võitis JK Narva Trans FC Kuressaare võistkonda tulemusega 1:0. Värava autoriks oli Ivan Ciumacenco.

Jäähoki: Naiste hokiliigas kaotus
31.01.2021

Eesti naiste hokiliigas Kohtla-Järve jäähallis toimunud kohtumises kaotas Everest/Grizzlys HK Roosa Panter tulemusega 0:1.

Ida-Virumaa Discgolf  Liikudes Läbi Alutaguse  Narva jooksusari 2021  Pannjärve Jooksusari  Püssi seeriajooks  Toila valla jooksusari