Aeg: 30.01.2021 11:00 - 30.01.2021 14:00:00

Matkamine: Suusaseiklus noortele Uljastel
Aeg: 30.01.2021 12:00 - 30.01.2021 16:00:00

Jalgpall: Coolbet saaliliiga: S.Npm Silmet FC Sillamäe - S. Ravens Futsal Ares Security
Aeg: 30.01.2021 17:30 - 30.01.2021 18:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone

Jalgpall: Coolbet saaliliiga: S.Narva United FC - S.Rummo Dünamo
Aeg: 30.01.2021 19:00 - 30.01.2021 20:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus

Jäähoki: Everest võõrsil võidukas
30.01.2021

Coolbet Hokiliigas võitis Kohtla-Järve HC Everest Haabersti jäähallis peetud kohtumises HC Pantri tulemusega 5:3 (2:1 ; 0:1 ; 3:1). Kaks väravat selles kohtumises lõi Egor Antonenko.

Suusatamine: Tatjana Mannima võitis naistest Viru maratoni
30.01.2021

Estoloppeti sarja esimesel maratonil - Viru maratonil saavutas naistest esikoha Tatjana Mannima, kes üldjärjestuses lõpetas kuuendana. Viiekümne neljandana lõpetanud Allain-Marco Anton (Alutaguse Suusaklubi) oli parim M20 esindaja.

Jalgpall: Coolbet saaliliigas viik ja kaotus
30.01.2021

Coolbet saaliliiga 9. voorus mängis S.Narva United FC 3:3 viiki S.Rummu Dünamoga, poolajale mindi 3:2 eduseisus. S.Npm Silmet FC Sillamäe kaotas aga S. Ravens Futsal Ares Security võistkonnale tulemusega 2:5, poolaeg 1:2.

Ida-Virumaa Discgolf  Liikudes Läbi Alutaguse  Narva jooksusari 2021  Pannjärve Jooksusari  Püssi seeriajooks  Toila valla jooksusari