0

Korvpall: Saku II liiga: RHKK/Iisaku Gümnaasium - Võrumaa
Aeg: 27.10.2020 18:00 - 27.10.2020 20:00:00
Toimumiskoht: Iisaku gümnaasiumi võimla

Kergejõustik: Ida-Virumaa võistkondlikud karikavõistlused võitis Jõhvi kergejõustikuklubi Visa
27.10.2020

Ahtme kergejõustikuhallis toimunud Ida-Virumaa võistkondlikel karikavõistlustel kestis pinge kogu võistluse vältel, nagu see oli ka eelmistel aastatel, kus võitja selgus peale teatejooksu. Eelmise aasta võitja Kohtla-Järve Kergejõustikuklubi Atleetika jäi teatejooksus teiseks ning ühtlasi ka kokkuvõttes. Võitjaks tuli Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, kolmandaks KJK Kalev Sillamäe.

Varia: IN MEMORIAM: Valdek Murd (13.11.1942 - 26.10.2020)
27.10.2020

Lahkunud on kauaaegne Ida-Virumaa Spordiliidu juhatuse esimees ja auesimees, Sillamäe Spordiliidu Kalev juhatuse esimees, Eesti Spordiselts Kalev auliige, ausa mängu auhinna Suure mõõga, Ida-Virumaa kultuuripärli, 2008. aasta missiooniinimese tiitli ja paljude teiste tiitlite omanik Valdek Murd.

Judo: Eesti C-klassi ja üliõpilaste meistrivõistlustelt medalid
27.10.2020

Eesti C-klassi meistrivõistlustelt toodi Ida-Virumaale teine ja neli kolmandat kohta. Eesti üliõpilaste meistrivõistlustel saavutas Erik Päslane Tartu Ülikoolist kuni -73 kg kaalukategoorias teise koha.

Poks: Ida-Virumaa poksijate edukas esinemine Leedus
27.10.2020

Leedus toimunud XXIV Algirdas Cocikase rahvusvahelisel mälestusvõistlustel saavutas Mark Andrejev (Narva PSK) -60 kg kaalukategoorias II koha. Finaalis pidi ta tunnistama soomlase Arslan Karhevi paremust. Semjon Kamanin (Narva PSK) -64 kg ja Stiven Aas (Järve-Boxing) -81 kg kaalukategoorias tulid pronksile.

Jalgpall: Naiste esiliiga lõpetas
27.10.2020

Naiste esiliigas lõpetas Jõhvi FC Phoenix parima Ida-Virumaa naiskonnana kaheksandal kohal 21 punktiga. Viimane hooaja kohtumine Rakvere JK Tarvas naistega lõppes 1:1 viigiga. JK Narva Trans naiskond kogus 16 punkti ja oli sellega üheksandal kohal.