Jalgpall: II liiga: Kohtla-Järve JK Järve U21 - FCI Tallinn
Aeg: 01.10.2020 19:00 - 01.10.2020 21:00:00

Orienteerumine: Ida-Viru VII ööorienteerumine
Aeg: 01.10.2020 19:30 - 01.10.2020 23:30:00
Korraldaja: Jõhvi rahvaspordiklubi Jõhvikas, Anne Jundas

Iisaku.

Korvpall: Ka Alutaguse võistkonnale kaotus
01.10.2020

Saku II liigas kohtus Alutaguse võistkond Tartus Terminal Oil võistkoonaga ja pidi vastu võtma kaotuse tulemusega 64:88. Võistkonna suurim korvikütt oli Einar Grüning 27 punktiga.

Jalgpall: Trans jätkab karikavõistlustel
01.10.2020

Tipneri karikavõistluste 1/16 finaalis võitis JK Narva Trans Tartus peetud kohtumises RL. Team Helm võistkonda tulemusega 2:1, poolajale mindi 2:0 eduseisus. Mõlemad väravad löödi kolme minuti sees 32 ja 35 mänguminutil ning autoriteks Roman Sobtšenko ja Aleksandr Zakarliuka.

Kergejõustik: Toimus noorte heitjate seeriavõistluste IV etapp
01.10.2020

Kohtla-Järve KJK Atleetika noorte heitjate seeriavõistluste IV etapil saavutas kolm alavõitu (kuul, ketas, oda) PU16 vanuseklassis Savva Novikov ja kaks alavõitu (ketas, oda) TU16 vanuseklassis Anastassia Žitkova.

Ida-Virumaa Discgolf  Ida-Virumaa rullisari  Liikudes Läbi Alutaguse  Narva Asimuut  Narva jooksusari 2021  Pannjärve Jooksusari  Püssi seeriajooks  Toila valla jooksusari  Toila võistlussari