0

Kergejõustik: Kohtla-Nõmme rahvajooksu võitis Dmitri Aristov
01.09.2020

Kohati paduvihmas toimunud Kohtla-Nõmme rahvajooksu võitis suure edumaaga Dmitri Aristov, kus osalejaid oli 23. 3 km distantsil oli osalejaid 21, 1 km 15 ja tillujooksjaid 11.

Discgolf: Toimus Kiviõli Tuhamäe karika 16. etapp
01.09.2020

Kiviõli Tuhamäe karika 16. etapil oli kohal 49 võistlejat. Edasijõudnutest oli parim Renee Troska -5, harrastajatest Oliver Võõbus -2, alustajatest Priit Teelahk +8. CTP parim oli Kersti Uudeküll, puulisisese CTP finaali parimad Alari Uusmann ja Sven Normak.

Varia: Juhend sporditreeningute korraldamiseks siseruumides
01.09.2020

Vabariigi Valitsuse 18. augusti 2020 otsusega kaotati alates 19. augustist haridusasutustele kehtivad COVID-19 piirangud, sh ka huvitegevuse ja huvihariduse andmisel. Piiranguid asendavad Haridus-ja Teaduministeeriumi ja Terviseameti koostöös valminud juhised.

Laskmine: Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustelt medalid ja Ida-Virumaale võistkondlik II koht
01.09.2020

Tartumaa Tervisespordikeskuses toimunud Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustel oli Narva laskuritest edukam Ivan Bulajevski, kes saavutas erinevates laskeharjutustes 2 kuld-, 2 hõbe- ja ühe pronksmedali.

Petank: Toimusid Toila valla meistrivõistlused triodele
01.09.2020

Voka staadionil toimunud Toila valla lahtised meistrivõistlused võitis trio Ivar Viljaste/Kristo Viljaste/Meelis Luud järgnesid Oleg Rõndenkov/Janek Tarto/Aarne Välja ja Jaan Sepp/Oskar Sepp/Mait Metsla/Urmas Jõeäär.