Aeg: 25.07.2020 09:00 - 25.07.2020 18:00:00

Aeg: 25.07.2020 11:00 - 25.07.2020 16:00:00

Jalgpall: Esiliiga: Kohtla-Järve JK Järve - Pärnu Jalgpalliklubi
Aeg: 25.07.2020 19:00 - 25.07.2020 21:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion

Jalgpall: Premium liiga: JK Narva Trans - Tallinna JK Legion
Toimumiskoht: Narva Kreenholmi staadion

Kergejõustik: Dmitri Aristov võitis Kadrina Paisjärve rahvajooksu
25.07.2020

Lääne-Virumaa jooksusarja 3. etapi VII Kadrina Paisjärve rahvajooksu 5 km põhijooksul oli kiirem Dmitri Aristov ajaga 8.32.

Kergejõustik: Teiselt Eesti U18, U20, U23 meistrivõstluste päevalt lisandus 7 medalit
25.07.2020

Eesti U18, U20, U23 meistrivõistluste teisel päeval saavutasid I koha Saina Mamedova (KJK Kalev Sillamäe) NU 23 vanuseklassi 3000 m jooksus ja Viktor Morozov (KJK Atleetika) PU 18 vanuseklassi kolmikhüppes.

Jalgpall: Transile kolmas võit, Järvele jälle kaotus
25.07.2020

Premium liiga 14.voorus võitis JK Narva Trans kodus Tallinna JK Legioni tulemusega 2:0, poolaeg lõppes 0:0 viigiga. Esiliiga 14. voorus aga Kohtla-Järve JK Järve kaotas Pärnu Jalgpalliklubile tulemusega 1:2, poolaeg lõppes samuti 0:0 viigiga.

Kergejõustik: Dmitri Aristov võitis Kolme Tamme Jooksu
25.07.2020

Viljandi valla seeriajooksude teise osavõistlusena toimunud Kolme Tamme Jooksu 10,6 km distantsi võitis Dmitri Aristov ajaga 33.24.