Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kalender

Discgolf: Kiviõli Tuhamäe karikas 8. etapp
Aeg: 06.07.2020 18:30 - 06.07.2020 21:00:00

Lüganuse Discgolfi Park.


Jalgpall: II liiga: Kohtla-Järve JK Järve U21 - JK Sillamäe Kalev
Aeg: 06.07.2020 19:00 - 06.07.2020 21:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion



Uudised


Lauatennis: Eesti naiste klubide meister on LTK Narova
06.07.2020

Viljandi Spordikeskuses toimusid naiste ja meeste kõrgliiga mängud, kus selgitati klubide meistrid. LTK Narova (Vitalia Reinol, Anastassia Melnikova, Valeria Petrova, Arina Litvinova, Sofija Petrova) saavutasid I koha, võites poolfinaalis Kalev LTK 6:2 ja sama tulemusega finaalis Aseri SK.


Male: Toimus SK Diagonaal kiirmale järjekordne etapp
06.07.2020

Kohtla-Järvel toimunud SK Diagonaal kiirmale etapi võitis Daniil Snurov Tallinna maleakadeemiast "Vabaettur". Parim SK Diagonaal esindaja oli Boris Zaytsev.


Discgolf: Alutaguse vallas selgusid Eesti discgolfi harrastajate meistrid
06.07.2020

Harrastajate meistrivõistlustel discgolfis toimus eile viimane finaalide päev, kus selgusid Eesti discgolfi harrastajate meistrid 2020. MA2 divisjonis võidutses Siim Sinikalda (161 viset), MA3 divisjonis esimese koha viis Hiiumaale Madis Aal (169 viset), MA4 divisjonis, kus esimesele kohale tuli Jüri Karus (168 viset), naistest võttis võidu Maria Liivamägi (202 viset).


Laskmine: Suurepärane medalisaak Narva laskuritele Eesti meistrivõistlustelt
06.07.2020

Elvas peetud Eesti meistrivõistlustel laskmises tõid Narva laskurid koju 7 individuaalset ja 4 võistkondlikku kuldmedalit, 5 individuaalset ja ühe hõbemedali ning 8 individuaalset ja 2 võistkondlikku pronksmedalit.


Rulluisutamine: Filter Rullituuri 1. etapilt III koht
06.07.2020

Elvas toimunud Filter Rullituuri 1. etapil saavutas Sirje Nurgamaa 42 km distantsil N40 vanuseklassis III koha. Üldjärjestuses oli ta 21 võistleja seas 10.




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles