Aeg: 05.07.2020 10:30 - 05.07.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova

Kergejõustik: II Silla jooks spordisportaal Sekundomer auhindadele
Aeg: 05.07.2020 11:30 - 05.07.2020 14:00:00

Jalgpall: Naiste I liiga: Kohtla-Järve JK Järve (N) - Jõhvi FC Phoenix (N)
Aeg: 05.07.2020 13:00 - 05.07.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak

Kergejõustik: Dmitri Aristov võitis Emumäe jooksu
05.07.2020

Lääne-Virumaa jooksusarja 1. etapi Emumäe jooksu raske 6 km distantsi võitis Dmitri Aristov ajaga 24.14.

Kergejõustik: Kukrusel joosti uued rajarekordid (lisatud pildid)
05.07.2020

II Kahe silla jooksul püstitas Dmitri Aristov uue rajarekordi ajaga 20.54, mis on eelmisest rekordist 4.13 parem. Ka naistel sündis uus rajarekord 27.25, mille jooksis Kristina Dzjuba, mis on eelmisest 1.15 parem.

Rullsuusatamine: Aveli Uustalu võitis klassikatehnika sprindi
05.07.2020

Jõulumäe Tervisekeskuses toimunud FIS Jõulumäe Klassika eraldistardist 7 km sprindi võitis Aveli Uustalu ajaga 18:07,3. EVIKO Suusarulli Nevene Rullsuusamaratoni 8 km distantsil saavutas Andero Virkebau M14 vanuseklassis kolmanda koha.

Jalgpall: JK Järve võõrsilt kaotus
05.07.2020

Maarjamäe staadionil peetud esiliiga 10. vooru kohtumises kaotas Kohtla-Järve JK Järve Tallinna FCI Levadia U21 tulemusega 0:1. Värav löödi esimese poolaja 14 mänguminutil.

Jalgpall: Naiste esiliigas peeti 6. vooru kohtumised
05.07.2020

JK Narva Trans (N) andis loobumiskaotuse FC Kuressaare (N). Naabritevahelises mõõduvõtmises alistas Jõhvi Phoenix (N) Kohtla-Järve JK Järve (N) tulemusega 5:0, poolaeg 2:0.