Discgolf: Harrastajate Eesti meistrivõistlused 2. päev
Aeg: 04.07.2020 09:00 - 04.07.2020 18:00:00
Korraldaja: Alutaguse Eagle Disc golfi klubi, Timo Juursalu

Sinine Kotkas 18, Alutaguse discgolfi park; Kuninglik Karu , Mäetaguse discgolfi park.

Aeg: 04.07.2020 10:00 - 04.07.2020 14:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi seltsimaja
Korraldaja: Jõhvi kabeklubi Into, Heino Int

Jalgpall: Trans ei suutnud korrata eelmise aasta edu
04.07.2020

A. Le Coq Arenal peetud Evald Tipneri nime kandva Eesti jalgpalli karikasarja finaalis alistas valitsev Eesti meister Tallinna FC Flora tulemusega 2:1 tiitlikaitsja JK Narva Transi.

Rullsuusatamine: EVICO suusarullilt medalid
04.07.2020

Jõulumäe Tervisespordikeskuses toimunud nii FIS Jõulumäe SPRINT kui EVIKO Suusarulli Jõulumäe SPRINT vabatehnikas saavutas Aveli Uustalu II koha. EVICO Suusarulli Jõulumäe SPRINT vabatehnikas saavutas Andero Virkebau poiste U14 klassis III koha.

Kergejõustik: Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustelt võistkondlik III koht
04.07.2020

Täna Valgas toimunud Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustel saavutas Ida-Virumaa esindus võistkondliku III koha Valgamaa ja Võrumaa järel. Individuaalselt saavutas Anna Romanenko NV I grupis I koha kuulitõukes ja kettaheites, odaviskes oli ta teine. Esikohale tulid veel Anastassia Žitkova TU16 kettaheites ja Anfisa Karyagina TU18 kaugushüppes.