Aeg: 04.07.2020 10:00 - 04.07.2020 14:00:00
Korraldaja: Jõhvi kabeklubi Into, Heino Int

Discgolf: Harrastajate Eesti meistrivõistlused 3. päev
Aeg: 05.07.2020 08:00 - 05.07.2020 18:00:00

Aeg: 05.07.2020 10:30 - 05.07.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova

Leheküljed: [1] 2 3 4 5 6 7

Võrkpall: Toimus suvevolle 4. etapp
01.07.2020

Suvevolle 4. etapil oli jällegi võimalus naistel ja meestel eraldi võistkondades mängida. Meestest sai juba kolmanda etapivõidu Taivo Valdur, seekord koos Pavel Andrejevi ja Toomas Strooga. Naistest sai teise etapivõidu Marjaana Lepiste koos Sofja Žuravljova ja Veronika Kozlovaga, kel samuti teine etapivõit.

Jalgpall: Trans kaotas liidrile
01.07.2020

Premium liiga 10. vooru kohtumises kaotas JK Narva Trans Tallinna FC Florale tulemusega 1:3 (0:1). Transi auvärava lõi Chinedu Charles Geoffrey. Flora juhib turniiritabelit 28 punktiga, Transil 3 punkti. Laupäeval kohtuvad samad võistkonnad Tipneri karikavõistluste finaalis.

Jalgpall: Sillamäele võit, Järve U21 kaotus
02.07.2020

II liiga 8. voorus võitis JK Sillamäe Kalev kodus Tartu FC Heliost tulemusega 2:1, poolaeg lõppes 0:0 viigiga. Kohtla-Järve JK Järve U21 aga kaotas võõrsil Tartu JK Welco II tulemusega 1:3, poolaeg kaotati 0:1.

Kergejõustik: Deniss Šalkauskas võitis 3000 m takistusjooksu
02.07.2020

Viljandi Linnastaadionil toimunud VAK Staier seeriajooksu II etapil võitis Deniss Šalkauskas 3000 m takistusjooksu ajaga 9.41.00.

Orienteerumine: Jõhvika juubelivõistlusel kogus Andrei Semenkov 30 võimalikust 28 punkti
02.07.2020

Vanuseklasside parimad olid: M20 Kaspar ja Ragnar Krauvärk (20punkti), M35 Andrei Semenkov (28 punkti), M45 Arvo Sala (26 punkti), M55 Vladimir Sidorov (25 punkti), M65 Arne Kolk (22 punkti), M75 Juhan Bachmann (19 punkti), N16 Anette Kivimägi, (10 punkti), N35 Liisa Säde (10 punkti), N45 Helge Murutalu (17 punkti), N55 Olga Jakovleva (17 punkti) ja N65 Anne Jundas (15 punkti).

Petank: Toimus Voka 7. karikavõistluste 5. etapp
02.07.2020

Voka 7. karikavõistluste 5. etapil saavutas neli paari 4 võitu: 1. Sirje Viljaste / Ivar Viljaste, 2. Kenneth Muusikus / Mait Metsla, 3. Matti Vinni / Kaspar Mänd, Karla Purgats / Lemmit Toomra.

Discgolf: Homme algavad harrastajate meistrivõistlused discgolfis
02.07.2020

Eesti harrastajate meistrivõistlused discgolfis 2020 toimuvad 03.-05. juulini Ida-Virumaal, Mäetaguse ja Alutaguse discgolfiparkides. Registreerimine on lõppenud ja kokku koguneb Ida-Virumaale 360 mängijat kuues divisjonis - MA2, MA3, MA4, FA2, MA40, MA50 - kohal on kogu Eesti discgolfi harrastajate paremik. Ürituse fookuses on sportlased, aktiivse eluviisiga kollektiivid, sõpruskonnad, pered ning discgolfi- kui seiklusharrastajad.

Motosport: Eesti motokrossi meistrivõistlused tähistavad 70. juubelit
02.07.2020

Laupäeval, 4. juulil Karksi-Nuia lähistel Ainja krossirajal alguse saav ja esmakordselt Castroli nimekandvad Eesti motokrossi meistrivõistlused kannavad juba järjekorranumbrit 70.

Jalgpall: Täna loositi E. Tipneri karikavõistluste 1/64 ja ka 1/32 paarid
02.07.2020

Täna A. Le Coq Arenal loositi 1/64 finaalpaarid, kus Kohtla-Nõmme kohtub Tallinna FCI Levadiaga, KOhtla-Järve JK Järve Paide Linnameeskond IV, JK Narva Trans Paide Linnameeskond III ja Kohtla-Järve JK Järve U21 saab otse edasi.

Jalgpall: JK Järve järjekordne kaotus, Trans U21 võit
02.07.2020

Esiliiga 9. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve kodus Maardu Linnameeskonnale tulemusega 0:4, poolaeg 0:3. II liiga 8. voorus võitis JK Narva Trans U21 Põhja-Tallinna JK Voltat tulemusega 1:0, poolaeg lõppes 0:0 viigiga. Võiduvärava lõi lisaminutitel vahetusest mängu tulnud Nikita Bayteryakov.

Jalgpall: Trans ei suutnud korrata eelmise aasta edu
04.07.2020

A. Le Coq Arenal peetud Evald Tipneri nime kandva Eesti jalgpalli karikasarja finaalis alistas valitsev Eesti meister Tallinna FC Flora tulemusega 2:1 tiitlikaitsja JK Narva Transi.

Rullsuusatamine: EVICO suusarullilt medalid
04.07.2020

Jõulumäe Tervisespordikeskuses toimunud nii FIS Jõulumäe SPRINT kui EVIKO Suusarulli Jõulumäe SPRINT vabatehnikas saavutas Aveli Uustalu II koha. EVICO Suusarulli Jõulumäe SPRINT vabatehnikas saavutas Andero Virkebau poiste U14 klassis III koha.

Kergejõustik: Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustelt võistkondlik III koht
04.07.2020

Täna Valgas toimunud Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustel saavutas Ida-Virumaa esindus võistkondliku III koha Valgamaa ja Võrumaa järel. Individuaalselt saavutas Anna Romanenko NV I grupis I koha kuulitõukes ja kettaheites, odaviskes oli ta teine. Esikohale tulid veel Anastassia Žitkova TU16 kettaheites ja Anfisa Karyagina TU18 kaugushüppes.

Kergejõustik: Dmitri Aristov võitis Emumäe jooksu
05.07.2020

Lääne-Virumaa jooksusarja 1. etapi Emumäe jooksu raske 6 km distantsi võitis Dmitri Aristov ajaga 24.14.

Kergejõustik: Kukrusel joosti uued rajarekordid (lisatud pildid)
05.07.2020

II Kahe silla jooksul püstitas Dmitri Aristov uue rajarekordi ajaga 20.54, mis on eelmisest rekordist 4.13 parem. Ka naistel sündis uus rajarekord 27.25, mille jooksis Kristina Dzjuba, mis on eelmisest 1.15 parem.

Rullsuusatamine: Aveli Uustalu võitis klassikatehnika sprindi
05.07.2020

Jõulumäe Tervisekeskuses toimunud FIS Jõulumäe Klassika eraldistardist 7 km sprindi võitis Aveli Uustalu ajaga 18:07,3. EVIKO Suusarulli Nevene Rullsuusamaratoni 8 km distantsil saavutas Andero Virkebau M14 vanuseklassis kolmanda koha.

Jalgpall: JK Järve võõrsilt kaotus
05.07.2020

Maarjamäe staadionil peetud esiliiga 10. vooru kohtumises kaotas Kohtla-Järve JK Järve Tallinna FCI Levadia U21 tulemusega 0:1. Värav löödi esimese poolaja 14 mänguminutil.

Jalgpall: Naiste esiliigas peeti 6. vooru kohtumised
05.07.2020

JK Narva Trans (N) andis loobumiskaotuse FC Kuressaare (N). Naabritevahelises mõõduvõtmises alistas Jõhvi Phoenix (N) Kohtla-Järve JK Järve (N) tulemusega 5:0, poolaeg 2:0.

Lauatennis: Eesti naiste klubide meister on LTK Narova
06.07.2020

Viljandi Spordikeskuses toimusid naiste ja meeste kõrgliiga mängud, kus selgitati klubide meistrid. LTK Narova (Vitalia Reinol, Anastassia Melnikova, Valeria Petrova, Arina Litvinova, Sofija Petrova) saavutasid I koha, võites poolfinaalis Kalev LTK 6:2 ja sama tulemusega finaalis Aseri SK.

Male: Toimus SK Diagonaal kiirmale järjekordne etapp
06.07.2020

Kohtla-Järvel toimunud SK Diagonaal kiirmale etapi võitis Daniil Snurov Tallinna maleakadeemiast "Vabaettur". Parim SK Diagonaal esindaja oli Boris Zaytsev.

Discgolf: Alutaguse vallas selgusid Eesti discgolfi harrastajate meistrid
06.07.2020

Harrastajate meistrivõistlustel discgolfis toimus eile viimane finaalide päev, kus selgusid Eesti discgolfi harrastajate meistrid 2020. MA2 divisjonis võidutses Siim Sinikalda (161 viset), MA3 divisjonis esimese koha viis Hiiumaale Madis Aal (169 viset), MA4 divisjonis, kus esimesele kohale tuli Jüri Karus (168 viset), naistest võttis võidu Maria Liivamägi (202 viset).

Laskmine: Suurepärane medalisaak Narva laskuritele Eesti meistrivõistlustelt
06.07.2020

Elvas peetud Eesti meistrivõistlustel laskmises tõid Narva laskurid koju 7 individuaalset ja 4 võistkondlikku kuldmedalit, 5 individuaalset ja ühe hõbemedali ning 8 individuaalset ja 2 võistkondlikku pronksmedalit.

Rulluisutamine: Filter Rullituuri 1. etapilt III koht
06.07.2020

Elvas toimunud Filter Rullituuri 1. etapil saavutas Sirje Nurgamaa 42 km distantsil N40 vanuseklassis III koha. Üldjärjestuses oli ta 21 võistleja seas 10.

Jalgpall: Peeti II liiga 9. vooru kohtumised
07.07.2020

Kohtla-Järve JK Järve U21 alistas koduväljakul JK Sillamäe Kalev tulemusega 3:1, poolaeg 2:1, JK Narva Trans U21 võõrsil Tartu JK Tammeka III 6:2, poolaeg 2:1.

Discgolf: Toimus Kiviõli Tuhamäe karika 8. etapp
07.07.2020

Kiviõli Tuhamäe karika 8. etapil oli kohal 45 mängijat. Edasijõudnudtest oli parim Tõnis Põld -1, harrastajatest Egert Hütt -1, alustajatest Karl Pill +4. CTP parim oli Tarmo Hütt. Puulisisese CTP finaalmängu võitis Külli Stroo, kes edestas finaalis Kuldar Lullat.

Kergejõustik: KEVEK ja Tartu Kalev staadionijooksu sarja IV etapilt esikoht
08.07.2020

Tartus Tamme staadionil toimunud KEVEK ja Tartu Kalev staadionijooksu sarja IV etapil saavutas Deniss Šalkauskas 800 m jooksus esikoha ajaga 1.55,08, mis jääb aga alla tema enda isiklikule rekordile 1.52,16 ligi 3 sekundit, mille ta jooksis Bauhaus Galal Mannheimis 02.07.2017.

Võrkpall: Toimus suvevolle 5. etapp (lisatud pildid)
08.07.2020

Suvevolle 5. etapil oli kohal kuus võistkonda. Naistest saavutas I koha Sofja Žuravljova võistkond, kus mängisid veel Ave Uustalu, Kirsti Hindreus ja Tiia Klaas. Meestest võidutses Karl Liiva võistkond, kuhu kuulusid veel Taavi Põllu, Indrek Ojasoo ja Roman Urbanovitš.

Kergejõustik: Rakveres joosti Eesti staadionijooksusarja I etapp
08.07.2020

Eesti staadionijooksusarja Rakvere etapil oli Deniss Šalkauskas 1500 m jooksus U23 vanuseklassis esimene ajaga 4.02,59, üldjärjestuses lõpetas ta kaheksandana.

Jalgpall: Transile esimene võit sellel hooajal
08.07.2020

Seni kolme viigiga leppima pidanud JK Narva Trans võitis kodus Premium liiga 11. voorus Paide Linnameeskonda tulemusega 1:0. Värava lõi esimese poolaja 20. mängiminutil Chinedu Charles Geoffrey.

Rulluisutamine: Toimus Ida-Virumaa rullisarja II etapp
09.07.2020

Narva Äkkeküla Pähklimäe Terviseradadel toimunud Ida-Virumaa rullisarja II etapil jäi rulluisutamises ainult üks esikoht kodumaakonda, seevastu rullsuusatamises olid kõikidel distantsidel kiiremad meie maakonna esindajad.

Discgolf: Toimus Ida-Virumaa nädalamängu Kuremäe etapp
09.07.2020

Ida-Virumaa nädalamängu 8. etapil oli kohal maksimaalne arv osalejaid ehk 45. Edasijõudnute klassi võitis Timo Juursalu tulemusega -13, harrastajate klassis läks esikoht jagamisele kahe mängija vahel - Janno Poom ja Tarmo Hütt tulemusega -5, algajate klassi võitis Priit Teelahk tulemusega 0.

Orienteerumine: Toimusid Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused rattaorienteerumises
10.07.2020

Ida-Virumaa lahtistel meistrivõistlustel rattaorienteerumises jäeti võidud koju ainult 13KP 5,65 km rajal N21 vanuseklassis Greta-Maria Pisarev ja 9KP 3,83 km rajal NM16 vanuseklassis Jolan Aas ja Sven-Andres Niglas ning N50 vanuseklassis Helen Mast.

Petank: Toimusid Kohtla-Järve meistrivõistlused triodele
10.07.2020

Kohtla-Järve meistrivõistlustel saavutas esikoha trio Oskar Sepp,Jaan Sepp, Henri Mitt, kes alistas põnevas finaalis trio Matti Vinni, Kaspar Mänd, Kenneth Muusikus tulemusega 13:11.

Jalgpall: Transile teine võit
11.07.2020

Premium liiga 12. voorus võitis JK Narva Trans võõrsil Viljandi JK Tulevik tulemusega 1:0, poolajale mindi 0:0 viigiseisus. Võiduvärava lõi 72. mänguminutil Aleksandr Zakarliuka. 10 minutit enne mängu lõppu jäädi ka vähemusse kui teise kollase kaardi sai Maksim Tšerezov.