Discgolf: Kiviõli Tuhamäe karikas 5. etapp
Aeg: 15.06.2020 18:30 - 15.06.2020 21:00:00

Lüganuse Discgolfi Park.

Petank: Toimusid Viru Spordiklubi meistrivõistlused paarismängus
15.06.2020

Viru SK meistrivõistlused paarismängus võitsid Aigi ja Kalle Orro. Neile järgnesid Kaspar Mänd ja Urmas Randlaine ning Herni Mitt ja Karla Purgats. Kokku osales 12 paari.

Male: Toimus SK Diagonaal kiirmale etapp
15.06.2020

SK Diagonaal kiirmale etapi võitis Boris Zaitsev 4 punktiga, talle järgnesid Einar Vaino 3,5 ja Vladislav Nazarov (MK Lootus) 3 punktiga.

Sõudmine: Emajõe karikavõistlustelt medalid
15.06.2020

Tartus peetud Emajõe karikavõistlustel saavutas Mikhail Kushteyn paadiklassis M1x III koha ja Ignat Gontšarov PA1x klassis II koha.

Poks: Eesti Poksiliit tunnustas parimaid