Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Jalgpall: Naiste I liiga: JK Narva Trans (N)- Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN (N)
Aeg: 14.06.2020 13:00 - 14.06.2020 15:00:00

Jalgpall: Naiste I liiga: Kohtla-Järve JK Järve (N)- JK Tallinna Kalev II (N)

Jalgpall: Naiste I liiga: Jõhvi FC Phoenix (N)- Rakvere JK Tarvas (N)
Aeg: 14.06.2020 16:00 - 14.06.2020 18:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi jalgpallistaadion

Jalgpall: JK Järve sai võõrsil suureskoorilise kaotuse
14.06.2020

Pärnu Rannastaadionil peetud esiliiga 5. vooru kohtumises kaotas Kohtla-Järve JK Järve Pärnu JK Vaprus tulemusega 0:7, poolaeg 0:4.

Jalgpall: Eesti maavõistlused jätkuvad 2021. aastal
14.06.2020

Eesti Jalgpalli Liidu poolt 2012. aastast korraldatavatel Eesti maavõistlustel, kus osalevad maakondade ja pealinna esindused, on tänavu vaheaasta. 30 aastat vältama pidanud võistluse edasised voorud otsustas EJL aasta võrra edasi lükata. Ida-Virumaa mängib siis Võrumaaga.

Petank: Eestimaa Spordiiliit Jõud meistrivõistlused võitis Ida-Virumaa
14.06.2020

Valgas toimunud 10. Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused triodele võitis Ida-Virumaa. Osalesid 9 maakonna 28 võistkonda, nendest neli oli Ida-Virumaalt, kus põhiklassis ja naiste arvestuses saavutati kolmas koht.

Jalgpall: Trans kaotas Paides
14.06.2020

Premium liiga 7. voorus kaotas JK Narva Trans Paide Linnameeskonnale tulemusega 1:2. Trans läks 11' penaltist juhtima, mille lõi Aleksandr Zakarliuka, kuid Paide viigistas seisu 27. mänguminutil samuti penaltist. Poolajale mindigi 1:1 viigiseisus.

Jalgpall: Naiste esiliigas peeti 3. vooru kohtumised
14.06.2020

Kohtla-Järve JK Järve naised kaotasid JK Tallinna Kalev naistele 0:13 (0:8), JK Narva Transi naised FC Ajaxi ja Paide Linnanaiskonna ühisnaiskonnale 1:4 (1:3), Jõhvi FC Phoenix naised mängisid Rakvere JK Tarvas naisega 1:1 viiki, kus mõlemad väravad löödi esimesel poolajal.