Aeg: 06.06.2020 11:00 - 06.06.2020 13:00:00

15 (ligikaudu) naiste autasustamine

Leheküljed: [1] 2 3 4 5 6 7

Petank: Toimus Kohtla-Järve karikavõistluste 3. etapp
01.06.2020

Pühapäeval toimunud Kohtla-Järve karikavõistluste 3. etapil võisteldi üksikmängus, mille võitis Ivar Viljaste, kes finaalis oli parem Janek Tartost tulemusega 13:10.

Discgolf: Toimus Kiviõli Tuhamäe karika 3. etapp
03.06.2020

Kiviõli Tuhamäe karika 3. etapi edasijõudnute seas võitis Timo Juursalu, harrastajatest Kristjan Jaakma, alustajatest Hendry Kullamäe, CTP mängu võitis Egert Hütt (3,26m) ja puti võistluse samuti Egert. Kokku oli kohal 44 mängijat.

Võrkpall: SuveVolle 1. etapp oli osalejaterohke
03.06.2020

Jõhvis toimunud 1. etapil oli rekordarv osalejaid - naisi 14 ja mehi 13. Mängud kestsid peaaegu kella kümneni õhtul. Naistest võitis naiskond koosseisus Mari Luuk, Veronika Kozlova, Külli Stroo ja meestest meeskond koosseisus Taivo Valdur, Karl Liiva ja Margus Hindreus.

Jalgpall: Transile järjekordne kaotus
03.06.2020

Premium liiga 5. voorus kaotas JK Narva Trans kodus JK Viljandi Tulevik tulemusega 0:2, poolaeg 0:1.

Petank: Toimus Voka 7. karikavõistluste 3. etapp
04.06.2020

7. Voka karikavõistluste 3. etapil saavutasid 4 võitu kolm paari: Aigi ja Kalle Orro, Ivar ja Sirje Viljaste ning Mait Metsla ja Kenneth Muusikus. Kokku oli võistlemas 16 paari.

Discgolf: Toimus kolmas Ida-Virumaa nädalamängu etapp
04.06.2020

Kolmas Ida-Virumaa etapp toimus Kuremäel, kus edasijõudnutest saavutas parima tulemuse Jaak Kivend, harrastajatest Janno Poom ja algajatest Marek Mihhailov.

Jalgpall: JK Järve kaotus nüüd ka kodus
04.06.2020

Esiliiga 3. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve Tartu JK Tammeka U21 tulemusega 0:1, poolajale mindi 0:0 viigiseisus.

Kergejõustik: Sillamäel avati Ida-Virumaa jooksuhooaeg
06.06.2020

Ida-Virumaa jooksuhooaja esimese võistlusena selgitati Sillamäe terviserajal Ida-Virumaa meistrid 10 km maanteejooksus. Kiireimad olid kohtlajärvelane Dmitri Aristov ja kohalik sportlane Jekaterina Mirotvortseva.

Jalgpall: Trans mängis viiki
06.06.2020

Premium liiga 6. voorus mängis JK Narva Trans 0:0 viiki Tallinna JK Legion. Mõlemad võistkonnad lõpetasid kohtumise kümnekesi.

Jalgpall: JK Järve naistele ja U21 võistkonnale kaotused, Sillamäe Kalev mängis viiki
07.06.2020

Naiste esiliiga 2. voorus sai Kohtla-Järve JK Järve naiskond ülisuure kaotuse FC Kuressaare naiskonnalt 0:23, teise liiga 3. voorus kaotas Järve U21 võistkond tulemusega 0:4 (0:2) Tartu JK Tammeka III, Sillamäe Kalev mängis 1:1 (1:1) viiki Lasnamäe FC Ajax võistkonnaga.

Petank: Võrus toimusid 55+ karikavõistlused
07.06.2020

Võrus toimunud 55+ karikavõistlustel paarismängus saavutas Ivar Viljaste koos Silver Kingissepaga II koha ja Matti Vinni koos Vello Vasseriga III koha.

Varia: Täna valitakse Eesti Olümpiakomitee president
08.06.2020

Tänasel täiskogul valitakse EOK järgmine president, asepresidendid, täitevkomitee ja esindajate kogu liikmed ning kinnitatakse ka 2019. aasta majandusaruanne. Otseülekanne algab kell 12.45, stuudios teeb intervjuusid Marko Kaljuveer.

Jalgpall: Ida-Virumaa võistkondadele kaotused
08.06.2020

Naiste esiliiga 2. voorus kaotas JK Narva Trans Tallinna JK Legion tulemusega 1:3, poolajale mindi 1:1 viigiseisus. Jõhvi FC Phoenix kaotas Tallinna FC Ajax ja Paide Linnanaiskond ühisvõistkonnale tulemusega 0:10. Meeste II liiga 3. voorus kaotas JK Narva Trans U21 FC Tallinnale 1:3.

Varia: EOK presidendina jätkab Urmas Sõõrumaa
08.06.2020

Täna toimunud EOK 44. Täiskogul valiti 83 poolthäälega järgmiseks neljaks aastaks EOK presidendiks Urmas Sõõrumaa, Tõnu Tõniste sai 38 poolthäält. Asepresidendid on Erich Teigamägi ja Toomas Tõnise.

Kergejõustik: 30.05 kuni 07.06 toimus esimene Ida-Virumaa virtuaaljooks
08.06.2020

Aleksandr Komšini eestvedamisel toimus esimene Ida-Virumaa virtuaaljooks. Jooksule registreerus 41 osalejat, kuid tegelikult läbis erineva distantsi 26 osalejat.

Jalgpall: JK Järve kaotas kodus
09.06.2020

Vihmasajus peetud esiliiga 4. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve Tallinna FCI Levadia U21 tulemusega 0:2. Juba 8. mänguminutil jäädi kaotusseisu ja poolajale mindigi 0:1 kaotusseisus. 22. minutil katkestati aga mäng 7 minutiks seoses äikesega.

Võrkpall: Toimus suvevolle 2. etapp
10.06.2020

Suvevolle 2. etapile kogunes 17 osalejat. Mehi oli seekord vähem ja nii mängiti segavõistkondadena. Võitis Taivo Valduri võistkond, kus temale lisaks Carolin Mesi ja Marjaana Lepiste.

Discgolf: Ida-Virumaa nädalamängu 4. etapil osalusrekord
11.06.2020

Alutaguse discgolfipargis peetud Ida-Virumaa nädalamängu IV etapp tõi kaasa kõigi aegade osalejate rekordi 60 mängijat. Mängiti Punase Kotka rada. Edasijõudnute klassis võttis võidu vanameister Ago Sambla tulemusega - 9 parrile ehk 48 viset.

Varia: Urmas Sõõrumaa tänu
11.06.2020

Minu südamlikud tänusõnad Teile usalduse eest! Pühendan kogu oma elutarkuse, võimed, võimalused ja suhted, et Eesti spordielu edasi viia, kõigil kolmel tasandil, et:

Võrkpall: Iisaku Gümnaasiumis avatakse võrkpalliklass
11.06.2020

Eesti Võrkpalli Liit alustas Ida-Virumaal võrkpallihariduse arendamiseks koostööd Iisaku Gümnaasiumiga, kus avatakse tüdrukute võrkpalliklass.

Jalgpall: Sillamäe Kalevile võit, Trans U21 kaotus
11.06.2020

II liiga 4. voorus võitis JK Sillamäe Kalev kodus Maardu Linnameeskond II tulemusega 5:0, JK Narva Trans U21 aga kaotas võõrsil FC Jõgeva Wolves võistkonnale tulemusega 1:2.

Petank: Toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused triodele
12.06.2020

Ida-Virumaa meistriks tuli trio koosseisus Oskar Sepp,Jaan Sepp, Mait Metsla. II koha saavutas trio Ljudmilla Varendi, Viktor Švarõgin, Meelis Luud ja III koha Kaspar Mänd, Matti Vinni, Kenneth Muusikus.

Orienteerumine: Toimus O-neljapäevakute neljas etapp
12.06.2020

RSK Jõhvikas neljas orienteerumisneljapäevak toimus taas tehismaastikul, kus kaardi ja kompassiga liikumine on teatavasti hulga keerukam kui tavalises metsas. Viivikonnas tuli starti 54 võistlejat. I rajal (4,13 km 12 KP) tuli esimeseks Greta-Maria Pisarev, teiseks Allan Roosimägi ja kolmandaks Tanel Leisalu.

Jäähoki: Eesti Jäähokiliit valis 2019/2020 hooaja parimad mängijad
12.06.2020

2019/2020 hooaja parimateks mängijateks tunnistati Soomes JYP Jyväskyläs mängiv Robert Rooba ning Kohtla-Järve HC Everestis mängiv Maria Disko. Coolbet Hokiliiga parim väravavaht: Dmitri Rovda (Narva PSK), Naiste Hokiliiga parim ründaja: Anna Fedjajeva (HC Everest).

Jalgpall: Karistused Premium liiga mängus Narvas
13.06.2020

Eesti Jalgpalli Liidu distsiplinaarkomisjon arutas Narvas Premium liiga mängul toimunud vahejuhtumit ning otsustas karistada JK Narva Transi 200 euro suuruse rahatrahviga ning kohtunik Sten Klaasenit hoiatusega ja anda temaga seoses edasine otsustamine üle EJLi kohtunike komisjonile, mis tegeleb kohtunike määramisega.

Jalgpall: Sillamäe Kalev kaotas, Trans U21 võitis
13.06.2020

II liiga 5. vooru kohtumises kaotas JK Sillamäe Kalev Põhja-Tallinna JK Volta tulemusega 0:1 (poolaeg lõppes 0:0 viigiga), JK Narva TRans U21 aga võitis FCI Tallinnat tulemusega 2:1.

Jalgpall: JK Järve sai võõrsil suureskoorilise kaotuse
14.06.2020

Pärnu Rannastaadionil peetud esiliiga 5. vooru kohtumises kaotas Kohtla-Järve JK Järve Pärnu JK Vaprus tulemusega 0:7, poolaeg 0:4.

Jalgpall: Eesti maavõistlused jätkuvad 2021. aastal
14.06.2020

Eesti Jalgpalli Liidu poolt 2012. aastast korraldatavatel Eesti maavõistlustel, kus osalevad maakondade ja pealinna esindused, on tänavu vaheaasta. 30 aastat vältama pidanud võistluse edasised voorud otsustas EJL aasta võrra edasi lükata. Ida-Virumaa mängib siis Võrumaaga.

Petank: Eestimaa Spordiiliit Jõud meistrivõistlused võitis Ida-Virumaa
14.06.2020

Valgas toimunud 10. Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused triodele võitis Ida-Virumaa. Osalesid 9 maakonna 28 võistkonda, nendest neli oli Ida-Virumaalt, kus põhiklassis ja naiste arvestuses saavutati kolmas koht.

Jalgpall: Trans kaotas Paides
14.06.2020

Premium liiga 7. voorus kaotas JK Narva Trans Paide Linnameeskonnale tulemusega 1:2. Trans läks 11' penaltist juhtima, mille lõi Aleksandr Zakarliuka, kuid Paide viigistas seisu 27. mänguminutil samuti penaltist. Poolajale mindigi 1:1 viigiseisus.

Jalgpall: Naiste esiliigas peeti 3. vooru kohtumised
14.06.2020

Kohtla-Järve JK Järve naised kaotasid JK Tallinna Kalev naistele 0:13 (0:8), JK Narva Transi naised FC Ajaxi ja Paide Linnanaiskonna ühisnaiskonnale 1:4 (1:3), Jõhvi FC Phoenix naised mängisid Rakvere JK Tarvas naisega 1:1 viiki, kus mõlemad väravad löödi esimesel poolajal.

Petank: Toimusid Viru Spordiklubi meistrivõistlused paarismängus
15.06.2020

Viru SK meistrivõistlused paarismängus võitsid Aigi ja Kalle Orro. Neile järgnesid Kaspar Mänd ja Urmas Randlaine ning Herni Mitt ja Karla Purgats. Kokku osales 12 paari.

Male: Toimus SK Diagonaal kiirmale etapp
15.06.2020

SK Diagonaal kiirmale etapi võitis Boris Zaitsev 4 punktiga, talle järgnesid Einar Vaino 3,5 ja Vladislav Nazarov (MK Lootus) 3 punktiga.

Sõudmine: Emajõe karikavõistlustelt medalid
15.06.2020

Tartus peetud Emajõe karikavõistlustel saavutas Mikhail Kushteyn paadiklassis M1x III koha ja Ignat Gontšarov PA1x klassis II koha.

Poks: Eesti Poksiliit tunnustas parimaid
15.06.2020

Eesti aasta parimateks poksijateks valiti tervelt kolm ühest perekonnast pärit tulevikulootust – vennad Pavel Kamanin, Semjon Kamanin ning Fjodor Kamanin. Parima täiskasvanute treeneri tiitli pälvis Vladimir Zazogin (Järve Boxing). Ühtlasi valiti Järve Boxing parimaks täiskasvanute klubiks.

Jalgpall: JK Järve U21 võõrsilt võit
16.06.2020

Tartu Annelinna kunstmurustaadionil peetud II liiga 5. vooru kohtumises võitis Kohtla-Järve JK Järve U21 Tartu FC Helios võistkonda tulemusega 4:2. Poolajale mindi 1:1 viigiseisus.

Discgolf: Toimus Kiviõli Tuhamäe karika 5. etapp
16.06.2020

Tuhamäe karika 5. etapile oli kohale tulnud 47 võistlejat, nendest neli naist. Edasijõudnutest oli parim Janek Võõbus, harrastajatest Kristjan Jaakma ja alustajatest Karl Pill. CTP rajal nr 4 võitis Sven Paist, rajal nr 5 Oliver Sooväli.

Raha: Kultuurkapital jagas raha
16.06.2020

Eesti Kultuurkapitali Ida-Virumaa ekspertgrupi 2020. aasta II jaotuse tulemused.

Võrkpall: SuveVolle 3. etapil võisteldi taas eraldi
16.06.2020

SuveVolle 3. etapile oli kohale tulnud nii kümme nais- kui meesmängijat. Meestest saavutas võidu võistkond koosseisus Meelis Tali, Kristjan Palm ja Taavi Põllu ning naistest Ave Uustalu, Külli Stroo, Tiia Klaas ja Jelizaveta Morozova.

Rulluisutamine: Ida-Virumaa rullisarja 1. etapil osales palju külalisi
17.06.2020

Rulluisutamises osales külalisi Raplamaalt, Adaverest, Kadrinast, Rakverest, Vinnist, Põltsamaalt, Tallinnast, Tartust ja Tamsalust. Koju jätsid võidud ainult NV 1971-2001 vanuseklassis Sirje Nurgamaa, M 1976-2001 Aleksandr Vasjagin ja MV 1965 ja varem sündinud vanuseklassis Sergey Borisov. Rullsuusatamises võistlesid ainult kohalikud sportlased.

Jalgpall: Transile ka kodus kaotus
17.06.2020

Premium liiga 8. voorus kaotas JK Narva Trans Tartu JK Tammeka 0:1, poolajale mindi 0:0 viigiseisus.

Petank: Toimus Voka 7. karikavõistluste 4. etapp
18.06.2020

Voka 7. karikavõistluste 4. etapil oli võistlustules 14 paari. Neli võitu said kolm paari: Oleg Rõndenkov ja Janek Tarto, Vello Vasser ja Matti Vinni ning Sirje ja Ivar Viljaste.

Varia: Noorsportlaste tervisekontrolli info
18.06.2020

Juulis ja augustis 2020 avanesid uued ajad noorsportlaste tervisekontrolliks. Noorsportlaste terviseuuringu info on klubidele, treeneritele, sportlastele, lastevanematele.

Discgolf: Ida-Virumaa nädalamängu 5. etapp toimus Mäetaguse Mõmmi rajal
18.06.2020

Edasijõudnute klassi võitis Markus Laanemets peale ümbermängist Üllar Regoga. Harrastajate klassis näitas päeva parimat mängu Jüri Kivest ja algajate klassi võitis Andero Eiche ka ümbermängimise käigus. Kokku oli osalejaid 50.

Kergejõustik: Esikoht Hea Lootuse mängude III etapilt
19.06.2020

Kuusalus peetud Hea Lootuse mängude III etapil saavutas Anna Panenko (KJK Atleetika) tüdrukute 400 m jooksus ajaga 1.02,06 I koha.

Jalgrattasport: Toimus Stokker Jõhvi Ida-Virumaa rattaõhtute 1. etapp
19.06.2020

Stokker Jõhvi Ida-Virumaa rattaõhtute 1. etapile Pannjärvele oli kohale tulnud 39 rattasõpra. Enamus võistlejaid oli vanemates vanuseklassides. 9 km distantsil näitasid kiiremat aega Sen 1 vanuseklassis võistlevad Maario Silm Rattabaasist, aeg 24.17,14 ja Taavi Selder, aeg 25.18,88 ning Sen 2 vanuseklassis võistlev Sergei Karpeno, aeg 27.40,57.

Orienteerumine: Illukal toimusid Jõhvi valla lahtised meistrivõistlused
19.06.2020

Jõhvi valla meistriteks tulid: M18 - Leivo Luha, M21 (põhiklass) - Jürmo Rooma, M35 - Andrei Semenkov, M45 - Jan Aas, M55- Urmas Sulaoja, M65 - Mati Randoja, M75 - Juhan Bachmann; N14 - Jolan Aas, N21 (põhiklass) - Jonne Rooma, N35 - Merel Kruusamägi, N45 - Helge Murutalu, N55 - Olga Jakovleva, N65 - Anne Jundas.

Kergejõustik: Võisteldi Tartu linna meistrivõistlustel
20.06.2020

Tartus Tamme staadionil peetud Tartu linna meistrivõistlustel U14, U16 ja täiskasvanute vanuseklassidele näitasid väljaspool arvestust võistelnud KJK Kalev Sillamäe esindajad parimat tulemust naiste kolmikhüppes Darina Tšudakova, Maša Ivanova 1500 m jooksus, Evelina Martšenko kõrgushüppes ja KJK Atleetika esindaja Viktor Morozov meeste kolmikhüppes.

Jalgpall: Trans mängib Tipneri karikavõistluste finaalis
20.06.2020

E. Tipneri karikavõistluste poolfinaalis alistas JK Narva Trans JK Tallinna Kalev tulemusega 4:1, tehes ühtlasi juubelikingituse klubi presidendile Nikolai Burdakovile tema 70. sünnipäeva puhul. Karikavõistluste finaalis kohtub Trans Tallinna FC Floraga.

Jalgpall: Sillamäele võit, Järve U21 kaotus
21.06.2020

II liiga 6. voorus võitis JK Sillamäe Kalev kodus Tartu JK Tammeka III tulemusega 3:1, poolaeg lõppes 1:1 viigiga. KOhtla-Järve JK Järve U21 kaotas võõrsil FCI Tallinnale tulemusega 0:3, poolaeg 0:2.

Jalgpall: JK Järve mängis viiki
21.06.2020

Esiliiga 7. voorus mängis KOhtla-Järve JK Järve võõrsil 0:0 viiki FC Nõmme United võistkonnaga.

Jalgpall: Transi naistele võit, FC Phoenixi ja JK Järve naistele kaotused
22.06.2020

Naiste esiliiga 4. voorus võitis JK Narva Trans (N) Rakvere JK Tarvas (N) tulemusega 5:4. Jõhvi FC Phoenix (N) kaotas JK Tabasalu (N) tulemusega 0:1 ja Kohtla-Järve JK Järve (N) FC Elva (N) 0:6.

Petank: Toimusid VII Viru karikavõistlused
22.06.2020

Kohtla-Järvel toimusid VII Viru karikavõistlused paarismängus ja esmakordselt ka üksikmängus. Üksikmängu finaalis võitis Boriss Klubov Kaspar Mändi 13:5. Paarismängus saavutasid esikoha Tõnis Neiland ja Ivar Viljaste, võites finaalis Oskar Seppa ja Jaan Seppa.

Discgolf: Toimus Kiviõli Tuhamäe karika 6. etapp
23.06.2020

Kiviõli Tuhamäe karika 6. etapil oli edasijõudnutest parim Üllar Rego, harrastajatest jagasid 1.-2. kohta Sven Paist ja Egert Hütt, alustajatest võitis Kristo Tartu. Kokku oli sel etapil osalejaid 41.

Korvpall: Kohtla-Järvel selgusid linna meistrid
23.06.2020

Kohtla-Järve spordihoones peetud linna lahtistel meistrivõistlustel saavutas täiseduga esikoha Elvarem'i võistkond. Võistkonna parimaks mängijaks valiti Kaur Kama. Osales neli võistkonda.

Kergejõustik: Dmitri Aristov püstitas Sakal uue rajarekordi
24.06.2020

Maido Keskküla 1. mälestusvõistlusel võitis 10 km distantsi Dmitri Aristov uue rajarekordiga 0:32,46, mis ületab eelmise tema enda nimel oleva rekordi 0:1.56, teenides lisaks võidule veel 100 eurot. Teisena lõpetas Lauri Räbin ja kolmandana Hannes Normak, kes sai eriauhinna täpsemini ennustatud kaotuse eest võitjale. Võistlejaid oli peale kohalike veel Tallinnast ja Valmierast.

Discgolf: Toimus kuues Ida-Virumaa nädalamängu etapp
25.06.2020

Kuues nädalamängu etapp toimus Kiiklas, kus osales 51 võistlejat. Edasijõudnutest võitis Timo Juursalu tulemusega -13 viset parrile ehk 41 viset. Harrastajatest sai oma esimese võidu Raimond Reiska tulemusega -12 parrile ehk 42 viset), algajatest võitis väga head mängu teinud Viljar Valdre tulemusega -7 parrile ehk 47 viset.

Motosport: Kalevi Suursõidul hukkunud Joey Dunlopi mälestusüritus
26.06.2020

2. juulil algusega kell 18.30 toimub 20 aastat tagasi Pirital Kalevi Suursõidul hukkunud Joey Dunlopi mälestusüritus

Orienteerumine: Toimus järjekordne O-neljapäevak
26.06.2020

Kurtnas Liivjärve ääres toimunud O-neljapäevakul saavutas 16KP 5,28 km rajal I koha Andrei Semenkov, naistest Jonne Rooma, kes üldjärjestuses oli kolmas. 12KP 3,85 km rajal oli kiirem Väino Aul, naistest Daisy Kroon, kes üldjärjestuses viies. 10KP 2,01 km rajal parim Andres Trummal, naistest Aime Mõik, kes üldjärjestuses neljas.

Jalgpall: Trans U21 võit
26.06.2020

II liiga 7. voorus võitis JK Narva Trans U21 Maardu kunstmuruväljakul peetud kohtumises Maardu Linnameeskond II tulemusega 4:0, poolaeg 2:0. Kõikide väravate autor oli Nurlan Novruzov.

Jalgpall: Transile kodus viik
27.06.2020

Premium liiga 9. voorus mängis JK Narva Trans 4:4 viiki Tallinna FCI Levadia võistkonnaga. Poolajale mindi 3:2 eduseisus. Teisel poolajal jäädi aga kaotusseisu, kus viigivärava lõi alles 82 mänguminutil Chinedu Charles Geoffrey, mis oli ühtlasi tema teiseks väravaks..

Jalgpall: Järve U21 kaotas kodus
27.06.2020

II liiga 7. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve Jõgeva SK Noorus-96 tulemusega 1:5, poolajale mindi 1:1 viigiseisus.

Jalgpall: Toimus seenioride karikavõistluste 1. etapp
28.06.2020

Tallinnas toimunud seenioride karikavõistluste 1. etapil saavutas Kohtla-Järve Novotsenter 11 punktiga II koha (3 võitu, 2 viiki) ja Narva United 7 punktiga III koha (2 võitu ja 1 viik). Kokku osales 6 võistkonda.

Jalgpall: Täna peetud kohtumistest viigid ja kaotused
28.06.2020

Esiliiga 8. voorus mängis Kohtla-Järve JK Järve 0:0 viiki Tallinna FC Flora U21. Naiste esiliiga 5. voorus mängis Jõhvi FC Phoenix (N) 2:2 viiki FC Kuressaare naistega, JK Narva Trans naised kaotasid 1:4 (1:1) JK Tabasalu (N), Kohtla-Järve JK Järve (N) kaotasid 0:2 Tartu JK Tammeka (N). II liiga 7. voorus kaotas JK Sillamäe Kalev 4:8 (2:2) Tallinna JK Legion II.

Laskmine: Eesti meistrivõistlustelt noortele ja seenioridele medalid
29.06.2020

Männiku lasketiirus tomunud Eesti noorte meistrivõistlustel teenisid Narva LSK laskurid 6 individuaalset ja 5 võistkondlikku esikohta. Samas toimunud seenioride meistrivõistlustel saavutas Anžela Voronova 60 lasku lamades II koha.

Tennis: Tallinnas toimusid neidude U16, U18 ja noormeete U18 GP Eesti etapid
29.06.2020

Tallinki Tennisekeskuses toimunud neidude U16,18 vanuseklassi Eesti GP etapi I grupis saavutas Polina Ramenskaja II koha, kes poolfinaalis oli kahes setis parem esimesena asetatud Liisa Varulist 6:1 6:4. Tondiraba Tennisekeskuses peetud noormeeste U18 vanuseklassi II grupis saavutas Daniel-Bhekiwe Rabeko Sillamäelt samuti II koha.

Varia: Tunnustus JK Narva Trans presidendile Nikolai Burdakovile
29.06.2020

Eesti Jalgpalli Liit (EJL) tunnustab pikaaegset JK Narva Transi presidenti Nikolai Burdakovi Eesti jalgpalli arengusse tehtud töö eest EJLi hõbemärgiga.

Kabe: Toimus Võidupüha turniir vene kabes
29.06.2020

Jõhvi seltsimajas toimunud Võidupüha turniiri vene kabes võitis Aleksandr Serõn 6 punktiga kaheksast.

Kergejõustik: Toimus Pannjärve jooksusarja 1. etapp
30.06.2020

Pannjärve jooksusarja 1. etapil osales 84 jooksusõpra. Kavas oli traditsioonilistel ringidel Avatud stardiga jooks. 5 km kiiremad Airika Pilv ja Dmitri Aristov, 3 km Herta Rajas ja Ülo Ojava ning 1 km Kaisa Kivend ja Marten Nurgamaa.

Discgolf: Toimus Kiviõli Tuhamäe karika 7. etapp
30.06.2020

Kiviõli Tuhamäe 7. etapil oli osalemas 55 võistlejat. Edasijõudnutest saavutasid Alari Uusmann -6, Risto Pohlak -6, Dan Sööl -6. Harrastajatest Madis Volt -2 ja Hendry Kullamäe -2, alustajatest Karl Pill +2. CTP mängu võitis Mait Meigas.

Petank: Toila valla lahtised meistrivõistlused võitis Oleg Rõndenkov
30.06.2020

Toila valla lahtistel meistrivõistlustel üksikmängus, 19. Voka muruturniiril osales 28 mängijat ja esikolmikusse kuulusid Oleg Rõndenkov, Janek Tarto, Jaan Sepp. Parim noor oli Henri Mitt, naistest Svetlana Veski.