Võrkpall: Põlevkivi volle 2020: Estonia - Peamaja
Aeg: 02.03.2020 19:00 - 02.03.2020 21:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall

Varia: Jõustusid spordiseaduse ja teiste seaduste muudatused
02.03.2020

1 märtsist jõustusid spordiseaduse ja teiste seaduste muudatused. Seadusmuudatustega korrastatakse sportlaste toetusi ning töösuhteid ning täiendatakse karistusseadustikku dopinguga seotud süütegude osas. Samuti luuakse sporditulemuste andmebaas ning spordivõistlustega manipuleerimise vastu võitlemise kontaktpunkt.

Kergejõustik: Toimusid Ida-Virumaa sisekergejõustiku võistlused U10 ja U12 vanuseklassides
02.03.2020

Ida-Virumaa sisekergejõustiku võistlustel U10 ja U12 vanuseklassides oli võistlejaid peale Jõhvi, Kohtla-Järve, illamäe, Narva veel Elvast, Põlvast, Rakverest ja Tallinnast. PU12 vanuseklassis sai kõik alavõidud Markus Teppo Elva KJK. Kolm alavõitu said PU10 Martin Ionov, TU12 Alina Ionova KJK Kalev Sillamäe ja TU10 Helena Reelo Jõhvi SK.

Lauatennis: LTK Narova võistlejatele Eesti meistrivõistlustelt medalid
02.03.2020

Tallinnas TalTech Spordihoones toimunud Eesti meistrivõistlustel saavutasid üksikmängus II koha Anastassia Melnikova, III koha Stanislav Strogov. Meespaarismängus võitis Stanislav Strogov koos Aleksandr Lušiniga Maardu LTK kulla. Naispaarismängus oli Anastassia Melnikova koos Vitalia Reinoliga kolmas/neljas ja segapaarismängus koos Stanislav Strogiviga teine.

Varia: In memoriam Jüri Tiido (28.09.1942 - 28.02.2020)
02.03.2020

28. veebruari õhtul lahkus meie hulgast meistersportlane Kreeka-Rooma maadluses (1965) ja vabamaadluses (1970), Kalevi auliige Jüri Tiido. Siiras kaastunne lähedastele. Ärasaatmine reedel kell 11.00 Jõhvi Tavandimajast.

Võrkpall: Jõhvi Spordikooli naiskond kaotas võõrsil
02.03.2020

Naiste I liigas kaotas Jõhvi Spordikooli naiskond Gerardo's Toys/Neemeco naiskonnale tulemusega 1:3 (9:25; 19:25; 25:18; 20:25

Male: Eesti U10 vanuseklassi meistrivõistlustelt medalid
02.03.2020

Narvas peetud Eesti U10 vanuseklassi meistrivõistlustel saavutas Nadežda Pritulina (SK Valge Ratsu) I koha, Marta Korstin ja Kirill Gorkov (SK Maletäht) III koha.

Laskesuusatamine: Otepääl toimus Värska Originaal noortesarja III etapp
02.03.2020

Värska Originaal noortesarja III etapil MN13 - MN22 Harrastajad/Veteranid tuli N17 vanuseklassis kahekordseks võitjaks Violeta Konopljova, kes võitis nii super sprindi kui sprindi. Esikoha saavutas veel super sprindis N22 vanuseklassis Alina Botštarjova.