Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 


Sünni-aastapäevad
Eapost, Tõnu (73) 09.01.1947 - 27.03.2014 (6)
Šidlovski, Valentin (92) 12.01.1928 - 29.10.2010 (10)
Abrjutina, Svetlana (65) 13.01.1955 - 13.11.2010 (10)
Transtok, Aleksander (95) 26.01.1925 - 16.11.2014 (6)

Surma-aastapäevad
Alfjorov, Boriss (88) 25.05.1932 - 02.01.2007 (13)
Rooden, Richard (97) 20.05.1923 - 22.01.2019 (1)

Kalender

Kergejõustik: Lubaduste jooks
Aeg: 01.01.2020 12:00 - 01.01.2020 14:00:00
Korraldaja: Narva MTÜ Motus, Anton Pratkunas

Plakat


Kergejõustik: Uue aasta jooks
Aeg: 01.01.2020 13:00 - 01.01.2020 15:00:00

Plakat


Kabe: INTO seeriaturniiri 1. etapp
Aeg: 04.01.2020 10:00 - 04.01.2020 14:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi seltsimaja
Korraldaja: Jõhvi kabeklubi Into, Heino Int


Petank: Voka III sisekarikavõistluste 7. etapp (duo)
Aeg: 05.01.2020 11:00 - 05.01.2020 17:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Toila Spordi- ja Kultuurikeskus, Metsa 2, Voka


Male: SK Diagonaal kiirmale 5. etapp
Aeg: 05.01.2020 12:00 - 05.01.2020 16:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Korvpall: Ida-Virumaa MV esiliiga: Enteh - Iisaku/RHKK
Aeg: 05.01.2020 14:00 - 05.01.2020 15:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone


Korvpall: Ida-Virumaa MV esiliiga: KK Pühajõe - Tööriistamarket/Lüganuse
Aeg: 05.01.2020 15:00 - 22.01.2020 16:30:00
Toimumiskoht: Maidla põhikooli spordihoone


Ujumine: Ühisujumine
Aeg: 05.01.2020 15:00 - 05.01.2020 17:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Voka Paisjärv.


Jalgpall: Betsafe saaliliiga: S.Sillamäe FC NPM Silmet - S.JK Kohila
Aeg: 05.01.2020 15:00 - 05.01.2020 16:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Jalgpall: Saalijalgpalli I liiga: S.Sillamäe Alexela II - S.SK Kadrina
Aeg: 05.01.2020 17:00 - 05.01.2020 18:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Leheküljed: [1] 2 3 4 5 6 7

Uudised


Spordiliit: Ida-Virumaa spordiaasta 2019 lõpetamine
03.01.2020

Ida-Virumaa spordiaasta 2019 pidulik lõpetamine toimub 15. jaanuaril 2020 algusega kell 16.00 Mäetaguse Rahvamajas.


Kabe: Toimus INTO seeriaturniiri 1 etapp
05.01.2020

Jõhvi seltsimajas toimunud Into seeriaturniiri 1. etapi võitis tihedas konkurentsis Rene Tammik 8p 10st.


Male: Maleturniirid toimusid Kohtla-Järvel ja Narvas
05.01.2020

Kohtla-Järvel toimunud kiirmale etapi võitis Vladislav Nazarov Kiviõli Malelubist Lootus 5 punktiga. Laupäeval Narvas toimunud Paul Kerese 104. sünniaastapäevale pühendatud võistkondliku maleturniiri kiirmales võitis Narva Maleklubi Caissa I 7 punktiga.


Jalgpall: Sillamäe võistkondadele kaotused
05.01.2020

Saalijalgpalli meistriliigas kaotas S.Sillamäe Alexela S.Viimsi FC Smsraha võistkonnale tulemusega 3:5 (2:1) ja S.Sillamäe FC NPM Silmet S.JK Kohila tulemusega 5:7 (3:4). Esiliigas kaotas S.FC Sillamäe S.Rummu Dünamole tulemusega 1:7 (1:1).


Suusatamine: Jõulumäe Tervisekeskuses toimus noortesarja II etapp
05.01.2020

Alexela-Hawaii Express Noortesarja 2020 II etapil klassikatehnika sprindis saavutas U11 vanuseklassis Mirta Rajas II ja Anette Ahu III koha, U13 vanuseklassis saavutas Herta Rajas II koha.


Kergejõustik: Dmitri Aristov võitis Vinni - Rakvere talvejooksusarja avaetapi
05.01.2020

Vinni spordikeskuse juurest anti täna keskpäeval start Vinni-Rakvere talvejooksusarja 1. etapile, mille 10 km pikkuse distantsi võitis meestest Dmitri Aristov Treeningapartnerist ajaga 34.59.


Kergejõustik: Toimusid Aleksander Tšikini mälestusvõistlused
06.01.2020

Tallinna Spordihallis toimunud Aleksander Tšikini mälestusvõistlustel saavutas Pippi-Lotta Enok U20 vanuseklassis 600 m jooksus III koha.


Petank: Toimus Voka sisekarikavõistluste 7. etapp
06.01.2020

Voka sisekarikavõistluste 7. etapi võitsid Andres ja Svetlana Veski. Osales 13 paari.


Korvpall: Ida-Virumaa meistrivõistlustel peeti kaks kohtumist
06.01.2020

KK PÜhajõe võitis Tööriistamarket/Lüganuse võistkonda tulemusega 81:75 ja Enteh Iisaku/RHKK tulemusega 90:67 ning jätkavad täiseduga.


Jalgpall: Sillamäe Alexela II ja Narva United II võitsid
06.01.2020

Saalijalgpalli esiliiga 9. voorus võitis S.Sillamäe Alexela II kodus S.SK Kadrina tulemusega 15:8 ja S.Narva United FC II S.Viimsi FC Smsraha U19 tulemusega 10:2 (7:0).


Suusatamine: Rõõmustav uudis suusasõpradele
06.01.2020

Alutaguse Puhke- ja Spordikeskuses on lühikesed suusarajad valmis. Suusasõbrad on oodatud rajale.


Korvpall: Iisaku Gümnaasium/RHKK kaotas jälle
08.01.2020

Saku II liigas kaotas Iisaku Gümnaasium/RHKK Rapla Korvpallikooli võistkonnale tulemusega 49:85.


Korvpall: Alutagusele võit
10.01.2020

Saku II liigas võitis Alutaguse KK võõrsil KA Tallinna Kalevit tulemusega 74:55.


Koolisport: Toimus ANM korvpalliturniir kuni 7. klassini
10.01.2020

Alutaguse Noorte Mängude raames toimunud korvpalliturniiri võitis Iisaku Gümnaasium. Ka viskevõistluse osavaima korvpalluri nimele võitsid Andreas Kivimägi ja Riti Marell Paal Iisakust.


Korvpall: Selgus teine finalist
11.01.2020

Ida-Virumaa karikavõistluste tasavägises teises poolfinaalis võitis Alutaguse KK koduväljakus Tööriistamarket/Lüganuse võistkonna tulemusega 81:79.


Jalgpall: Transile kaotus
11.01.2020

Taliturniiril kaotas JK Narva Trans Nõmme Kalju FC tulemusega 0:3, poolaeg 0:2.


Jäähoki: Narva PSK võit
11.01.2020

Ida-Virumaa võistkondde omavahelises kohtumises võitis Narva PSK kodujääl Kohtla-Järve HC Everesti tulemusega 8:1 (1:0 ; 4:0 ; 3:1).


Jalgpall: Sillamäe võistkondadele võit ja viik
11.01.2020

Saalijalgpalli esiliigas võitis S.FC Sillamäe S.Narva SK Ganza tulemusega 7:4 (1:2), meistriliigas mängis S.Sillamäe Alexela 6:6 (2:4) S.Tallinna FC Cosmos võistkonnaga.


Jalgpall: Narva United võitis, Sillamäe Silmet mängis viiki ja Alexela II kaotas
13.01.2020

Saalijalgpalli meistriliigas võitis S.Narva United FC võõrsil S.Tartu Maksimumi tulemusega 12:3 (5:2), S.Sillamäe FC NPM Silmet mängis viiki 6:6 (1:2) S.Tartu Ravens Futsal Ares Security võistkonnaga ja esiliigas kaotas S.Sillamäe Alexela II S.Viimsi FC Smsraha U19 tulemusega 5:6 (3:4).


Jäähoki: Everesti naistele võit
13.01.2020

Eesti Naiste Hokiliigas võitis HC Everesti naiskond kodujääl HC Grizzlys naiskonda tulemusega 4:1 (1:0 ; 1:0 ; 2:1).


Korvpall: Pühajõe jätkab võidukalt
14.01.2020

Ida-Virumaa meistrivõistlustel võitis KK Pühajõe KK HITO/BC Karjamaa U18 tulemusega 102:79. Üleplatsimees oli Sten Kunts, kes viskas 33 punkti.


Kergejõustik: Toimusid Kohtla-Järve lahtised meistrivõistlused
14.01.2020

Kohtla-Järve Spordikeskuse Ahtme kergejõustikuhallis kergejõustikuklubi "Atleetika" poolt läbi viidud Kohtla-Järve lahtised meistrivõistlused olid uue aasta avastardiks, kus näidati mitmeid häid tulemusi.


Koolitus/Seminar: Äkkekülas toimub seminar laskesuusatamise võistluste läbiviimiseks
14.01.2020

18.01.2020 kella 11:00-12:30 toimub Äkkekülas laskesuusatamise võistluste korraldamise seminar. Kõik huvilised on oodatud. Seminari lõpus soe tee ja igaüks võib proovida lasta biathloni relvast.


Laskmine: Narva laskuritele juunioride Eesti meistritiitlid
15.01.2020

Käärikul toimunud Eesti juunioride meistrivõistlustel saavutas Katrin Smirnova 60 l õhupüssist ja Aleksandra Moissejeva 60 l õhupüstolist I koha.


Ujumine: Toimus SK Dilan 19. mitmevõistlus
15.01.2020

SK Dilan 19. mitmevõistluse võitjad: neiud 2003-2006 - Anastassia Malkova, noormehed 2003-2006 - Demid Solodov (mõlemad Narva SK Energia); tüdrukud 2006-2007 - Eneli Jefimova (Kalevi Ujumiskool), poisid 2005-2006 - Pavel Borissov (Jõhvi SK).


Spordiliit: Ida-Virumaa Spordiliit tunnustas 2019. a. parimaid
16.01.2020

Mäetaguse Rahvamajas toimus eile Ida-Virumaa parimate sportlaste pidulik tunnustamisüritus. Avasõnad tervituseks ütles Eesti Olümpiakomitee asepresident Jüri Tamm, kes andis üle EOK tänukirja möödunud aasta sportlikumale perekonnale Murutalu-Aas ja eriauhinna Eestis toimunud rahvajooksude parimale Dmitri Aristovile.


Mõttesport: Toimus Mäetaguse mälumängu III voor
17.01.2020

III vooru võitjaks tuli Kiikla Rahvamaja 46 punktiga, järgnesid SMS ja Kalina Külaselts.


Korvpall: KK HITO/BC Karjamaale kaotus
17.01.2020

Jõhvi Spordihallis toimunud kohtumises kaotas KK HITO/BC Karjamaa Tiit Soku juhitavale võistkonnale Betoonimeister/SK Nord/Cramo tulemusega 85:72. Edvard Trummilt 16 punkti.


Korvpall: Alutaguse võitis kodus
18.01.2020

Saku II liigas võitis Alutaguse KK BC Eesti Maavara/Baltic Agro võistkonda tulemusega 85:78. Parim korvikütt oli Markus Laanemets 28 punktiga, vastastel Rauno Meerits 37 punktiga.


Jalgpall: Transile viik
19.01.2020

Taliturniiril mängis JK Narva Trans 1:1 viiki JK Tallinna Kalev.


Jäähoki: Everesti mehed võitsid võõrsil, naised mängisid viiki
19.01.2020

Tondiraba jäähallis peetud kohtumises võitis Kohtla-Järve HC Everest HC Viking Tallinnat tulemusega 3:2 (2:1; 1:0; 0:1), naised mängisid 1:1 (0:1; 0:0; 1:0) viiki HC Grizzlyz naiskonnaga.


Jalgpall: Sillamäe Silmetile võit
19.01.2020

Saalijalgpalli meistriliiga 11. voorus võitis S.Sillamäe FC NPM Silmet kodus S.Tartu Maksimumi tulemusega 15:9 (8:2).


Korvpall: Toimus 36. Eesti omavalitsuste talimängude eelturniir
19.01.2020

Nädalavahetusel peeti kuues kohas 36. Eesti omavalitsuste talimängude eelturniir meeste korvpallis. Kõik Ida-Virumaalt osalenud võistkonnad said edasi põhiturniirile.


Mõttesport: Alustati Ida-Virumaa meistrivõistlustega sporditeemalises mälumängus
19.01.2020

I vooru parim oli 55 punktiga Kaare võistkond ja individuaalselt Kaido Kooga.


Kabe: Toimus Jõhvi lahtiste meistrivõistluste 1. ring
20.01.2020

Jõhvi seltsimajas toimus Jõhvi meistrivõistluste esimene ring kabes, kus esikolmik kogus ühepalju punkte ja mille võitis parima koefitsiendiga Valeri Kondratjuk.


Male: Toimus SK Diagonaal välkmale järjekordne etapp
20.01.2020

Kohtla-Järve spordihoone malesaalis toimunud SK Diagonaal välkmale 6. etapi võitis klubi esindav Kirill Smorodkin 7,5 punktiga.


Korvpall: Narva SK Energiale esimene võit
20.01.2020

Ida-Virumaa meistriliigas võitis Narva SK Energia Sillamäe Kalev/Gümnaasiumi võistkonda tulemusega 91:73.


Vabamaadlus: Kuldkaru spordiklubile üldvõit
20.01.2020

Porvoos toimunud Eesti - Soome maavõistlusel U20 vanuseklassis saavutas klubidest üldvõidu Kohtla-Järve Spordiklubi "Kuldkaru".


Judo: Boriss Stupkin Eesti täiskasvanute meister
20.01.2020

Tartus toimunud Eesti täiskasvanute meistrivõistlustel judos saavutas Boriss Stupkin -66 kg kaalukategoorias I koha, see on talle juba kolmas täiskasvanute meistritiitel.


Vabamaadlus: Erik Reinbokile pronksmedal
20.01.2020

Prantsusmaal, Nice's toimunud Grand Prix de France Henri Deglane 2020 saavutas Ida-Virumaa ja Kohtla-Järve möödunud aasta parim meessportlane Erik Reinbok -79 kg kaalukategoorias III koha.


Võrkpall: Põlevkivi Volle alustas
21.01.2020

Põlevkivi Volle esimeses kohtumises olid vastamisi Narva karjääri ja Estonia kaevanduse võistkonnad. Turniiril osalevad veel VKG Ojamaa kaevanduse ja Peamaja võistkonnad.


Taekwon-Do: Lüganuse valla noored Põhjamaade meistrid
21.01.2020

WT taekwondo klubi "Idablokk" kadetid osalesid Norras Oslos toimunud Põhjamaade meistrivõistlustel. Kokku pälviti kuus kuld-, kaks hõbe- ja üks pronksmedal.




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles