Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 


Sünni-aastapäevad
Normak, Agu (66) 04.11.1953 - 05.04.2008 (11)
Muratov, Vladimir (63) 11.11.1956 - 13.03.2006 (13)
Unger, Martin (76) 15.11.1943 - 14.10.2010 (9)
Jalak, Jüri (73) 17.11.1946 - 04.03.2004 (15)

Surma-aastapäevad
Abrjutina, Svetlana (64) 13.01.1955 - 13.11.2010 (9)
Transtok, Aleksander (94) 26.01.1925 - 16.11.2014 (5)
Talpas, Avo (73) 28.06.1946 - 27.11.1979 (40)

Kalender

Petank: Voka III sisekarikavõistlused IV etapp
Aeg: 23.11.2019 11:00 - 23.11.2019 14:00:00
Korraldaja: Johannes Neiland


Kergejõustik: Kohtla-Järve lahtised meistrivõistlused
Aeg: 23.11.2019 11:00 - 23.11.2019 14:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Viktor Predbannikov

Kohtla-Järve Spordikeskuse kergejõustikuhall Ahtme mnt. 61


Ujumine: Laste karikas
Aeg: 23.11.2019 12:00 - 23.11.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi bassein


Võrkpall: Eesti Naiste I liiga: Jõhvi SK - Gerardo's Toys Neemeco
Aeg: 23.11.2019 13:00 - 23.11.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Jõhvi Spordikool


Jalgpall: Betsafe saaliliiga: S.Sillamäe FC NPM Silmet - S.Sillamäe Alexela
Aeg: 23.11.2019 17:00 - 23.11.2019 18:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Male: SK Diagonaal välkmale IV etapp
Aeg: 24.11.2019 10:30 - 24.11.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Võrkpall: Jõhvi lahtised MV meeskondadele
Aeg: 24.11.2019 11:00 - 24.11.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk


Korvpall: Ida-Virumaa MV esiliiga: KK Pühajõe - Virumaa Politsei Spordiselts
Aeg: 24.11.2019 13:00 - 24.11.2019 14:30:00
Toimumiskoht: Voka spordihoone


Korvpall: Ida-Virumaa MV esiliiga: KK Pühajõe - Virumaa Politsei Spordiselts
Aeg: 24.11.2019 13:00 - 24.11.2019 14:50:00
Toimumiskoht: Voka spordihoone


Ujumine: Talisuplejate ühisujumine
Aeg: 24.11.2019 15:00 - 24.11.2019 17:00:00
Korraldaja: Johannes Neiland

Voka tiik


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10

Uudised


Kergejõustik: Sillamäe ultrajooksu registreerimine on avatud
01.11.2019

1. novembril avanes aadressil www.gurmeejooksud.ee tuleva aasta 5. ja 6. septembril toimuva neljanda Sillamäe ultrajooksu registreerimine. Jooksjatel on võimalus valida nelja ultrajooksu vahel: 24 h, 12 h, 6 h ja 100 km.


Korvpall: KK HITO/BC Karjamaale järjekordne kaotus
01.11.2019

Saku II liigas kaotas KK HITO/BC Karjamaa võõrsil Betoonimeister/SK Nord/Cramo võistkonnale tulemusega 77:86.


Jalgpall: S.Narva United FC ja II võidud
02.11.2019

Betsafe saaliliiga II voorus võitis S.Narva United FC S.Tartu Ravens Futsal Ares Security võistkonda tulemusega 3:2, kusjuures kohtumine algas kohe esimesel mänguminutil omaväravaga ja vaheajale mindi 1:2 kaotusseisus. Saalijalgpalli karikasarja 1/16 finaalis sai S.Narva United FC II loobumisvõidu S.FC Sillamäelt.


Jalgpall: Narva Transile ja Sillamäe Kalevile võit
02.11.2019

Premium liiga 35. voorus võitis JK Narva Trans kodus JK Tallinna Kalev tulemusega 2:0 (0:0). Esiliiga B esimeses üleminekumängus võitis JK Sillamäe Kalev võõrsil Läänemaa JK tulemusega 2:0, poolaeg 1:0.


Jalgpall: Sillamäe võistkondadele võit ja kaotus
02.11.2019

Betsafe saaliliiga 2. voorus võitis S.Sillamäe FC NPM Silmet võõrsil S.JK Kohila tulemusega 9:5 (4:3), kusjuures 5 väravat lõi selles kohtumises Gennadi Zhukov. S.Sillamäe Alexela aga pidi kodus vastu võtma kaotuse S.Viimsi FC Smsraha võistkonnalt tulemusega 4:9 (3:5).


Kabe: Toimus INTO seeriaturniiri 11 etapp
03.11.2019

Jõhvi seltsimajas toimunud seeriaturniiri 11. etapi võitis täisedu 6 punktiga 6 st Heino Int.


Jäähoki: Ida-Virumaa võistkondadele kaotused
03.11.2019

Coolbet Hokiliigas kaotas Kohtla-Järve HC Everest kodus Välk 494 tulemusega 2:12 (0:5; 0:2; 2:5) ja Narva PSK samuti kodus HC Viking Tallinnale tulemusega 2:4 (1:1; 1:2; 0:1).


Kergejõustik: Jekaterina Mirotvortsevalt lõppeval aastal kõige rohkem uusi rekordeid ja nende parandusi
03.11.2019

Jekaterina Mirotvortseva püstitas ja parandas kokku lõppeval aastal erinevates vanuseklassides 33 rekordit.


Korvpall: Ida-Virumaa meistrivõistlustel peeti järjekordsed kohtumised
04.11.2019

Tööriistamarket/Lüganuse võitis Narva SK Energiat tulemusega 94:62 ja BK Narva Iisaku/RHKK tulemusega 131:88. Tööriistamarket/Lüganuse sai ka teise võidu kui võitis Lääne-Virumaa karikavõistluste korduskohtumises Võsu võistkonda tulemusega 72:59.


Male: Toimus SK Diagonaal kiirmale III etapp
04.11.2019

Kohtla-Järvel toimunud kiirmale III etapi võitis Nikolai Dunajev Kiviõli Maleklubist Lootus.


Laskmine: Toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises
04.11.2019

Narvas toiumunud Ida-Virumaa lahtistel meistrivõistlustel tuli kahekordseks võitjaks Aleksandra Moissejeva, kes võitis tüdrukutest harjutuse 40 lasku ja naiste klassis 60 lasku õhupüstolist laskmises.


Vabamaadlus: Medalid rahvusvaheliselt võistluselt
04.11.2019

Riias toimunud rahvusvahelistel 21. Pauls Budovskise mälestusvõistlustel vaba-ja naistemaadluses saavutasid auhinnalised kohad SK Kuldkaru esindajatest: mehed -74 kg Maksim Tarassov 3. koht ja -86 kg Nikita Tšehhonin 2. koht, noored U9 -39 kg Gert Raudsepp 2. koht ja U11 -54 kg Dmitri Kazak 2. koht.


Jalgrattasport: Narvas toimus Soudal CX Karikasarja viies etapp
05.11.2019

Parim Ida-Virumaa esindaja Narvas Pähklimäe Terviseradadel toimunud Soudal CX Karikasarja viiendal etapil oli Vladimir Všivtsev, kes MSen2 vanuseklassis saavutas kolmanda koha.


Korvpall: Ida-Virumaa karikasarjas on toimunud esimesed kohtumised
05.11.2019

BK Narva võitis Sillamäe Kalev/Gümnaasiumi tulemusega 92:55 ja KK HITO/Elvarem Jõhvi Kossutiimi tulemusega 96:70.


Kergejõustik: Dmitri Aristov võitis Reinpauli jooksu
05.11.2019

Ebaveres toimunud 27. Reinpauli maastikujooksu võitsid Dmitri Aristov ja Katrin Zaitseva. Dmitri Aristov läbis 10 km pikkuse põhidistantsi ajaga 38.16.


Male: Läänemere maletähtede turniiri raames toimus välkturniir
06.11.2019

Narvas toimuval Läänemere maletähtede turniiri raames toimunud välkturniiril kogusid kolm mängijat Juri Firstov, Aleksandr Jazdanovs (Lätist) ja Andrei Timošin ühepalju 7 punkti.


Võrkpall: Alutaguse naistele rahvaliigas võit
06.11.2019

Rahvaliiga II tugevusgrupis saavutas Alutaguse naiskond teise võidu kui võõrsil võideti Sandpiti naiskonda tulemusega 3:0 (25:14; 25:21; 26:24).


Kergejõustik: Toimusid Ida-Virumaa klubide võistlused "IAAF Laste kergejõstik"
07.11.2019

Kohtla-Järve Spordikeskuse Ahtme kergejõustikuhallis toimusid Ida-Virumaa klubide võistlused "IAAF Laste kergejõstik" programmi järgi. Võistlustel osalesid võistkonnad Narvast, Sillamäelt, Kohtla-Järvelt ja Jõhvist - kokku 8 võistkonda. Nooremas vanuserühmas võitis Jõhvi Spordikooli võistkond ja vanemas rühmas Kohtla-Järve "Tsefei" klubi võistkond.


Jalgpall: Narva Ganzale lisaajal võit
07.11.2019

Saalijalgpalli karisarja 1/16 finaalis võitis S.Narva SK Ganza SRL.Rasmus Värki Jalgpallikooli lisaaja väravast 7:6. Poolajale mindi 3:2 võiduseisus, kuid normaalaeg lõppes 6:6 viigiga.


Korvpall: Alutaguse KK jätkab karikasarjas
07.11.2019

Ida-Virumaa karikasarjas võitis Alutaguse KK võistkond KK Pühajõe tulemusega 109:69.


Male: Läänemere maletähed võitis Venemaa võistkond
09.11.2019

Narvas toimunud noorte võistkondliku maleturniiri võitis Venemaa, järgnesid Läti ja Eesti I võistkond.


Jalgpall: Toimusid viimased kohtumised meistriliigas
09.11.2019

Premium liiga viimases voorus võitis JK Narva Trans küll FC Kuressaare võistkonda tulemusega 1:0, kuid sellest ei piisanud, et tulla viiendaks. Samal ajal võitis Tartu JK Tammeka Nõmme Kalju FC 3:2 ja tuli ühe punktiga Transi ees viiendaks.


Kabe: Kabeklubi INTO meister on Heino Int
10.11.2019

Jõhvi seltsimajas toimunud kabeklubi Into meistrivõistlused võitis kaotuseta Heino Int 6 punktiga 8st.


Veteranid: SK Diagonaal seeniorid osalesid Eesti meistrivõistlustel
10.11.2019

Tartus toimunud Eesti meistrivõistlustel kiirmales seenioridele jagas Einar Vaino klassis S65 3.-5. kohta, aga koefitsiendiga jäi 5. kohale, kusjuures oma vanuseklassis ei kaotanud ta ühtki partiid, kaotused tulid noorematega.


Jalgpall: JK Järve lõpetas hooaja kaotusega
10.11.2019

Esiliiga viimases kohtumises kaotas Kohtla-Järve JK Järve kodus Rakvere JK Tarvas tulemusega 2:3, poolajale mindi 1:0 eduseisus.


Jalgpall: Sillamäe NPM Silmet kaotas kodus
10.11.2019

Betsafe saaliliiga 3. voorus kaotas S.Sillamäe FC NPM Silmet S.Tartu Ravens Futsal Ares Security võistkonnale tulemusega 2:6, poolaeg lõppes 0:0 viigiga.


Korvpall: Tööriistamarket/Lüganusel edukas nädalavahetus
11.11.2019

Nädalavahetusel võitis Tööriistamarket/Lüganuse Ida-Virumaa karikasarjas Virumaa Politsei Spordiseltsi tulemusega 84:71 ja Lääne-Virumaa Kossuliigas 1JVBR võistkonda tulemusega 85:78.


Tõstmine: Angelina Matjuhhina Eesti U20 meister
11.11.2019

Valga Spordihoones toimunud Eesti U20 meistrivõistlustel saavutas Angelina Matjuhhina I koha püstitades uue Eesti rekordi tõukamises -59 kg kehakaalus. Ta oli parim ka samas toimunud Alfred Neulandi XX mälestusvõistlustel. Artjom Matjuhhin püstitas samuti uue Eesti noorterekordi tõukamises -55 kg kehakaalus.


Varia: Kaliningradis toimus "Legends Dog 2019"
11.11.2019

Nädalavahetusel Kaliningradis toimunud canicrossis (maastikujooks koeraga) saavutas Aleksandr Vassiljev 5,3 km distantsil I koha.


Discgolf: Võisteldi Alutaguse KOtkapoja rajal
11.11.2019

Arvatavasti viimast korda võisteldi Alutaguse Kotkapoja rajal kus edasijõudnute klassis võitis Kristen Milk, talle järgnesid Hillar Neiland ja Avo Sambla.


Male: Kohtla-Järvel toimusid lahtised noorte meistrivõistlused
11.11.2019

Kohtla-Järve lahtistel noorte meistrivõistlustel saavutas poiste U10 vanuseklassis I koha Andrei Akulistõi (MK Areng), tüdrukute U10 Nadežda Pritulina (SK Valge Ratsu) ja U12 vanuseklassis Lev Sizov (SK Valge Ratsu).


Korvpall: Enteh võitis kodus peetud kohtumise
11.11.2019

Ida-Virumaa meistrivõistluste põhiturniiril võitis Enteh Narva SK Energiat tulemusega 86:70 ja juhib praegu turniiritabelit.




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles