3031

0

Korvpall: Tööriistamarket/Lüganusel edukas nädalavahetus
11.11.2019

Nädalavahetusel võitis Tööriistamarket/Lüganuse Ida-Virumaa karikasarjas Virumaa Politsei Spordiseltsi tulemusega 84:71 ja Lääne-Virumaa Kossuliigas 1JVBR võistkonda tulemusega 85:78.

Tõstmine: Angelina Matjuhhina Eesti U20 meister
11.11.2019

Valga Spordihoones toimunud Eesti U20 meistrivõistlustel saavutas Angelina Matjuhhina I koha püstitades uue Eesti rekordi tõukamises -59 kg kehakaalus. Ta oli parim ka samas toimunud Alfred Neulandi XX mälestusvõistlustel. Artjom Matjuhhin püstitas samuti uue Eesti noorterekordi tõukamises -55 kg kehakaalus.

Varia: Kaliningradis toimus "Legends Dog 2019"
11.11.2019

Nädalavahetusel Kaliningradis toimunud canicrossis (maastikujooks koeraga) saavutas Aleksandr Vassiljev 5,3 km distantsil I koha.

Discgolf: Võisteldi Alutaguse KOtkapoja rajal
11.11.2019

Arvatavasti viimast korda võisteldi Alutaguse Kotkapoja rajal kus edasijõudnute klassis võitis Kristen Milk, talle järgnesid Hillar Neiland ja Avo Sambla.

Male: Kohtla-Järvel toimusid lahtised noorte meistrivõistlused
11.11.2019

Kohtla-Järve lahtistel noorte meistrivõistlustel saavutas poiste U10 vanuseklassis I koha Andrei Akulistõi (MK Areng), tüdrukute U10 Nadeþda Pritulina (SK Valge Ratsu) ja U12 vanuseklassis Lev Sizov (SK Valge Ratsu).

Korvpall: Enteh võitis kodus peetud kohtumise
11.11.2019

Ida-Virumaa meistrivõistluste põhiturniiril võitis Enteh Narva SK Energiat tulemusega 86:70 ja juhib praegu turniiritabelit.