Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov

Jalgpall: Naiste II liiga: Kohtla-Järve JK Järve (N) - Põlva FC Lootos II (N)
Aeg: 22.09.2019 13:00 - 22.09.2019 15:00:00

Jalgpall: Esiliiga: Kohtla-Järve JK Järve - PÄrnu JK Vaprus
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion

Jalgpall: Naiste II liiga: JK Narva Trans (N) - Pärnu JK Vaprus (N)
Aeg: 22.09.2019 16:00 - 22.09.2019 18:00:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion

Jalgpall: Transile võõrsilt kaotus
22.09.2019

Premium liiga 30. voorus kaotas JK Narva Trans Tallinna FCI Levadiale esimesel poolajal löödud väravast 0:1.

Kergejõustik: Narva Kreenholmi jooksuga lõppes Narva jooksusari
22.09.2019

Narva jooksusarja viimasel etapil Kreenholmi jooksul olid 5 km distantsil kiiremad Dmitri Aristov ja naistest Jelizaveta Ševtsova. Kolmandana lõpetas Vjatšeslav Košelev (M50 I koht). Kokku oli jooksul osalejaid 173. Jooksusarja esikolmikud: Dmitri Aristov, Vjatšeslav Košelev, Artjom Fjodorov ja Jelizaveta Ševtsova, Erika Bugrova, Natalja Sazonova.

Rullsuusatamine: EVIKO Suusarull lõppes Tartu etapiga
22.09.2019

Tartu etapilt Andero Virkebaule (Alutaguse Suusaklubi) tubli 4. koht, kokkuvõttes hooajal 6 (19 konkurenti M12 vanuseklassis). Oli huvitav võistlus, kus kõigepealt joosti 1,2 km krossijooksu ja siis tossude vahetus suusasaabaste vastu ning rullsuuskadega 2,4 km uisku.

Rogain: Kohtla-Nõmmel toimus XT sügisrogain
22.09.2019

Kohtla-Nõmme XT sügisrogaini võitis võistkond Improvised, XT sügisrogain ratas võistkond Värska Originaal. Ida-Virumaa võistknd Seiklejad (Arvo Sala, Jonne Rooma, Jan Aas) lõpetas 17.

Ekstreemsport: Sillamäe Ultra võit läks Lätti
22.09.2019

Sillamäe 24-tunni ultrajooksu võitis lätlane Janis Actins, kes läbis ööpäevaga 237,142 kilomeetrit. Parima eestlasena sai Hannes Veide teise koha. Naistest võitis jooksu Marjaliisa Umb 178,823 kilomeetriga. German Terehhov lõpetas kuuendana, läbides 160,2 km.

Jalgpall: Järve naised mängisid viiki, Transi omad kaotasid
22.09.2019

Naiste II liiga 14. voorus mängis Kohtla-Järve JK Järve (N) 0:0 viiki Põlva FC Lootos (N), JK Narva TRans (N) aga kaotasid Pärnu JK Vaprus (N) tulemusega 0:4 (0:1).

Male: Kohtla-Järvel lõppesid noorte võistkondlikud meistrivõistlused
22.09.2019

Osales kuus võistkonda. Võitis Tallinna Maleklubi I, järgnesid Narva Spordiklubi Maletäht (Deniss Andrijaškin, Rihard Aga, Vlad Protassov, Ksenja Ivanova, Arina Poluektova, Arseni Nikitin) ja Tallinna Maleklubi II.

Jalgpall: Järvele kodus järjekordne kaotus
22.09.2019

Esiliiga 30. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve Pärnu JK Vaprus tulemusega 1:3, poolaeg lõppes 1:1 viigiga.