Esilehele      Sisukord
Esilehele
Oktoober 2019
ETKNRLP
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kalender

Jahilaskmine: Aru kult 2019
Aeg: 14.09.2019 10:00 - 14.09.2019 16:00:00
Korraldaja: Ida-Viru jahilaskurklubi, Kaupo Tihvan


Lauatennis: Toila valla karikavõistluste I etapp
Aeg: 14.09.2019 10:00 - 14.09.2019 14:00:00
Toimumiskoht: Voka spordihoone

Osavõtt Eesti reitng 150+
Lisainfo Kalle Lehismets 502 1190


Kepikõnd: Kepikõnni päev
Aeg: 14.09.2019 10:00 - 14.09.2019 12:00:00
Toimumiskoht: Narva Äkkeküla Pähklimäe terviserajad

Plakat


Rullsuusatamine: Narva rullisõit
Aeg: 14.09.2019 11:00 - 14.09.2019 14:00:00
Korraldaja: Narva Äkke suusaklubi, Vladimir Všivtsev

Äkkeküla.


Matkamine: Aidu mäestiku avastusretk elektriratastel
Aeg: 14.09.2019 11:00 - 14.09.2019 14:30:00

Korraldaja Matkajuht OÜ.


Kergejõustik: Jõhvi rahvajooks
Aeg: 14.09.2019 11:00 - 14.09.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihalli staadion

Plakat


Judo: XIX rahvusvaheline judoturniir "Narva Cup"
Aeg: 14.09.2019 11:00 - 14.09.2019 19:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus
Korraldaja: Narva spordiklubi Buffen-do, Ivan Novitski


Korvpall: 3vs3 saalis
Aeg: 14.09.2019 11:00 - 14.09.2019 14:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Eola, Igor Pugatšov


Jalgpall: II liiga: JK Sillamäe Kalev - Jõgeva SK Noorus-96
Aeg: 14.09.2019 13:00 - 14.09.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion



Uudised


Veteranid: Ida-Virumaa seeniorsportlased Euroopa meistrivõistlustel
14.09.2019

Itaalias peetavatel Euroopa meistrivõistlustel seenioridele kergejõustikus saavutas Andrei Morozov (M45) Kohtla-Järvelt odaviskes 15 osaleja seas 5. koha tulemusega 50.22. Viktor Kruuse (M65) Narvast jooksis 100 m finaalis, kus jäi ajaga 16.30 seitsmendaks.


Kergejõustik: Püssi seeriajooksu V etapi põhijooksul kiirem Dmitri Aristov
14.09.2019

Püssi mõisajooksu 6,3 km distantsi võitis Dmitri Aristov, 3,3 km distantsil olid kiiremad Eerik Hudilainen ja Julia Kiseljova.


Kergejõustik: Jõhvis kiirem Mark Abner
14.09.2019

34. Jõhvi rahvajooksu 10 km distantsi võitis Mark Abner (Treeningpartner Sportland noortetiim) Dmitri Aristovi (Treeningpartner jooksutiim), kes oli ühtlasi parima Ida-Virumaa esindaja ja Mohhamed Nedi (MTÜ Enn Selliku jooksutiim) ees. Jõhvi kiirem oli Tanel Leisalu. Naistest võitis Moonika Pilli, järgnesid Hilllevi Velba, kes oli parim nii Ida-Virumaa kui Jõhvi esindaja ning Saina Mamedova Toila Gümnaasiumist.


Jalgpall: Trans mängis viiki, Sillamäe ja Järve II võidukad
14.09.2019

Premium liiga 28. voorus mängis JK Narva Trans võõrsil 2:2 (1:1) viiki Nõmme Kalju FC. II liiga 20. voorus võitis JK Sillamäe Kalev kodus Jõgeva SK Noorus-96 tulemusega 5:0 ja Kohtla-Järve JK Järve II võõrsil FC Jõgeva Wolves tulemusega 5:1.




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles