Aeg: 18.08.2019 11:00 - 18.08.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Mäetaguse põhikooli staadion

Aeg: 18.08.2019 11:30 - 18.08.2019 18:00:00

Matkamine: Tõukerattamatk Peipsi rannakülades
Aeg: 18.08.2019 12:50 - 18.08.2019 15:20:00
Korraldaja: Alutaguse matkaklubi

Lauatennis: Toimus Ida-Lääne Virumaa sõpruskohtumine
18.08.2019

Jõhvi spordihallis toimunud sõpruskohtumise võitsid seekord nooremad Lääne-Virumaalt, kuid mängud olid tasavägised ning põnevust jätkus viimase mänguni.

Kergejõustik: Püssi seeriajooksu V etapp joosti Uljastel
18.08.2019

6,5 km distantsil oli kiirem Dmitri Aristov, 3,5 km distantsil Luna-Aleksandra Lagoda ja Alex Ojava.

Motosport: Koduradadelt medalid
18.08.2019

Toilas toimunud motokrossil saavutasid Fred-Georg Pääro MX Open C ja Riho Unt NX Open D Pühajõe MK II koha. MX A saavutas Aleksei Vinogradov Narva SK Energia II koha, ka Eesti karikavõistluste arvestuses on ta teine. Võit kuulus Venemaa esindajale Viacheslav Golovkinile.

Motosport: Toilas selgus Pitbike Open Eesti meister
18.08.2019

Pitbike Open Eesti meistriks sõitis täna Pühajõe motokeskuses end peale tasavägist hooaega Heido Havam (Honda, HRC Eesti Racing Team). Kolmanda koha saavutas Jõhvist pärit Marko Lepik (BucciMoto, Mini RC).

Kergejõustik: Jekaterina Mirotvortseva Eesti meister käimises
18.08.2019

Tallinnas, Kadrioru staadionil peetud Eesti meistrivõistlustel saavutas Jekaterina Mirotvortseva (KJK Kalev Sillamäe) naiste 10000 m käimises I koha.

Võrkpall: Mäetagusel toimus 3vs3 III etapp
18.08.2019

Ida-Virumaa võistlussarja 3vs3 III etapil olid võidukad meestest võistkond TTK - Taivo Valdur, Toomas Stroo, Kristjan Palm, naistest Alutaguse - Mirjam Vinkler, Marjaana Lepiste, Annika Altoja, M35+ Narva - Georgi Korotkov, Aleksei Jevgrafov, Anatoli Selevko ja N35+ VK Viro - Aime Luuk, Mirjam Vinkler, Marjaana Lepiste.