0

Triatlon: Uljaste triatloni võitis Jaanus Undrest
15.07.2019

Uljaste triatloni võitis Jaanus Undrest Sõmerult, kes esimese ala ujumise lõpetas kolmandana, teised alad aga võitis.

Triatlon: Tartus toimunud triatloni olümpiadistantsilt vanuseklassis M50-54 kolmas koht
15.07.2019

Tartus toimunud triatloni olümpiadistantsil ( 1500 m ujumist+40km rattast+10 km jooksu)saavutas Jõhvilane Dmitri Aleksejev vanuseklassis M50-54 (14 osavõtjat vanuseklassis) 3. koha ajaga 2h 14min 30sek. Üldarvestuses oli 38, lõpetajaid 195. Üldvõitja aeg 1h 59 min 59 sek

Rullsuusatamine: Pannjärvel toimus EVIKO suusarulli II etapp
15.07.2019

EVIKO Suusarulli II etapil, mis koosnes takistusjooksust ja klassikarullist sai Alutaguse Suusaklubi esindajatest Herta Rajas N12 vanuseklassis II ja Ragnar Krauvärk M16 vanuseklassis III koha. M45+ vanuseklassis võitis Andrus Veerpalu.