Rulluisutamine: Ida-Virumaa rullisari 2019 2. etapp
Aeg: 02.07.2019 00:00 - 02.07.2019 00:00:00
Korraldaja: Spordiklubi Jõhvi RS, Priit Kaasik

Kohtla-Järve Tööstuspark. Sprint/teatevõistlus.

Võrkpall: Suvevolle IV etapp
Aeg: 02.07.2019 18:00 - 02.07.2019 21:00:00
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jõhvi jalgpallistaadioni harjutusväljak. Eelregistreerimine Eesti Võrkpalli Liidu kodulehel või kohapeal kuni kella 17.45.

Jalgpall: JK Järvele võõrsilt viik
02.07.2019

Esiliiga 18. voorus mängis Kohtla-Järve JK Järve Tallinnas Maarjamäe staadionil 2:2 viiki Tallinna FCI Levadia U21. Poolaeg kaotati 0:2. 56 mänguminutil lõi värava Duvan Mosquera Torres ja minut enne normaalaja lõppu viigivärava Christ Axel Fabrice Konan.

Orienteerumine: Iisakus toimus öine orienteerumisjooks
02.07.2019

Iisakus Vabadussõja kangelase Reinhold Sabolotnõi mälestuspäeva raames toimunud öisel orienteerumisjooksul olid 22 KP 5,4 km rajal kiiremad Greta-Maria Pisarev ja Allan Roosimägi, 16 KP 4,56 km rajal Helge Murutalu Ja Arvo Sala. Militaarrajal oli kiirem Robert Nagel.

Kergejõustik: Ida-Virumaa staadionimaraton läheb taas tuurile