0

Male: Toimus kiirmale järjekordne etapp
06.05.2019

Kohtla-Järvel toimunud SK Diagonaal kiirmale IX etapi võitis Spordiklubi Reval-Sport esindaja Sten Kasela.

Petank: Toimus Kohtla-Järve 18. karikavõistluste 1. etapp
06.05.2019

Kohtla-Järve petangiväljakutel toimunud 18. karikavõistluste 1. etapi võitis trio Ivar Viljaste, Matti Vinni, Oleg Rõndekov.

Korvpall: Lüganusele pronksmedalid
06.05.2019

Ida-Virumaa esiliiga pronksikohtumises võitis Lüganuse Entehi võistkonda tulemusega 86:78.

Raha: Riik toetab suuri Ida-Virumaa spordiüritusi
06.05.2019

Integratsiooni Sihtasutus toetab Ida-Virumaal jooksusarja Narvas ja Narva-Jõesuus, Narva Energiajooksu, motokrossi Kiviõlis ning Eesti ja Vene jalgpallitähtede sõpruskohtumist.

Korvpall: Narvas toimus noorteturniir "Narva Basket Gallaktic"
06.05.2019

Narvas toimunud noorteturniiri võitis tüdrukutest Narva Paemurru Spordikooli ja poistest Läti Smiltene/Palsmane võistkond.

Kergejõustik: Eesti meistrivõistlustelt murdmaajooksus neli medalit
06.05.2019

Järvakandis toimunud Eesti murdmaajooksu meistrivõistlustel saavutasid Sillamäe KJK Kalev esindajad neli medalit: kuldmedalid said Nu20 vanuseklassis Jelizaveta Ševtsova 3 km distantsil ja U18 vanuseklassis Jekaterina Mirotvortseva 2 km distantsil.