Aeg: 10.03.2019 10:30 - 10.03.2019 16:00:00

Suusatamine: Narva linna meistrivõistlused
Aeg: 10.03.2019 11:00 - 10.03.2019 14:30:00
Toimumiskoht: Narva Äkkeküla Pähklimäe terviserajad
Korraldaja: Narva Äkke suusaklubi, Vladimir Všivtsev

Aeg: 10.03.2019 14:00 - 10.03.2019 16:00:00

Voka Spordihoone juures, Metsa tn 2.

Korvpall: Saku II liiga: BC Narva - Võrumaa
Aeg: 10.03.2019 17:00 - 10.03.2019 18:30:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla

Veteranid: Eesti kergejõustikuseenioride talvistelt meistrivõistlustelt medalid narvakatele
10.03.2019

Tallinna spordihallis toimunud talvistel meistrivõistlustel saavutas I koha Viktor Kruuse 60 m jooksus ajaga 6.70 ja Valeri Fedjušin kolmikhüppes tulemusega 14.87. Need tulemused on arvestatud koefitsiendiga.

Kergejõustik: Pippi-Lotta Enokile mitmevõistluse võistkondlikelt Balti meistrivõistlustelt U18 vanuseklassis hõbemedal
10.03.2019

Leedus, Šiauliais toimunud U18 ja U20 mitmevõistluse võistkondlikel Balti meistrivõistlustel Eesti koondises esinenud Pippa-Lotta Enok saavutas U18 vanuseklassis hõbemedali3778 punktiga.

Kabe: Toimusid Jõhvi meistrivõistlused kiirkabes
10.03.2019

Jõhvi Seltsimajas toimunud Jõhvi meistrivõistlustel kiirkabes saavutas tihedas konkurentsis esikoha Vello Velbaum, teine oli Aleksandr Serõn ja kolmas Valentin Krehhov.

Suusatamine: Eesti noorte meistrivõistlustelt teatesõitudes medalid
10.03.2019

Haanjas toimunud Eesti noorte meistrivõistlustel saavutasid Alutaguse Suusaklubi võistkonnad M16 ja M18/M20 3x5 km distantsil III koha.

Korvpall: BC Narva võitis põhiturniiri viimase kohtumise
10.03.2019

Saku II liigas võitis BC Narva Võrumaad tulemusega 83:71 ja lõpetas põhiturniiri oma alagrupis kuuendana ning jätkab nüüd kohamänge 9.-16. kohani.

Petank: Kenneth Muusikus ja Tõnis Neiland Eesti sisemeistrid
10.03.2019

Eesti sisemeistrivõistlustest paarismängus võttis osa 26 võistkonda. Esikoha saavutasid Kenneth Muusikus ja Tõnis Neiland Viru Spordiklubist. Eesti reitinguvõistluse Toila SPA auhindadele võitis trio Jaan Sepp, Mait Metsla, Oskar Sepp, kolmanda koha said Ivar Viljaste, Matti Vinni, Toomas Hoole.

Male: Toimus SK Diagonaal kiirmale 8. etapp
10.03.2019

SK Diagonaal kiirmale 8. etapi võitis Einar Vaino.

Ujumine: Eneli Jefimovalt veel üks noorterekord
10.03.2019

Eesti karikavõistluste teisel päeval püstitas Eneli Jefimova Sillamäe Ujumisklubist Kalev noorterekordi 50 m rinnuliujumises ajaga 32,76, millega oli finišis teine. Teine oli ta ka 200 m rinnuliujumises. Esikoha saavutas Sofja Krivorukova Ujumisklubist Aktiiv 200 m seliliujumises.