Aeg: 10.02.2019 14:00 - 10.02.2019 15:00:00

Korvpall: Saku II liiga: BC Narva - Eesti Maaülikool/Ülenurme
Aeg: 10.02.2019 17:00 - 10.02.2019 18:30:00

Jalgpall: Betsafe saaliliiga: S.Narva SK Ganza - S.Tallinna SK Augur Enemat
Aeg: 10.02.2019 19:00 - 10.02.2019 20:30:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus

Suusatamine: Aveli Uustalu võitis Tallinna maratoni
10.02.2019

21. Tallinna suusamaratoni lõpetas Aveli Uustalu naistest esimesena, üldjärjestuses 44. Meestest näitas parimat tulemust Allain-Marco Anton, kes lõpetas kümnendana, M20 klassis oli esimene.

Jäähoki: HC Everesti esimene võit, Narva Unitedile suur kaotus
10.02.2019

Coolbet hokiliga V ringis võitis Kohtla-Järve HC Everest Tondiraba Jäähallis Tallinna Kalev/Vikingit tulemusega 5:2 (2:1; 2:1; 1:0), Narva PSK kaotas Tartus sealsele Välk 494 0:8 (0:2; 0:3; 0:3).

Kergejõustik: Talvistelt U18, U20, U23 meistrvõistlustelt medalid (täiendatud teise päeva tulemustega)
10.02.2019

Eesti meistriteks tulid käimises U23 5000 m Kirill Titov, U18 5000 m Dmitri Butsenko ja 3000 m Jekaterina Mirotvortseva, U18 Grigori Velikanov kolmikhüppes (kõik KJK Kalev Silamäe), U23 3000 m käimises Lada Rosljakova ja U20 Alesja Laagus, U23 Kirill Varnatšov 200m jooksus (kõik NPSK Narvic), U18 Pippi-Lotta Enok (KJK Visa) 60 m tõkkejooksus ja U23 Deniss Šalkauskas (Tartu Ü. ASK) 800 m ja 1500 m jooksus.

Kabe: Toimusid Jõhvi meistrivõistlused vene kabes
10.02.2019

Jõhvi Seltsimajas toimunud Jõhvi meistrivõistlustel vene kabes saavutas tihedas konkurentsis esikoha Aleksandr Serõn, teine oli Rene Tammik ja kolmas Heino Int.