Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 


Sünni-aastapäevad
Golubenko, Anastassia (53) 02.02.1966 - 12.04.2012 (7)
Kozlov, Valeri (58) 02.02.1961 - 04.07.2017 (2)
Rooks, Ivar (86) 08.02.1933 - 22.06.2009 (10)
Rubenko, Aleksandr (74) 22.02.1945 - 29.04.2017 (2)

Kalender

Kabe: INTO seeriaturniir 2. etapp
Aeg: 02.02.2019 10:00 - 02.02.2019 14:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi seltsimaja
Korraldaja: Jõhvi kabeklubi Into, Heino Int


Tõstmine: Jõhvi valla meistrivõistlused noortele
Aeg: 02.02.2019 10:00 - 19.02.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi, Tammiku spordihoone
Korraldaja: Jõhvi spordiklubi Edu, Ago Aadumäe


Petank: Ida-Virumaa meistrivõistlused (trio)
Aeg: 02.02.2019 10:00 - 02.02.2019 16:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Voka petangihall.


Jalgpall: Laste jalgpalliturniir 1. päev
Aeg: 02.02.2019 10:00 - 02.02.2019 20:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Lauatennis: Toila valla karikavõistlused 5. etapp
Aeg: 02.02.2019 10:00 - 02.02.2019 14:00:00

Voka spordihoone.


Jalgpall: Betsafe saaliliiga: S.Narva United FC - S.Narva SK Ganza
Aeg: 02.02.2019 19:00 - 02.02.2019 20:30:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Jalgpall: Laste jalgpalliturniir 2. päev
Aeg: 03.02.2019 09:00 - 02.02.2019 16:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Male: SK Diagonaal kiirmale VI etapp
Aeg: 03.02.2019 10:00 - 03.02.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Ujumine: Talisuplejate ühisujumine
Aeg: 03.02.2019 14:00 - 03.02.2019 15:00:00

Voka spordihoone juures Metsa tn 2, info 5622 8909


Võrkpall: Põlevkivi Volle: Estonia - Krabuli Küte
Aeg: 04.02.2019 19:00 - 04.02.2019 21:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall


Leheküljed: [1] 2 3 4 5 6 7

Uudised


Suusatamine: Kommipommi suusasarja kokkuvõte peale teist etappi
01.02.2019

Kahel etapil kokku on osalejaid olnud 121, neist 64 mõlemal etapil. Kaksikjuhtimine on N-10 ja M-40 vanuseklassides.


Korvpall: Virumaa Politsei Spordiseltsile võit
01.02.2019

Ida-Virumaa esiliigas võitis Virumaa Politsei Spordiselts Iisaku meeskonna tulemusega 92:57.


Jäähoki: Narva PSK jättis võidu koju
03.02.2019

Coolbet Hokiliiga V ringi Narvas peetud kohtumise Narva PSK ja Kohtla-Järve HC Everest vahel võitis Narva PSK tulemusega 6:5 (1:1 ; 3:1 ; 1:3 ; 1:0 OT).


Jalgpall: Ganza võitis Unitedi
04.02.2019

Betsafe saaliliiga 13. voorus võitis S.Narva SK Ganza S.Narva United FC tulemusega 5:3, kusjuures poolajale mindi 0:1 kaotusseisus.


Tõstmine: Angelina Matjuhhinalt uued Eesti noorte rekordid
04.02.2019

Tammikus toimunud Jõhvi lahtistel noorte meistrivõistlustel püstitas Angelina Matjuhhina -55kg neidude seas uued Eesti rekordid rebimises 60 kg ja tõukamises 75 kg ning kogusummas 135 kg.


Petank: Vokas selgusid Ida-Virumaa sisemeistrid trios
04.02.2019

Ida-Virumaa sisemeistriteks tulid Kenneth Muusikus, Tõnu Piik ja Ülo Piik viie võiduga. Kokku osales 11 võistkonda.


Suusatamine: Toimus Estoloppeti sarja teine maraton
04.02.2019

21. Tamsalu - Neeruti maratoni lõpetas Vladimir Všivtsev kümnendana, M40 klassis oli neljas. 21km oli naistest kolmas Ele Luuk (lõpetas kahekümne teisena).


Varia: Narva tunnustas parimaid
04.02.2019

Narva kultuurikeskuses Rugodiv tunnustati Narva spordiaasta 2018 parimaid.


Laskesuusatamine: Toimus Värska Originaal noortesarja III etapp
04.02.2019

III etapil saavutasid esikohad Violetta Konopljova N15 vanuseklassis ja Mark Iljin M17 vanuseklassis, ühisstardis olid nad mõlemad teised, kuid seal saavutas esikoha Ruslan Rokhmanov M19, sprndis oli ta kolmas.


Suusatamine: Tehvandil toimusid Eesti meistrivõistlused
04.02.2019

Ida-Virumaa esindajatest saavutas parema tulemuse Aveli Uustalu (Alutaguse Suusaklubi), 5 km distantsil klassika eraldistardist oli neljas (N20 arvestuses teine). Vabatehnika sprindis oli ta kaheksas.


Võrkpall: Põlevkivi Vollel Narva vastane selgunud
05.02.2019

Pääsu eest Põlevkivi Volle finaalturniirile kohtusid Estonia ja Krabuli Kütte võistkonnad. Finaalis kohtub Narvaga Krabuli Küte võites Estonia võistkonda 3:0..


Petank: Toimus Ida-Virumaa masters 4. etapp
05.02.2019

Ida-Virumaa masters 4. etapi üksikmängus võistis Ivar Viljaste, kes finaalis võistis Matti Vinnit.


Male: Toimus SK Diagonaal kiirmale VI etapp
05.02.2019

Kohtla-Järvel toimunud SK Diagonaal kiirmale VI etapi võitis 6 punktiga Sten Kasela Spordiklubist Reval-Sport.


Suusatamine: Narvas sõideti suusaõhtute V etappi
06.02.2019

Ida-Virumaa argipäeva suusaõhtute V etapil näitasid parimaid aegu 1km Anton Sahharov ja Aleksandra Pustošnaja, 2,5km Jevgeni Vološin ja Nadežda Poljakova, 5km Sergei Jurlov ja Alina Potštarjova. Kokku oli osalejaid etapil 75.


Kergejõustik: Ülo Tuur oma vanuseklassis kolmas maratoonar
06.02.2019

2018. a. joostud maratonide edetabelis vanusegruppide lõikes näitas Ülo Tuur kolmandat aega, mille ta jooksis Tartus.


Kergejõustik: Ahtme kergejõustikuhallis toimusid Ida-Virumaa sisevõistlused U10 ja U12 vanuseklassidele
06.02.2019

Kolm alavõitu said: PU12 Konstantin Rondolainen (SK "Tsefei") - 50m, 50m tõkkejooks, kaugus; PU10 Dmitri Kuzmin (KJK Kalev Sillamäe) - 50m, 150m, kaugus; TU12 Alina Ionova (KJK Kalev Sillamäe) - 50m, 300m, kaugus; TU10 Liana Muhhina (Jõhvi SK/KJK Visa) - 50m tõkkejooks, 150m, kaugus.


Kergejõustik: Tartus toimusid 7. Martin Kutmani mälestusvõistlused
06.02.2019

Teivashüppe võitis Reena Koll tulemusega 4.01. 600 m oli kolmas Deniss Šalkauskas (Tartu Ü. ASK).


Varia: Avatud on taotlusvoor spordistipendiumile „Noor ja andekas Ida-Virumaa sportlane“
07.02.2019

Ida-Virumaa ekspertgrupp ootab 20. veebruariks taotlusi spordistipendiumile „Noor ja andekas Ida-Virumaa sportlane“


Varia: Heategevus suurperedele
07.02.2019

EOK korraldab aprillis töökohaspordi kuu. Toimub heategevuslik aktsioon, mille eesmärk on soetada spordivarustust suurperedele (alates viiest lapsest). See tegevus käib läbi Sihtasutuse Dharma.


Suusatamine: Argipäeva suusaõhtute üldkokkuvõte peale viiendat etappi
07.02.2019

Kokku on viiel etapil osalenud 158 suusatajat, kõige rohkem 17 M16 vanuseklassis.


Varia: Riiklikud spordi elutööpreemiad pälvisid Toomas Merila ja Toomas Tõnise
07.02.2019

Valitsus otsustas täna, 7. veebruaril kiita heaks Eesti Spordi Nõukogu ettepaneku ja määrata riikliku spordipreemia Toomas Merilale ja Toomas Tõnisele.


Korvpall: RHKK/Expertline võitis kodus ülisuurelt
07.02.2019

Saku II liiga kohtumises võitis RHKK/Expertline Valgamaa Kutseõppekeskust tulemusega 100:27.


Korvpall: KK HITO/BC Karjamaa jätkab võidulainel
08.02.2019

Saku II liigas võitis KK HITO/BC Karjamaa Jõhvis peetud kohtumises RHKK/EXpertline võistkonda. Esimene veerandaeg võideti tulemusega 19:11, poolajale mindi võiduseisus 41:30. Kolmas veerand lõppes tulemusega 55:46 ja kogu kohtumine 72:55.


Suusatamine: Aveli Uustalu võitis Tallinna maratoni
10.02.2019

21. Tallinna suusamaratoni lõpetas Aveli Uustalu naistest esimesena, üldjärjestuses 44. Meestest näitas parimat tulemust Allain-Marco Anton, kes lõpetas kümnendana, M20 klassis oli esimene.


Jäähoki: HC Everesti esimene võit, Narva Unitedile suur kaotus
10.02.2019

Coolbet hokiliga V ringis võitis Kohtla-Järve HC Everest Tondiraba Jäähallis Tallinna Kalev/Vikingit tulemusega 5:2 (2:1; 2:1; 1:0), Narva PSK kaotas Tartus sealsele Välk 494 0:8 (0:2; 0:3; 0:3).


Kergejõustik: Talvistelt U18, U20, U23 meistrvõistlustelt medalid (täiendatud teise päeva tulemustega)
10.02.2019

Eesti meistriteks tulid käimises U23 5000 m Kirill Titov, U18 5000 m Dmitri Butsenko ja 3000 m Jekaterina Mirotvortseva, U18 Grigori Velikanov kolmikhüppes (kõik KJK Kalev Silamäe), U23 3000 m käimises Lada Rosljakova ja U20 Alesja Laagus, U23 Kirill Varnatšov 200m jooksus (kõik NPSK Narvic), U18 Pippi-Lotta Enok (KJK Visa) 60 m tõkkejooksus ja U23 Deniss Šalkauskas (Tartu Ü. ASK) 800 m ja 1500 m jooksus.


Kabe: Toimusid Jõhvi meistrivõistlused vene kabes
10.02.2019

Jõhvi Seltsimajas toimunud Jõhvi meistrivõistlustel vene kabes saavutas tihedas konkurentsis esikoha Aleksandr Serõn, teine oli Rene Tammik ja kolmas Heino Int.


Koroona: Toimus Jõhvi lahtiste meistrivõistluste 2. etapp novuses
11.02.2019

Jõhvi lahtiste meistrivõistluste 2. etapil oli osalejaid 13. Etapi võitis Arvo Püvi.


Petank: Eesti sisemeistrivõistlustelt hõbe
11.02.2019

Tallinna petangihallis toimunud Eesti sisemeistrivõistlustel tulistmises saavutas II koha Ülo Piik (Viru SK). Osalejaid oli kokku 26.


Jalgpall: Betsafe saaliliigas peeti 14. vooru kohtumised
11.02.2019

S.Narva United Fc võitis võõrsil S.Tartu Ravens Futsal EMÜ SK tulemusega 3:2 (0:0), S.Sillamäe FC NPM Silmet kodus S.Tartu Maksimumi 3:0 (0:0), S.Narva SK Ganza aga pidi kodus vastu kaotuse turniiritabelis teisel kohal olevalt S.Tallinna SK Augur Enemat 2:11 (1:6).


Korvpall: BC Narva võitis kodus
11.02.2019

Saku II liigas võitis BC Narva kodus endast turniiritabelis kõrgemal kohal olevat Eesti Maaülikool/Ülenurme võistkonda tulemusega 83:80.


Tõstmine: Eesti Tõsteliit tunnustas 2018. a. parimaid
11.02.2019

Tartus, A.Le Coq Õllemuuseumis tunnustas Eesti Tõsteliit möödunud aasta parimaid. N13 vanuseklassis tunnistati parimaks Emely Raud, N20 Aleksamdra-Linda Roitman Spordiklubist EDU ja N15 Angelina Matjuhhina Kohtla-Järve Spordiseltsist Kalev.


Suusatamine: Mammastes toimus Alexela-Hawaii Express Noortesarja III etapp
11.02.2019

II etapp oli suusakross. Anette Ahu saavutas N11 vanuseklassis I koha, Herta Rajas N12 III koha ja Aveli Uustalu N20 II koha (kõik Alutaguse Suusaklubi).


Vabamaadlus: Eesti meistrivõistlustelt medalid
12.02.2019

Põlvas Mesikäpa Hallis toimusid tänavused Eesti meistrivõistlused maadluses. Naistemaadluses tuli Eesti meistriks Anita Maškina 53kg, vabamaadluses Erik Reinbok 79kg, Jevgeni Soltruk 86kg ja Timur Alikhanov 97kg, kes kõik esindavad SK Kuldkaru. Võistkondlikult oldi vabamaadluses esimesed, naistemaadluses neljandad.


Varia: Üleskutse vabatahtlikele
13.02.2019

Eesti Maadlusliit ootab vabatahtlikke augustis Tallinnas toimuvale juunioride maailmameistrivõistlustele.


Jalgpall: NPM Silmet kaotas kodus
13.02.2019

Betsafe saaliliiga 13. voorus kaotas S.Sillamäe FC NPM Silmet S.Viimsi FC Smsraha võistkonnale tulemusega 5:8, poolaeg 1:2.


Jalgpall: Narva Ganza kaotas võõrsil
14.02.2019

Betsafe saaliliiga 9. voorus kaotas S.Narva SK Ganza S.Tartu Ravens Futsal EMÜ SK tulemusega 5:8, kusjuures poolajale mindi 4:1 eduseisus.


Suusatamine: Kiviõlis sõideti suusakrossi
14.02.2019

Kolmapäeva õhtul toimus Kiviõlis suusakross, mis oli ühtlasi ka Argipäeva suusaõhtute 6 etapp.


Korvpall: BC Karjamaale võit
15.02.2019

Ida-Virumaa esiliigas võitis BC Karjamaa KK HITO/Elvarem võistkonda tulemusega 97:68.


Jäähoki: HC Everest kaotas kodus
16.02.2019

Coolbet Hokiliiga V ringis kaotas Kohtla-Järve HV Everest esikohta hoidvale Tartu Välk 494 tulemusega 3:9 (1:2; 2:4; 0:3).


Jäähoki: Narva PSK oli võõrsil võidukas
16.02.2019

Coolbet Hokiliiga V ringis võitis Narva PSK Tallinna Kalev/Vikingit lisaajal tulemusega 3:2 (0:2 ; 1:0 ; 1:0 ; 1:0 OT).


Korvpall: KK Pühajõele võit
16.02.2019

Ida-Virumaa esiliigas võitis KK Pühajõe Iisaku võistkonda tulemusega 88:70.


Kergejõustik: Jekaterina Mirotvortsevalt uus Eesti siserekord
17.02.2019

Eesti talvistel meistrivõistlustel naiste 3000 m käimises püstitas Jekaterina Mirotvortseva (KJK Kalev-Sillamäe, treener Jevgeni Terentjev) Eesti siserekordi (U18, U20, U23 ja täiskasvanute klassis), uueks rekordajaks on 13.49,43. Reena Koll saavutas esikoha teivashüppes tulemusega 4.15.


Korvpall: Ida-Virumaa esiliigas peeti täna kaks kohtumist
17.02.2019

Enteh võitis Alutaguse Kossutiimi tulemusega 62:56 ja Narva SK Energia Kohtla-Nõmmet tulemusega 80:65.


Suusatamine: Tatjana Mannima 46. Tartu maratonil naistest teine
18.02.2019

Üldjärjestuses lõpetas Tatjana Mannima (Valga, SAS PRO TEAM) 64. Ida-Virumaa esindajaid lõpetas 63 km distantsi 42 meest ja 8 naist ning 31 km 11 meest ja 10 naist. Parima mehena lõpetas Kaspar Krauvärk (Alutaguse Suusaklubi) 31 (M20 2) ja naistest Margit Ahu üldjärjestses 1130, naistest 57 (N35 12).


Male: Toimus SK Diagonaal välkmale VII etapp
18.02.2019

Kohtla-Järve Spordikeskuse malesaalis toimunud välkmale VII etapi võitis Svetlana Pritulina.


Judo: Peterburis toimus Euroopa karika etapp juunioridele
18.02.2019

Peterburis toimunud Euroopa karika etapil juunioridele saavutas Boriss Stupkin kehakaalus kuni 66 kg üheksanda koha.


Laskmine: Katrin Smirnova Eesti meister õhkrelvadest laskmises
18.02.2019

Eesti meistrivõistlustel 60 lasku õhupüssist laskmises saavutas esikoha Katrin Smirnova (Narva LSK), teise koha Anžela Voronova (Kaitsejõudude SK) ja kolmanda Valeria Koljuhhina (Narva LSK). Meestest saavutas II koha Konstantin Loginov.


Petank: Nädalavahetusel mängiti Vokas petanki
18.02.2019

Voka II sisekarikavõistluste 12. etapi võitsid Sirje ja Ivar Viljaste ning SK Viru meistriks üksikmängus tuli Kenneth Muusikus.


Male: Üle-eestilisel noorte kiirturniiride sarjas peetud kaks etappi
18.02.2019

Teisel etapil jagas 3.-4. kohta Laura-Valeria Dmitrijeva (Kiviõli Maleklubi Lootus), esimesel etapil jagas ta 1.-2. kohta.


Võrkpall: Põlevkivi Volle esimene finaalmäng peetud
19.02.2019

Esimeses finaalmängus oli parem Krabuli Küte, kes võitis Narva karjääri võistkonda tulemusega 3:1.


Raha: Spordiliit jagas raha
20.02.2019

Ida-Virumaa Spordiliidu juhatus kinnitas 19.02.2019. a. koosoleku otsusega riigieelarvelise toetuse jaotuse 2019.


Suusatamine: Lõppes Kommipommi suusasari
21.02.2019

Kommipommi 3. etapil oli 99 osalejat trotsimas tuuli ja korralikku lumesadu, kuid sellele vaatamata jõudsid peaaegu kõik edukalt finišisse (ainult ühe kepi murdumine ja katkestamine).


Mõttesport: Mäetaguse mälumängu IV vooru võitis võistkond Kaare
21.02.2019

Teiseks tuli Kiikla Rahvamaja. Kolmanda koha selgitasid Kuldaju ja Metsküla nelja lisaküsimusega, kus võitjana väljus Kuldaju. Peale IV vooru juhib Kaare 148 punktiga, järgnevad Kiikla Rahvamaja 132 ja SMS 128 punktiga.


Korvpall: Virumaa Politsei Spordiseltsile võit
22.02.2019

Ida-Virumaa esiliigas võitis Virumaa Politsei Spordiselts Sillamäe Kalev/Gümnaasiumi võistkonda tulemusega 93:63, juhtides kuue võidu ja ühe kaotusega ka põhiturniiri tabelit.


Korvpall: KK HITO/BC Karjamaa võitis
23.02.2019

Saku II liigas võitis KK HITO/BC Karjamaa kodus Terminal Oil võistkonda tulemusega 89:67.


Suusatamine: 21. Alutaguse maratoni võitis Martti Himma, naistest parim Aveli Uustalu
23.02.2019

44 km distantsil oli Marrti Himma (Team HoReCa Service) võit ülinapp. Ida-Virumaa esindajatest oli parim üheksandana lõpetanud Kaspar Krauvärk Alutaguse Suusaklubist (M20 I). Aveli Uustalu lõpetas üldjärjestuses 36.


Jäähoki: Nii Narva PSK kui Everest kaotasid
23.02.2019

Coolbet Hokiliiga VI ringis kaotas Narva PSK endale teise koha kindlustanud Tallinna Kalev/Vikingile tulemusega 3:7 (0:2; 2:1; 1:4) ja Kohtla-Järve HC Everest võõrsil selle hooaja Eesti meistrile Tartu Välk 494 tulemusega 1:16 (0:4; 0:6; 1:6).


Petank: Eesti reitinguvõistluselt pronks
23.02.2019

Tallinnas toimunud Eesti reitinguvõistlusel saavutas kolmanda koha duo Ivar Viljaste ja Tõnis Neiland.


Jalgpall: Esimesed veerandfinaalkohtumised kaotati
24.02.2019

Betsafe saaliliiga veerandfinaalis kaotas S.Sillamäe FC NPM Silmet võõrsil S.Viimsi FC Smsraha võistkonnale tulemusega 2:11 (0:2) ja S.Narva United FC kodus S.Tartu Ravens Futsal EMÜ SK tulemusega 2:4 (2:2),


Suusatamine: Argipäeva suusaõhtute üldkokkuvõte peale seitsmendat etappi
25.02.2019

Seitsme etapiga on tulemuse kirja saanud 170 suusaspordi harrastajat.


Suusatamine: Narva suusasõidul koos tilludega üle 200 osaleja
25.02.2019

Eesti Vabariigi 101. sünnipäeval Narvas toimunud suusasõidu 15 km olid kiiremad Tomas Kaurson ja Sofia Balabanova, 7,5 km Mihail Blohhin ja Maria Mikheeva, 1 km Miron Mjatšin ja Anastasia Jagudina.


Võrkpall: Põlevkivi Vollel selgus kolmas koht
25.02.2019

Põlevkivi Vollel saavutas III koha Estonia kaevanduse võistkond, kes võitis Peamaja võistkonda tulemusega 3:0.


Ujumine: Mäetaguse ujumissarja teise etapi kiireim oli pärnakas
26.02.2019

Mäetaguse ujumisarja teise, 100 meetri etapi kiireim oli paarikümne osavõtja seas pärnakas Viktor Vlassenko ajaga 1.11,7.


Suusatamine: Alexela-Hawaii Express Noortesarja IV etapilt kaks auhinnalist kohta
28.02.2019

Alexela-Hawaii Express Noortesarja IV etapil klassikatehnika ühisstardis N11 vanuseklassis oli kiirem Anette Ahu ja N12 vanuseklassis Herta Rajas teine, mõlemad esindavad Alutaguse Suusaklubi.




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles