0

Petank: Toimus Ida-Virumaa top 16 masters teine etapp
11.12.2018

Teisel etapil osales 9 võistlejat, võistlus toimus üksikmängus. Võitis Kristo Viljaste.

Tõstmine: Tartus toimusid Eesti võistkondlikud meistrivõistlused
11.12.2018

Sinclairi punktitabeli järgi saavutas Spordiklubi EDU meeste arvestuses II koha ja Lauri Naarits samuti II koha.

Ujumine: Ujumisklubi Aktiiv ujujad osalesid Põhjamaade meistrivõistlustel
11.12.2018

Soomes, Oulus toimunud Põhjamaade meistrivõistluste saavutas Joonas Niine 200 m rinnnuliujumises II koha.

Laskmine: Raplas toimusid Eesti karika- ja võistkondlikud meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises
11.12.2018

Narva laskurid püstitasid kolm individuaalset ja kaks võistkondlikku Eesti rekordit.

Orienteerumine: RSK Jõhvikas orienteerujad said Eesti meistrivõistlustelt 34 medalit
11.12.2018

Käesolev aasta oli RSK Jõhvikas sportlastele väga edukas. Eesti meistrivõistlustel orienteerumisjooksus, rattaorienteerumises ja suusaorienteerumises saadi kokku 34 medalit. Häid tulemusi saadi ka rahvusvahelistel ja vabariiklikel orienteerumisvõistlustel.

Koolitus/Seminar: Noorte laskesuusatajate treeninglaager Narvas
11.12.2018

Reedest, 14.12 kuni 16.12. kohtuvad Narvas Äkkekülas kolme Eestimaa laskesuusatamise klubi noored, et koos arutada ürituste korraldamist.

Kergejõustik: Algas registreerimine heategevuslikule Juunijooksule