Esilehele      Sisukord
Esilehele
Detsember 2018
ETKNRLP
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kalender

Iluuisutamine: Narva Cup 3. päev
Aeg: 02.12.2018 00:00 - 02.12.2018 00:00:00
Toimumiskoht: Narva jäähall
Korraldaja: Narva iluuisutamisklubi Pääsuke, Natalja Rõsseva


Ujumine: Ida-Virumaa karikavõistlused 2. päev
Aeg: 02.12.2018 09:30 - 02.12.2018 13:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone ujula
Korraldaja: Kohtla-Järve ujumisklubi Aktiiv, Sergei Mihhailov


Poks: Ida-Virumaa ja Narva linna lahtised meistrivõistlused 2. päev
Aeg: 02.12.2018 10:00 - 02.12.2018 16:00:00
Korraldaja: Narva Paemurru spordikool, Vassili Panov

26. juuni tn 4 poksisaalis.


Petank: Voka II sisekarikavõistluste 6. etapp (duo)
Aeg: 02.12.2018 10:00 - 28.12.2018 15:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Voka petangihall.


Male: SK Diagonaal kiirmale IV etapp
Aeg: 02.12.2018 10:30 - 02.12.2018 14:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Sulgpall: Jõhvi sulgpalli seeriavõistlus
Aeg: 02.12.2018 10:30 - 02.12.2018 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall


Korvpall: Ida-Virumaa karikavõistlused: Iisaku BC Karjamaa
Aeg: 02.12.2018 12:00 - 02.12.2018 13:30:00
Toimumiskoht: Iisaku gümnaasiumi võimla


Korvpall: Ida-Virumaa karikavõistlused: KK HITO/Elvarem- Sabonise pojad
Aeg: 02.12.2018 12:00 - 02.12.2018 13:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone


Korvpall: Ida-Virumaa esiliiga: Enteh - KK Pühajõe
Aeg: 02.12.2018 14:00 - 02.12.2018 15:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone


Ujumine: Taliujujate ühisujumine
Aeg: 02.12.2018 14:00 - 02.12.2018 15:30:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi

Voka spordihoone juures Metsa tn 2, info: tel 5622 8909


Leheküljed: [1] 2

Uudised


Korvpall: Ida-Virumaa esiliigas peeti kaks kohtumist
02.12.2018

Virumaa Politsei Spordiselt võitis BC Karjamaad tulemusega 70:64 ja Sillamäe Kalev/Gümnaasium Narva SK Energiat tulemusega 75:58.


Sulgpall: Kolmandal etapil selgusid ka Jõhvi meistrid
02.12.2018

Kaks esikohta saavutasid Merike Sirendi ja Juri Krot. Üldkokkuvõttes võitsid Merike Sirendi ja Dmitri Lvov.


Mõttesport: Jõuluturniiri võitis Karru Klubi
02.12.2018

Kohta-Järve SHK XIV jõulukuu sporditeemalise mälumängu võitis Karru Klubi võistkond koosseisus Rein Pärna, Kaido Kooga ja Raivo Murd.


Korvpall: BC Narvale Saku II liigas võit
02.12.2018

Saku II liigas võõrustas BC Narva TÜ/Kuremaa võistkonda ja võitis tulemusega 85:72.


Jalgpall: Narvakate omavahelise kohtumise võitis United
02.12.2018

Betsafe saaliliiga 6. voorus võitis S.Narva United FC S.Narva SK Ganzat tulemusega 11:2, poolaeg lõppes 0:0 viigiga.


Korvpall: Ida-Virumaa karikavõistluste kohtumised olid suureskoorilised
02.12.2018

Iisaku võitis BC Karjamaad tulemusega 91:85 ja KK HITO/Elvarem tulemusega 101:75 Sabonise Poegi.




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles