Esilehele      Sisukord
Esilehele
Detsember 2018
ETKNRLP
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 


Sünni-aastapäevad
Tuljakov, Vitali (49) 14.12.1969 - 26.06.2016 (2)
Treinbuk, Ardu (83) 22.12.1935 - 10.08.2012 (6)

Surma-aastapäevad
Keerme, Aavo (70) 02.06.1948 - 23.12.2015 (3)
Aasmäe, Hans (71) 01.05.1947 - 26.12.2015 (3)

Kalender

Iluuisutamine: Narva Cup 2. päev
Aeg: 01.12.2018 00:00 - 01.12.2018 00:00:00
Toimumiskoht: Narva jäähall
Korraldaja: Narva iluuisutamisklubi Pääsuke, Natalja Rõsseva


Laskmine: Vladimir Sidorovi XXIV mälestusvõistlus 2. päev
Aeg: 01.12.2018 00:00 - 01.12.2018 00:00:00
Toimumiskoht: Narva lasketiir
Korraldaja: Narva laskespordiklubi, Aleksandr Makarov

Narva Fama 4.


Kergejõustik: Jõhvi lahtised treener Erik Konisti mälestusvõistlused
Aeg: 01.12.2018 00:00 - 01.12.2018 00:00:00
Korraldaja: Jõhvi kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt


Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniiri 12. etapp vene kabes
Aeg: 01.12.2018 10:00 - 01.12.2018 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi seltsimaja
Korraldaja: Jõhvi kabeklubi Into, Heino Int


Vabamaadlus: Kuldkaru Open - 2. päev
Aeg: 01.12.2018 10:00 - 01.12.2018 21:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Kuldkaru, Aleksei Hapov

Kohtla-Järve Spordikeskuse Ahtme Spordihall. Pidulik avamine kell 17.00 ja finaalid.


Poks: Ida-Virumaa ja Narva linna lahtised meistrivõistlused 1. päev
Aeg: 01.12.2018 10:00 - 01.12.2018 18:00:00
Korraldaja: Narva Paemurru spordikool, Vassili Panov

26. juuni tn 4 poksisaalis.


Korvpall: Ida-Virumaa esiliiga: Sillamäe Kalev/Gümnaasium - Narva SK Energia
Aeg: 01.12.2018 12:30 - 01.12.2018 14:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Jäähoki: Coolbet hokiliiga: HC Everest - Tallinna Kalev/Viking
Aeg: 01.12.2018 14:00 - 01.12.2018 15:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve jäähall


Korvpall: Ida-Virumaa esiliiga: Virumaa Politsei Spordiselts - BC Karjamaa
Aeg: 01.12.2018 14:30 - 01.12.2018 16:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone


Ujumine: Ida-Virumaa karikavõistlused 1. päev
Aeg: 01.12.2018 15:30 - 01.12.2018 18:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone ujula
Korraldaja: Kohtla-Järve ujumisklubi Aktiiv, Sergei Mihhailov


Leheküljed: [1] 2 3 4 5 6 7

Uudised


Jäähoki: Ida-Virumaa võistkondadele kaotused
01.12.2018

Coolbet Hokiliiga III ringis kaotas Kohtla-Järve HC Everest kodus Tallinna Kalev/Vikingile tulemusega 1:8 (1:3; 0:1; 0:4) ja Narva PSK võõrsil Tartu Välk 494 tulemusega 5:6 (1:0; 3:2; 1:4)


Korvpall: Ida-Virumaa esiliigas peeti kaks kohtumist
02.12.2018

Virumaa Politsei Spordiselt võitis BC Karjamaad tulemusega 70:64 ja Sillamäe Kalev/Gümnaasium Narva SK Energiat tulemusega 75:58.


Sulgpall: Kolmandal etapil selgusid ka Jõhvi meistrid
02.12.2018

Kaks esikohta saavutasid Merike Sirendi ja Juri Krot. Üldkokkuvõttes võitsid Merike Sirendi ja Dmitri Lvov.


Mõttesport: Jõuluturniiri võitis Karru Klubi
02.12.2018

Kohta-Järve SHK XIV jõulukuu sporditeemalise mälumängu võitis Karru Klubi võistkond koosseisus Rein Pärna, Kaido Kooga ja Raivo Murd.


Korvpall: BC Narvale Saku II liigas võit
02.12.2018

Saku II liigas võõrustas BC Narva TÜ/Kuremaa võistkonda ja võitis tulemusega 85:72.


Jalgpall: Narvakate omavahelise kohtumise võitis United
02.12.2018

Betsafe saaliliiga 6. voorus võitis S.Narva United FC S.Narva SK Ganzat tulemusega 11:2, poolaeg lõppes 0:0 viigiga.


Korvpall: Ida-Virumaa karikavõistluste kohtumised olid suureskoorilised
02.12.2018

Iisaku võitis BC Karjamaad tulemusega 91:85 ja KK HITO/Elvarem tulemusega 101:75 Sabonise Poegi.


Kabe: Jõhvis toimus Into seeriaturniiri XII etapp
03.12.2018

Jõhvi seltsimajas toimunud Into seeriaturniiri XII etapi vene kabes võitis Aleksandr Serõn.


Laskmine: Narvas toimus Vladimir Sidorovi XXIV mälestusvõistlus õhkrelvadest laskmises
03.12.2018

Enamik auhinnalisi kohti jäeti kodulinna. Õhupüstolist laskmises võitis nii tüdrukute kui naiste arvestuses Aleksandra Moissejeva, õhupüssist laskmises saavutas Anastassia Olewicz esikoha tüdrukute arvestuses ja teise koha naiste arvestuses Anžela Voronova järel.


Poks: Narvas toimusid Ida-Virumaa ja Narva meistrivõistlused poksis
03.12.2018

Narva poksijate kõrval saavutasid esikohti ka poksijad Olümp Maardu Poksiklubist Kalev, Tallinna Poksiklubist Sofron, Kohtla-Järve Poksiklubist Järve-Boxing, Jõhvi Poksiklubist Loit ja Kiviõli Poksiklubist.


Vabamaadlus: Kuldkaru Open'ilt jäeti Eestisse vaid üks esikoht
03.12.2018

Sel aastal oli esindatud kümme riiki: Inglismaa, Valgevene, Läti, Leedu, Venemaa, Slovakkia, Ukraina, Soome, Rootsi ja Eesti. Esikohti jagus nendest ainult viiele riigile.


Male: Toimus SK Diagonaal kiirmale IV etapp
03.12.2018

Kohtla-Järvel toimunud SK Diagonaal kiirmale IV etapi võitis 6 punktiga Sten Kasela Spordiklubist Reval-Sport.


Veteranid: Ida-Virumaa sportlastele medalid
03.12.2018

Tartus toimunud KEVEKi lahtistel sisemeistrivõistlustel, kus arvestati koefitsienti, saavutas Viktor Kruuse I koha 60 m jooksus ja Valeri Fedjushin kolmikhüppes (mõlemad Narvast).


Petank: Voka sisekarikavõistluste 6. etapi võitis naisduo
03.12.2018

Voka II sisekarikavõistluste 6. etapiö osales 20 petankerit. Võidu saavutas duo Aigi Orro/Svetlana Veski, kes ainsana võitsid kõik viis kohtumist.


Ujumine: Kohtla-Järvel toimusid Ida-Virumaa karikavõistlused
04.12.2018

Ida-Virumaa karikavõistlused toimusid 13. korda ja 12. kord võitis need Ujumisklubi Aktiiv.


Kergejõustik: Algas registreerimine Selver Eesti Linnajooksude uuele hooajale
04.12.2018

Eesti suurima jooksusarja eesmärgiks on 2019. aastal liikuma panna 60 000 inimest.


Koolitus/Seminar: Juba ülehomme Ida-Virumaa noorsportlaste inspiratsioonipäev
05.12.2018

Reedel, 07.12.2018 algusega kell 9.30 toimub TÜ Narva Kolledžis Ida-Virumaa noorsportlaste inspiratsioonipäev „Lase tiiger välja! Võitja mõtteviis praktikas – kuidas saada olümpiavõitjaks“, mille korraldajaks on Eesti Olümpiakomitee.


Võrkpall: Eesti noorim välismaal mängiv meesvõrkpallur on Narvast
05.12.2018

Eesti B-koondises mänginud Dmitri Korotkov mängib sel hooajal Belgia kõrgliigas Mont-Saint-Guiberti võistkonnas, olles esimeses võidumängus parim mängija.


Korvpall: HITO/Karjamaa võitis, BC Narva kaotas
05.12.2018

Saku II liigas võitis KK HITO/BC Karjamaa Terminal Oil võistkonda tulemusega 89:85, BC Narva kaotas suurelt Võrumaale tulemusega 62:104.


Judo: Toimusid Kohtla-Järve lahtised meistrivõistlused
07.12.2018

Kohtla-Järve lahtistel meistrivõistlustel oli osalejaid ka Tallinnast ja Narvast.


Võrkpall: Põlevkivi Vollel peeti kolmas kohtumine
07.12.2018

Narva karjäär võitis Krabuli Kütte võistkonda tulemusega 3:1.


Korvpall: HITO/Karjamaa jätkab võidulainel
08.12.2018

Saku II liigas võitis KK HITO/BC Karjamaa Eesti Maaülikool/Ülenurme võistkonda tulemusega 101:73.


Jalgpall: Ganza kaotas, Silmet võitis
08.12.2018

Betsafe saaliliiga 7. voorus kaotas S:Narva SK Ganza S.Tallinna SK Augur Enematile tulemusega 4:15 (2:7), S.Sillamäe FC NPM Silmet tasavägises kohtumises võõrsil S.Tartu Maksimumi tulemusega 6:5 (4:3).


Jäähoki: Nii Everest kui PSK kaotasid
08.12.2018

Coolbet Hokiliiga III ringis kaotas Kohtla-Järve HC Everest kodus Tartu Välk 494 tulemusega 4:15 (0:3 ; 3:3 ; 1:9), Narva PSK võõrsil Tallinna Kalev/Vikingile tulemusega 2:11 (1:3; 1:3; 0:5).


Petank: 7. etapi Vokas võitsid Ivar Viljaste ja Matti Vinni
08.12.2018

Voka II sisekarikavõistluste 7. etapil osales 10 võistkonda.


Jalgpall: Narva United võitis kodus
09.12.2018

Betsafe saaliliiga 7. voorus võitis S.Narva United FC S.Tartu Ravens Futsal EMÜ SK tulemusega 5:3. Poolajale mindi 3:3 viigiseisus.


Korvpall: HITO/Karjamaale võit
09.12.2018

Narvas toimunud Saku II liiga kohtumises võitis KK HITO/BC Karjamaa kohaliku võistkonna BC Narva tulemusega 70:66.


Veteranid: Sergei Novikovile III koht
09.12.2018

Tartus toimunud Eesti veteranide kiirmale meistrivõistlustel saavutas Sergei Novikov 50+ vanuseklassis III koha.


Kergejõustik: Toimusid Jõhvi lahtised sisekergejõustiku võistlused
10.12.2018

Kolme esikohaga olid parimad TU18 vanuseklassis Kristina Andronova (50 m, kõrgus, kaugus), PU16 vanuseklassis Romas ja meeste klassis Deniss Šalkauskas 50 m, 150 m ning kaugushüppes.


Petank: Toimus Ida-Virumaa top 16 masters teine etapp
11.12.2018

Teisel etapil osales 9 võistlejat, võistlus toimus üksikmängus. Võitis Kristo Viljaste.


Ujumine: Ujumisklubi Aktiiv ujujad osalesid Põhjamaade meistrivõistlustel
11.12.2018

Soomes, Oulus toimunud Põhjamaade meistrivõistluste saavutas Joonas Niine 200 m rinnnuliujumises II koha.


Laskmine: Raplas toimusid Eesti karika- ja võistkondlikud meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises
11.12.2018

Narva laskurid püstitasid kolm individuaalset ja kaks võistkondlikku Eesti rekordit.


Orienteerumine: RSK Jõhvikas orienteerujad said Eesti meistrivõistlustelt 34 medalit
11.12.2018

Käesolev aasta oli RSK Jõhvikas sportlastele väga edukas. Eesti meistrivõistlustel orienteerumisjooksus, rattaorienteerumises ja suusaorienteerumises saadi kokku 34 medalit. Häid tulemusi saadi ka rahvusvahelistel ja vabariiklikel orienteerumisvõistlustel.


Koolitus/Seminar: Noorte laskesuusatajate treeninglaager Narvas
11.12.2018

Reedest, 14.12 kuni 16.12. kohtuvad Narvas Äkkekülas kolme Eestimaa laskesuusatamise klubi noored, et koos arutada ürituste korraldamist.


Kergejõustik: Algas registreerimine heategevuslikule Juunijooksule
11.12.2018

Avati registreerimine 1. juunil 2019 toimuvale heategevuslikule Rimi Juunijooksule, mille osavõtutasudest toetatakse Tallinna Lastehaigla Toetusfondi korraldatavat ülekaaluliste laste suvelaagrit. 2019. aasta Juunijooks toimub vanalinnas ning kuulub esmakordselt Tallinna vanalinna päevade programmi.




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles