Korvpall: Ida-Virumaa rahvaliiga: BC Karjamaa - Alutaguse kossutiim
Aeg: 06.10.2018 14:00 - 06.10.2018 15:30:00

Jäähoki: Coolbet hokiliiga: Narva PSK - Tartu Välk
Aeg: 06.10.2018 16:30 - 06.10.2018 18:00:00

Korvpall: Ida-Virumaa rahvaliigas esimene kohtumine peetud
06.10.2018

KK Pühajõe võitis kodusaalis KK HITO/Elvarem võistkonda tulemusega 81:57.

Male: Ilja Siroš rahvusvaheline meister
06.10.2018

Eesti koondise koosseisu kuulunud Ilja Siroš täitis 43. maleolümpial Batumis rahvusvahelise meistri normi.

Tõstmine: Tammikus toimusid Jõhvi valla lahtised meistrivõiatlused
06.10.2018

Sinclairi punktisüsteemi järgi osutus naistest parimaks Daria Ivanova, kes võistles kehakaalus +63 kg. Ta rebis 72 kg ja tõukas 81 kg. Meestest oli parim kehakaalus +105 kg võistlev Rasmus Zarubin, kes rebis 140 kg ja tõukas 173 kg.

Kergejõustik: Tartus toimus 7. linnamaraton
06.10.2018

Tartus poolmaratonis saavutas Deniss Šalkauskas 12. koha M20 vanuseklassis esikoha. Maratoni distantsil oli idavirulastest parim German Terehhov 69 (M45 vanuseklassis 9), 10 km distantsil Vlatšeslav Košelev 9 (M50 vanuseklassis esimene) ja Hillevi Velba neljas (N40 vanuseklassis esimene).

Male: Kohtla-Järvel selgusid noortemeistrid
06.10.2018

Kohta-Järvel toimunud meistrivõistlustel kuni 10. a. noortele võitis poistest Lev Sizov 6,5 punktiga. Tüdrukutest jagasid esikohta Aleksandra Leontjeva ja Nadežda Pritulina 6 punktiga. Ka kolmanda koha omanik Oleksandra Kuzmina kogus 6 punkti.

Jäähoki: Ka teises voorus kaotused
06.10.2018

Kohtla-Järvel kaotas HC Everest tulemusega 1:4 (0:3; 0:0; 1:1) Tallinna Kalev/Vikingule ja Narvas sealne PSK Tartu Välk 494 lisaajal tulemusega 2:3 (0:1; 1:1; 1:1).