0

Korvpall: Kohtla-Järvel mängisid noored 3x3 vastu
17.09.2018

Kohtla-Järve lahtistel meistrivõistlustel 3x3 vastu saavutas U14 vanuseklassis I koha võistkond INTRO koosseisus M.Han, A.Patrushev, K.Simonenko, K.Prostonina ja U16 vanuseklassis Sillamäe koosseisus N.Gimutdinov, A.Sovitski, A.Krassovski.

Petank: Vokas toimus KV 10. etapp ja Kohtla-Järvel selgusid triode meistrid
17.09.2018

Voka etapi võitsid Boriss Klubov ja Urmas Jõeäär ning Kohtla-Järve meistriteks tulid Elmo Lageda, Ülo ja Tõnu Piik.

Judo: Narvas toimus rahvusvaheline noorte judoturniir
17.09.2018

XVIII rahvusvahelisel noorte judoturniiril "Narva Cup" osales 207 noorsportlast 25 klubist Venemaalt, Lätist, Valgevenest, Ukrainast ja Eestist.

Jalgpall: Kohtla-Nõmme Rahvaliigas edasi ei pääsenud
17.09.2018

Rahvaliiga A-tasandi 1/8 finaalis kaotas RL. Kohtla-Nõmme penaltitega 0:3 RL. SK Räpnale. Poolaeg kaotati 0:1. Nii normaalaeg kui lisaaeg lõppesid tulemusega 1:1.

Male: Noorte klubide meistrivõistlustelt kolmas koht
17.09.2018

Kohtla-Järvel toimunud Eesti noorte klubide meistrivõistlustel saavutas Kiviõli Maleklubi Lootus 6 punktiga kolmanda koha.

Kergejõustik: Dmitri Aristov Rakvere rahvajooksul teine
17.09.2018

Rakveres toimunud XXXV rahvajooksul saavutas Dmitri Aristov 10 km distantsil ajaga 34.04 teise koha.