0

Korvpall: Välkturniiri võitis KK HITO/ ELVAREM
03.09.2018

Tarkusepäeval Jõhvis toimunud korvpalli välkturniiri, Jõhvi lahtised meistrivõistlused võitis KK HITO/ ELVAREM - Veiko Simm, Jarko Kool, Kristo Sumnikov, Heimar Juhanson, Margo Tali. Osalema oli tulnud 6 võistkonda.

Kergejõustik: U20 vanuseklassi 10 km Eesti meistrivõistlustelt hõbe ja pronks
03.09.2018

Pärnus Kahe Silla jooksu raames peetud EV100 Eesti meistrivõistlustel 10 km maanteejooksus U20 vanusele lõpetas teisena ajaga 43.07 Elizaveta Ševtsova ja kolmandana ajaga 44.58 Saina Mamedova (mõlemad KJK Kalev-Sillamäe).

Kergejõustik: Luna-Aleksandra Lagoda lõpetas Kahe Silla jooksu naistest kolmandana
03.09.2018

Pärnus toimunud Kahe Silla jooksu lõpetas Luna-Aleksandra Lagoda kolmekümne üheksandana, olles naistest kolmas ajaga 35.36,1, TB vanuseklassis esimene.

Kergejõustik: Kohtla-Nõmme rahvajooksu 7 km kiirem Dmitri Aristov ja 3 km Ele Luuk
03.09.2018

Richard Roodeni nimeline seeriavõistlus lõppes sellel aastal III etapi Kohtla-Nõmme rahvajooksuga. Kokkuvõtteid tehti kahe etapi tulemuste põhjal. Kokku oli jooksul osalejaid koos tillujooksjate ja kõndijatega 73.

Motosport: Pühajõe suurte tõusude ja langustega rajal pandi punkt motokrossi noortesarjale
03.09.2018

Tänavuse kaheksaetapilise motokrossi Eesti noorte karikasarja finaalvõistlus toimus Pühajõe motokeskuse muljetavaldavate looduslike tõusude ja langustega rajal.

Korvpall: Alanud on võistkondade registreerimine Ida-Virumaa meistri- ja karikavõstlustele ning Rahvaliigasse
03.09.2018

Registreerimine kuni 14. septembrini 2018.

Varia: Purtses selgusid jetispordi Eesti meistrid ja karikavõitjad
03.09.2018

Purtse jahtsadamas toimus jetispordi rajasõidu kolmas Eesti meistri- ja karikavõistluste etapp, kus imeilusal septembrialguse päeval selgitati sarja parimad.