Discgolf: Ida-Virumaa meistrivõistlused paarismängus
Aeg: 22.07.2018 09:30 - 22.07.2018 15:00:00
Korraldaja: Alutaguse Eagle Disc golfi klubi, Timo Juursalu

Mäetaguse discgolfi park.

Jalgrattasport: Eesti meistrivõistlused olümpiakrossis ja mäestlaskumises 2. päev
Aeg: 22.07.2018 11:00 - 22.07.2018 16:00:00
Toimumiskoht: Kiviõli Seiklusturismi Keskus

Korraldajad Pro Jalgratturite klubi, Taavi Selder ja Paul Nestor. Treeningud algavad kell 8.30. Maastikuratta kross (XCO) ja mäestlaskumine (DHI).

Kergejõustik: Richard Roodeni nimeline Kohtla-Nõmme seeriavõistlus - heidete mitmevõistlus
Aeg: 22.07.2018 12:00 - 22.07.2018 16:00:00

Kohtla-Nõmme Kooli staadion.

Jalgpall: Naiste II liiga: Kohtla-Järve JK Järve (N) - Rakvere JK Tarvas (N)
Aeg: 22.07.2018 13:00 - 21.07.2018 15:00:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak

Kergejõustik: 10. Heino Lipu mälestusvõistlused
Aeg: 22.07.2018 13:00 - 22.07.2018 15:00:00

Maidla. Korraldaja Spordiürituste Korraldamise klubi.

Jalgpall: Premium Liiga: JK Narva Trans - Nõmme Kalju FC
Aeg: 22.07.2018 19:00 - 22.07.2018 21:00:00
Toimumiskoht: Narva Kreenholmi staadion

Jalgpall: JK Järve võit
22.07.2018

Esiliiga B 20. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve tulemusega FC Nõmme United.

Orienteerumine: Piret Niglas tuli N50 vanusekassis Eesti meistriks rattaorienteerumise lühirajal
22.07.2018

Sprindis saavutas Piret Niglas III koha. N40 vanuseklassis oli Kadre Maalma lühirajal ja sprindis teine ning tavarajal kolmas. Greta-Maria Pisarev oli N17 vanuseklassis Eesti MV arvestuses nii sprindis, lühirajal (lõpetas kolmandana) kui tavarajal (lõpetas neljandana) teine.

Jalgpall: Narva Trans kaotas kodus
22.07.2018

Premium liiga 19. voorus kaotas JK Narva Trans Nõmme Kalju Fc tulemusega 0:3 (0:2).

Kergejõustik: Kohtla-Nõmmel toimus Richard Roodeni nimelise seeriavõistluse II etapp
22.07.2018

Avasõnad omanimelisele võistlusele ütles ja edu heideteks, tõugeteks ning viseteks soovis 95. aastane Richard Rooden, kes jälgis ka kogu võistlust kohapeal.