Jalgrattasport: Husqvarna Olümpiakrossi Karikasarja IV etapp - Äkke GP XCO
Aeg: 08.07.2018 09:30 - 08.07.2018 19:00:00
Toimumiskoht: Narva Äkkeküla Pähklimäe terviserajad
Korraldaja: Narva Äkke suusaklubi, Vladimir Všivtsev

Kergejõustik: 5. Irina Vassiljeva nimeline Toila kergejõustikuklubi jooks
Aeg: 08.07.2018 12:00 - 08.07.2018 15:00:00

Toila SPA kõrval asuv väljak. Loosiauhinna peavõiduks on Toila SPA kinkekaart ööbimisega kahele.

Jalgpall: Esuiliiga B: Kohtla-Järve JK Järve - Pärnu Jalgpalliklubi
Aeg: 08.07.2018 16:00 - 08.07.2018 18:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion

Varia: Eesti omavalitsuste suvemängude esimesel päeval Ida-Virumaale kolm medalit
08.07.2018

43. Eesti omavalitsuste suvemängudel on esindatud enamikel aladel Ida-Virumaa valdadest Alutaguse ja Jõhvi vald ning petangis veel Toila vald ja kergejõustiku üksikutel aladel Kohtla-Järve. 800 m saavutas naistest 3. koha Aveli Uustalu Alutaguse vallast, 1500 m jooksus NVII Maria Bedrit 3. koha ja Aleksandr Vassiljev MVII 800 m jooksus 2. koha, mõlemad Jõhvi valla esindajad.

Kergejõustik: Eesti karikavõistlustelt Ida-Virumaale medalid
08.07.2018

Tallinnas Kadrioru staadionil toimunud Eesti täiskasvanute karikavõistlustel saavutas Reena Koll teivashüppes tulemusega 4.30 I koha, Ilja Pimenovs kolmikhüppes tulemusega 13.51 II koha ja Tanel Saatman kettaheites tulemusega 45.68 III koha.

Kergejõustik: Põhidistantsil Narvas kiiremad Dmitri Aristov ja Saina Mamedova
08.07.2018

Äkkekülas toimunud EV 100 Narva jooksusarja 3. Narva Trail Run oli osalejaid 1 km ja 4 km kokku 108.

Kergejõustik: VIDEOD! Toilas kiireimad Aristov ja Mamedova
08.07.2018

Pühapäeval Toilas toimunud 5. Irina Vassiljeva auhinnajooksu 6 km võitjad olid Dmitri Aristov ja Saina Mamedova.

Varia: Alutaguse vallale II grupis teine koht
08.07.2018

43. Eesti omavalitsuste suvemängude teisel päeval Ida-Virumaale medalid kergejõustikus ja petangis. Üldjärjestuses saavutas Alutaguse vald 7. ja Jõhvi vald 14. koha (I grupis 9. koha). Jõhvi vallal ei olnud esindajaid juhtide võistlusel.

Jalgpall: Kohtla-Järve Järve kaotas kodus
08.07.2018

Esiliiga B 18. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve Pärnu Jalgpalliklubile tulemusega 0:1. Värav löödi esimesel pooajal.