2627282930

0

Kergejõustik: Staadionimaratonil selgusid ka Ida-Virumaa meistrid
05.07.2018

Narva Kreenholmi staadionil toimunud 5. Ida-Virumaa staadionimaratoni raames toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused 10 000 m, 5000 m ja 3000 m jooksus ning noorte meistrivõistlused 1500 m ja 800 m jooksus.

Kergejõustik: U14 ja U16 vanuseklassi Eesti meistrivõistlustelt Anastassia Bogatõrjovale kolm medalit
05.07.2018

Pärnus toimunud meistrivõistlustel saavutas Anastassia Bogatõrjova (SK Mitš) T U16 vanuseklassis I koha 400 m jooksus ja 1500 m takistusjooksus ning II koha 300 m tõkkejooksus.

Kergejõustik: Täna algasid Ungaris Györis 2. U18 vanuseklassi Euroopa meistrivõistlused
05.07.2018

Eesti koondises on kolm Ida-Virumaa noorsportlast. Jekaterina Mirotvortseva lõpetas 5000 m käimise distantsi 17, Maksim Mihhailov kuulitõukes kvalifikatsioonist edasi ei saanud. Pippi-Lotta Enok lõpetas seistmevõistluse esimese ala 100 m tõkkejooksu 14 ja peale teist ala kõrgushüpet on ta üheksas 1650 punktiga. Õhtul on kavas veel kuulitõuge ja 200 m jooks.

Ujumine: Joonas Niine püstitas teise isikliku rekordi
05.07.2018

Soomes juunioride Euroopa meistrivõistluste teisel päeval ujus Joonas Niine 200 m kompleksi ajaga 2.09,79, mis andis talle 32. koha.

Petank: Vokas toimus V karikavõistluste 5. etapp