Male: SK Diagonaal kiirmale X etapp ja Kohtla-Järve lahtised MV
Aeg: 20.05.2018 10:30 - 20.05.2018 14:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova

Sulgpall: Seeriavõistlus "Sulgpall toob leiva lauale" 2. etapp
Aeg: 20.05.2018 10:30 - 20.05.2018 15:00:00

Liikumisharrastus: Kuidas elada kauem tervena
Aeg: 20.05.2018 10:45 - 20.05.2018 18:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme, Eesti Kaevandusmuuseum
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ilmar Taluste

Kogunemine kell 10.45 Eesti Kaevandusmuuseumi territooriumil asuva kopa juures. Koos Looduse Omnibussi retke üritusega saab Jõhvist Kohtla-Nõmmele sõita kell 10.20 Selveri platsilt ja 10.40 Kohtla-Järvelt Prestone platsilt.

20.05.2018

Esiliiga B 14. voorus lõppes kohtumine Kohtla-Järve JK Järve ja FC Nõmme United vahel 2:2 viiki.

Kergejõustik: Luna-Aleksandra Lagoda lõpetas Maijooksu teisena
20.05.2018

Tallinnas toimunud Tallink Maijooksul kaotas Luna-Aleksandra Lagoda ainult Liina Tšernovile, kes on võitnud Maijooksu viimased kolm aastat, üldse aga neljal korral.

Kergejõustik: Pippi-Lotta Enokile medalid Balti mitmevõistluse meistrivõistlustelt
20.05.2018

Klaipedas toimunud Balti U18 ja U20 mitmevõistluse meistrivõistlustel saavutas Pippi-Lotta Enok U18 vanuseklassis 800 m jooksus II koha ja 200 m III koha. Üldkokkuvõttes oli ta neljas.

Kergejõustik: Kahe silla jookul kiiremad Anna Lis ja Andrei Ševelja
20.05.2018

I Kahe silla jooksul näitasid parimat aega T 12-14 vanuseklassis võistlev Anna Lis ja M 33-43 vanuseklassis Andrei Ševela.

Vabamaadlus: Põhjamaade meistrivõistlustelt pronksmedal
20.05.2018

Põhjamaade meistrivõitlustel saavutas naistemaadluses Anita Maškina -53 kg kaalukategoorias III koha.

Sulgpall: Kolme esikohaga edukaim Kati Kask
20.05.2018

Jõhvi spordihallis toimunud sulgpalli seeriavõistluse "Sulgpall toob leiva lauale" teisel etapil oli kolme esikohaga edukaim Kati Kask. Meeste üksikmängu võitis Väike-Maarja valavanem Indrek Kesküla. Kahe etapi järel on liidrid Juri Krot ja Merike Sirendi. Viimane, kolmas etapp on kavas 3. juunil.

Jalgpall: Sillamäe Kalevile ilus võit